وکیل ملک ، وکیل املاک ، مشاور حقوقی املاک ، مشاور حقوقی ملکی ، وکالت املاک ، دعاوی ملکی ، اریکه عدل
 • خسارت گرفتن از فروشنده ملک
 • خسارت گرفتن از فروشنده آپارتمان
 • گرفتن خسارت دیر تحویل دادن آپارتمان
 • گرفتن خسارتهای پیش فروش آپارتمان
 • خسارت گرفتن در قرارداد فروش واحدهای اداری وتجاری
 • خسارت گرفتن دیر تحویل دادن ملک
 • خسارت گرفتن برای دیر سند زدن ملک
 • مطالبه خسارت از فروشنده آپارتمان 
 • مطالبه خسارت از فروشنده ملک 
 • گرفتن خسارت از فروشنده مغازه 
 • گرفتن خسارت از طرف قرارداد ملک 
 • گرفتن خسارتهای ملکی
 • مطالبه خسارات قراردادی 
 • گرفتن خسارتهای مبایعه نامه و قولنامه 
 • ادعای خسارت قراردادی 
 • مطالبه خسارت های خرید و فروش ملک 

در موارد استثنایی ممکن است شما هم با مسائل بالا مواجه شوید ، برای آشنایی به راهکارهای مطالبه خسارات املاک با دپارتمان تخصصی املاک اریکه عدل همراه باشید .

مطالبه خسارات املاک

زمانی که شما به عنوان خریدار یا فروشنده پای معامله ملک می نشینید برای شما تعهداتی تعیین می شود که باید به آنها عمل کنید. در بسیاری از موارد برای عدم انجام تعهد ضمانت اجرا تعیین می گردد. به این معنی که اگر شما به قول و قرارهایی که در قرارداد پذیرفته اید در مهلت مربوط عمل نکنید،  طرف دیگر می تواند به موجب قرارداد از شما  خسارت بگیرد. موضوع مهم این است که شما باید برای مطالبه خسارات املاک از قبیل مطالبه خسارتهای خرید و فروش ملک، خسارت گرفتن از فروشنده ملک، گرفتن خسارت از فروشنده آپارتمان به گرفتن خسارت دیر تحویل دادن ملک، خسارت گرفتن برای دیر سند زدن مالک و … را به یک وکیل با تجربه ملک مراجعه کنید.

اگر شما خریدار ملک هستید طرف مقابل شما یعنی فروشنده مطابق با عرف معاملات املاک و مستغلات قول و قرارهایی می دهد. مثلا تعهد می کند که در یک تاریخ خاص به دفتر خانه بیاید و به نام شما سند تنظیم کند یا اینکه در تاریخ مشخص ملک که می تواند آپارتمان ، ویلا، خانه یا مغازه باشد را به شما تحویل دهد. شما در تمام این موارد می توانید در قرارداد ضمانت اجرا تعیین کنید و زمانی که شخص به قول و قرارهایش عمل نکرد مطالبه خسارت کنید.

یکی از مثال های برجسته این ماجرا، خریداری است که یک آپارتمان را پیش خرید می کند، در قرارداد پیش فروش آپارتمان ها، تاریخ مشخص برای تحویل ملکتعیین می شود و به دلیل اینکه در زمان خرید ملک قابل استفاده ای وجود ندارد تحویل ملک در تاریخ تعیین شده از اهمیت زیادی برخوردار است. حال تصور بفرمایید سازنده آپارتمان ها در تاریخ مورد نظر آپارتمان را به شما تحویل نمی دهد شما چه خواهید کرد؟ شما در این مورد در صورتی که قراردادتان اجازه دهد می توانید خسارت تاخیر در تحویل را مطالبه کنید.

و فروش ملک 

وکیل ملک ، کشاور حقوقی ملک , وکیل ملکی , مشاور حقوقی ملکی , پذیرش دعاوی ملکی , وکیل اجاره , وکیل تنظیم سند

اگر شما فروشنده باشید، طرف شما یعنی خریدار نیز طبیعتا باید تعهداتی را بپذیرد، پرداخت ها را سر وقت انجام دهد و یا اینکه از معامله منصرف نشود و … شما هم می توانید زمانی که خریدار بد قولی کند در دادگاه ادعای خسارت کنید.

