اهمیت حقوق قراردادها

امروزه کلیه روابط کاری و تجاری زندگی روزمره ما در قالب قراردادها و توافق نامه ها تجلی می یابد. قرارداد به این دلیل که سرنوشت روابط ما با دیگران را بدست می گیرد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و به همین دلیل تدوین و تنظیم قراردادها نیز جایگاه ویژه ای دارد.علاوه بر سرنوشت روابط ، در نحوه انجام تعهدات قراردادی ، نحوه جبران خسارت ، مبلغ مورد توافق و ... قرارداد نقش تعیین کننده دارد . در قرارداد معامله املاک نحوه پرداخت ثمن معامله ، نحوه انتقال ملک و سند و ... قید میشود و منافع شما (هر طرف قرارداد که باشید) ، حفظ می گردد .تهیه و تنظیم هر قرارداد به علت اثران آتی آن تاحدی اهمیت دارد که کلیه کسانی که ما به آنها کمک کرده ایم ، گفته اند ازین به بعد بدون مشورت با ما آب نمی خورند ! متن یک قرارداد می تواند برای شما بسیار مفید و پولساز باشند یا زندگی شما را ویران کند.موسسه حقوقی اریکه عدل با وکلای متخصص و کاردان در حوزه خدمات قراردادهای داخلی و دعاوی قراردادی خدمتگذار شماست.

خدمات قراردادهای داخلی

موسسه حقوقی اریکه عدل با احاطه و اشراف کامل بر مباحث حقوق خصوصی و قراردادها مفتخر است بهترین کیفیت خدمات حقوقی قرارداد ها در داخل کشور را به هموطنان عزیز ارائه نماید . بسیاری از شرکتهای خصوصی و دولتی از خدمات قراردادهای داخلی ما بهره جسته اند و خوشبختانه توانسته ایم رضایت کامل ایشان را بدست آوریم .

تجربه و تخصص ما در حقوق قراردادها

بنیاد حقوقی بین المللی مسعودی ، با برخورداری از تجربه و تخصص وکلای تجاری بین المللی ایرانی و انگلیسی ، در حوزه حقوق قراردادها بسیار توانمند عمل نموده است . از تنظیم تا اجرا ، از دادگاه تا الزام طرف قرارداد در کارنامه ما موجود است . کافیست یکبار خدمات ما را تجربه کنید تا دیگر شما هم بدون مشورت با ما آب هم نخورید !

نمونه ای از خدمات ما در حقوق قراردادها

- شرکت در مذاکرات قراردادی شما و حفظ منافعتان

- تهیه و تنظیم متن قراردادها و یا نظارت بر تنظیم قرارداد طرف مقابل

- نظارت بر حسن اجرای قرارداد شما

- داوری قراردادی و حل و فصل اختلافات ناشی از قرارداد

- وکالت شما در کلیه دعاوی قراردادی در محاکم و دادگاه ها

- مشاوره در خصوص انعقاد قرارداد با طرف مقابل شما