مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا ، اخذ اقامت کانادا

یکی از خدمات دپارتمان مهاجرت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا است . کشور کانادا همواره یکی از محبوب ترین گزینه های متقاضیان مهاجرت بوده است . کشوری که سطح بالایی از رفاه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی را در دل خود دارد . در سرویس اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا ما انواع روشهای مهاجرت به کانادا را به شما معرفی می کنیم و در خصوص آنها به شما اطلاعات کامل می دهیم . دانستن حق شماست و اگر قصد مهاجرت دارید باید در خصوص کشور مقصد خود اطلاعات کامل داشته باشید .

اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا

سیستم مهاجرت به کانادا در واقع مشتمل بر برنامه های بسیاری است. در حقیقت سازمان مهاجرت و پناهندگی کانادا برای مدیریت بهتر و تخصیص بهینه مهاجران در کشور طبقه بندی متنوعی داشته و مهاجران را در قالب برنامه های مختلف مهاجرت (Immigration Programs) مدیریت میکنند .

برنامه مهاجرت به کانادا که مناسب برای شما باشد ، باید با توجه به توانایی های شما ، اهداف شما و شرایط خاص شما تعیین شود .

دولت کانادا مدام در حال بروز رسانی و بهینه سازی برنامه های مهاجرت به کانادا است تا اطمینان حاصل شود که برنامه های مهاجرت به کانادا برای هر دو طرف قضیه ( مهاجرین و دولت کانادا ) موفق و سود آور است .

برای مثال برنامه های متنوعی برای مهاجرت کاری وجود دارد که ممکن است شما به عنوان نیروی متخصص و ماهر مشمول این دسته بندی ها شوید . برنامه اسکیلد ورکر فدرال ،  اسکیلد ورکر کبک ، برنامه نمایندگان استانی ، برنامه کلاس تجربه کانادا ، برنامه افراد مجرب کبک ، برنامه فدرال افراد خود اشتغال از این دسته اند .

در بحث مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا همچنین برنامه های اسپانسرشیپ خانواده نیز مطرح می شود . برنامه ای که در آن مقیمان و اتباع کانادا می توانند مقدمات مهاجرت به کانادا  را برای افراد خانواده و همسران خود فراهم نمایند .

دپارتمان مهاجرت اریکه عدل افتخار دارد به شما کمک نماید تا بهترین برنامه مهاجرتی مخصوص به خود را بیابید و اهداف خود را عملی کنید .

کدام برنامه مهاجرتی برای شما بهترین انتخاب است ؟

من تحصیلات دانشگاهی دارم

کشور کانادا اهمیت ویژه ای برای متقاضیان مهاجرت به کانادا که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند قائل است و این موضوع در بسیاری از برنامه های مهاجرت به کشور کانادا مشهود است . برنامه هایی همچون اسکیلد ورکر ( نیروی ماهر ) و نمایندگی استانی ، امتیاز مشخصی به میزان تحصیلات شما می دهد .

من حداقل یک سال سابقه کار حرفه ای دارم

افرادی که سابقه کار در مشاغل حرفه ای را دارا هستند ، شانس بیشتری برای جذب در بازار کار کانادا دارند . این سابقه و مهارت شما کمک می کند شما به یک عنصر مفید برای اقتصاد و جامعه کانادا بدل شوید. برنامه های مشخصی همچون اسکیلد ورکر ( نیروی کار متخصص ) و نمایندگی استانی  وجود دارد که به سابقه کاری شما در مشاغل حرفه ای امتیاز مشخصی اعطا میکند . این برنامه ها برای سابقه کار حرفه ای اهمیت ویژه ای قائل هستند که شانس شما را برای مهاجرت به کانادا افزایش می دهد .

من در کانادا پیشنهاد اشتغال دارم

اگر شما توسط یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد کار و اشتغال دارید ، این پیشنهاد کاری ممکن است به شما کمک کند سریع تر به اهداف مهاجرتی و کاری خود در کانادا دست یابید . البته این پیشنهاد کاری باید توسط متخصصین مهاجرت ارزیابی شده و ارزش آن از نظر برنامه های مهاجرتی کانادا تعیین گردد .

من در کانادا دوست و یا بستگان دارم

اگر شما یک دوست نزدیک یا روابط فامیلی در کانادا دارید ممکن است بتوانید از طریق برنامه اسپانسرشیپ خانواده به کانادا مهاجرت کنید . داشتن یک رابطه نزدیک با فرد مقیم در کانادا یا اتباع کشور کانادا می تواند سبب افزایش امتیاز شما از طریق نمایندگی استانی شود .

این رابطه نزدیک باید توسط متخصصین مهاجرت بررسی شود و با شرایط و مقررات برنامه های مختلف مهاجرت تطبیق داده شود .

من قبلا در کانادا کار یا تحصیل کرده ام

برنامه کانادایی افراد دارای تجربه و همچنین برنامه افراد دارای تجربه کبک ، به اشخصای که سابقا در کانادا اشتغال داشته اند و یا اینکه در حال حاضر در کانادا شاغل هستند مجوز اقامت دائم در کانادا را اعطا میکند .

این برنامه ها همچنین برای کسانی که در کانادا تحصیل کرده اند و یا مشغول تحصیل هستند نیز امتیازاتی قائل می شوند . البته این شرایط باید توسط فرد متخصص با شرایط و مقررات برنامه های مهاجرتی تطبیق داده شود .

من ارزش دارایی یا سرمایه بالایی دارم

اگر شما دارای ارزش دارایی بالا و یا سرمایه بالایی هستید و قصد دارید در کانادا کسب و کار خود را ادامه دهید یا سرمایه گذاری کنید تعدادی فرصت ویژه مهاجرت به کانادا ممکن است در دسترس شما باشد .  این برنامه ها که به منظور توانمند سازی اقتصاد کانادا طراحی شده اند ، از شما درخواست میکنند که در کانادا یا کبک سرمایه گذاری کنید .

البته این سرمایه گذاری در قالب راه اندازی کسب و کارتان در کانادا و رونق دادن به اقتصاد کانادا به این شکل نیز نمود پیدا می کند . بسیاری از ایالات کانادا برنامه های سرمایه گذاری اقتصادی را در قالب برنامه نمایندگی استانی ارائه می دهند .

من دارای یک کسب و کار هستم و آن را مدیریت می کنم

اگر شما در حال حاضر دارای یک کسب و کار و بیزینس فعال هستید و آن را مدیریت می کنید ، ممکن است از نظر تعدادی از برنامه های مهاجرتی کانادا مثل نمایندگی استانی  و یا برنامه سرمایه گذار تجاری و یا برنامه کارآفرینی در کانادا و کبک واجد شرایط شناخته شوید .