خلاصه کلام اینکه در کلیه قراردادهای خرید و فروش املاک طرفین تعهداتی را مورد پذیرش قرار می دهند که در صورت عمل نکردن به آنها طرف دیگر قرارداد می تواند خسارت بگیرد معمولا خسارتها به صورت روزانه یک مبلغ مشخص تعیین می گردند و در برخی موارد دیده شده است که مبلغ خسارت از مبلغ خود ملک بیشتر می شود!

گرفتن خسارت از فروشنده آپارتمان به گرفتن خسارت از فروشنده مغازه ، گرفتن خسارت از فروشنده ملک ، گرفتن خسارت از فروشنده زمین ، گرفتن خسارت تاخیر تحویل آپارتمان ، اخذ خسارت تاخیر تحویل مغازه ، گرفتن خسارت تاخیر در پرداخت ثمن معامله ، خسارت گرفتن از فروشنده آپارتمان ، خسارت دیر تحویل دادن ملک ، خسارت سند نزدن مالک ، خسارت دیر سند زدن آپارتمان ، خسارت تاخیر در انجام تعهد ، خسارتهای مبایعه نامه ملک ، خسارتهای قرارداد پیش فروش ساختمان و … همه و همه در قالب تقدیم دادخواست خسارت به دادگاه قابل مطالبه است.

بنابراین تاکید ما این است که باید برای مطالبه خسارات املاک از قبیل مطالبه خسارتهای خرید و فروش ملک ، خسارت گرفتن از فروشنده ملک ، گرفتن خسارت از فروشنده آپارتمان به گرفتن خسارت دیر تحویل دادن ملک ، خسارت گرفتن برای دیر سند زدن مالک و … را  حتما به یک وکیل با تجربه ملک مراجعه کنید.

در صورتی که قرارداد شما اجازه دهد، وکلای مجرب مشاغل در دپارتمان خدمات املاک موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در کمترین زمان ممکن و نازل ترین هزینه ها کلیه خسارات وارده به شما را مطالبه خواهند نمود.

ما متعهد بسیاری از هموطنان عزیز در دعاوی مطالبه خسارات املاک از قبیل مطالبه خسارتهای خرید و فروش ملک ، خسارت گرفتن از فروشنده ملک ، گرفتن خسارت از فروشنده آپارتمان به گرفتن خسارت دیر تحویل دادن ملک ، خسارت گرفتن برای دیر سند زدن مالک و …  بوده ایم و به لطف پروردگار در تمامی پرونده ها سربلند خارج شده ایم.

کلمات کلیدی مطلب :

مطالبه خسارتهای خرید و فروش ملک ، خسارت گرفتن از فروشنده ملک ، گرفتن خسارت از فروشنده آپارتمان ،  گرفتن خسارت دیر تحویل دادن ملک ، خسارت گرفتن برای دیر سند زدن مالک ، خسارت گرفتن از فروشنده ملک ، خسارت گرفتن از فروشنده آپارتمان ، گرفتن خسارت دیر تحویل دادن آپارتمان ، گرفتن خسارتهای پیش فروش آپارتمان ، خسارت گرفتن در قرارداد فروش واحدهای اداری وتجاری ، خسارت گرفتن دیر تحویل دادن ملک ، خسارت گرفتن برای دیر سند زدن ملک ، مطالبه خسارت از فروشنده آپارتمان ، مطالبه خسارت از فروشنده ملک  ، گرفتن خسارت از فروشنده مغازه  ، گرفتن خسارت از طرف قرارداد ملک  ، گرفتن خسارتهای ملکی ، مطالبه خسارات قراردادی  ، گرفتن خسارتهای  و قولنامه  ، ادعای خسارت قراردادی  ، مطالبه خسارت های خرید