وکیل ثبت شرکت بین المللی شما در اریکه عدل

وکیل ثبت شرکت بین المللی شما در موسسه حقوقی اریکه عدل ، اولین و البته مهترین گام برای راه اندازی یک کسب و کار موفق یعنی ثبتشرکت بین المللی را به شکل تخصصی به عهده می گیرد . فعالیت در قالب شرکت بین المللی این امکان را برای شما فراهم می آورد که امور اجرایی ، تامین مالی و مدیریت اقتصادی کسب و کارتان را منسجم تر انجام دهید اریکه عدل به شما کمک میکند که در سطح بین المللی بهترین قالب مناسب شرکتی برای کسب و کارتان را بیابید ، آن را ثبت کرده و به آن موجودیت رسمی و قانونی ببخشید .

وکیل ثبت شرکت بین المللی شما اقدام به ثبت شرکت بین المللی در کشورهای خارجی با نرخ مالیاتی صفر درصد می نماید . شرکت های ال پی با تحقق شرایطی مشمول قوانین مالیاتی کشور مقصد نبوده و نرخ مالیاتی آنها صفر درصد می باشد . همچنین شرکتهایی که توسط وکیل ثبت شرکت بین المللی شما به ثبت می رسند در محیط بین المللی دارای اعتبار و پرستیژ کاری بالایی می باشند . کشورهایی بدین منظور انتخاب می شوند که با هیچ دولتی در تخاصم نبوده و هیچ محدودیتی در تجارت بین المللی ندارند علاوه بر اینها این دولت ها کشور ایران را به رسمیت شناخته و برای اتباع ایرانی احترام زیادی قائلند .

شرکت های بین المللی توسط وکیل ثبت شرکت بین المللی در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل بدون واسطه ثبت می رسند ، این موضوع علاوه بر اینکه سبب حذف هزینه های واسطه گری شده است ،به دلیل حضور مستقیم در محل ثبت شرکت این امکان را را داریم که همراه با بسته ثبت شرکت یک سال پشتیبانی و نمایندگی حقوقی رایگان را نیز تقدیم نماییم.

همگام با کیفیت شرکت های حقوقی درجه یک اروپایی

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به عنوان نماینده انحصاری لینکد یوروپ انگلستان  ( ارائه دهنده خدمات تخصصی شرکت ها و بانک ها در اروپا ) و همچنین به عنوان همکار رسمی شرکت حقوقی دمیکو و همکاران و چندین شرکت حقوقی برجسته دیگر در سطح دنیا  متعهد است کلیه خدمات حقوقی و قضایی  خود را هم سطح با کیفیت جهانی ارائه نماید . شما زمانی که وکیل ثبت شرکت بین المللی خود را از موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل انتخاب می کنید در واقع بیش از ۵۰۰ وکیل در ۱۶ کشور دنیا را به خدمت گرفته اید . این دستاورد ارزشمند حاصل تلاش و پشتکار سالهای متمادی دست اندرکاران و وکلای موسسه حقوقی اریکه عدل است که اینک به شکل تخصصی به مردم شریف ایران عرضه شده است .

پشتیبانی تخصصی و رایگان شرکت های بین المللی ثبت شده

موسسه حقوقی اریکه عدل و وکلای دادگستری شاغل در آن به پشتوانه همکاران توانمند خود در اروپا ، در همه شرکت هایی که توسط وکیل ثبت شرکت بین المللی اریکه عدل به ثبت می رسند ، یک سال پشتیبانی کامل حقوقی، حسابرسی و حسابداری رایگان ارائه می دهد . علاوه بر اینها آدرس قانونی شما ، دفتر محلی و کلیه امور مالیاتی و اداری شما در کشور مربوطه توسط وکلای گران قیمت و معروف اروپایی تامین خواهد گردید . حال که این فرصت طلایی رخ داده است ، زمان را از دست ندهید و کسب و کار بین المللی خود را از همین امروز آغاز کنید . وکلای دادگستری ما شانه به شانه شما در کنار شما خواهند ایستاد .

در موسسه حقوقی اریکه عدل به عنوان یک طراح و برنامه ریز تجاری  ، دغدغه اصلی وکلای دادگستری ما تنها ثبت حقوقی شرکت نبوده و در کنار آن به کارآفرینان و متقاضیان راه اندازی تجارت ، بهترین استراتژی کسب و کار را جهت موفقیت هرچه بیشتر تجارتشان معرفی می کنیم و در این مسیر شانه به شانه آنها پیش می ریم .

تیم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متخصص امور شرکت ها به همراه کارشناسان مالی خبره در کنار شما ،  علاوه بر اینکه طرح های تجاری تان را بررسی و تحلیل می کنند ، هدف فعالیت تجاری را به بحث کشانده و مسئولیت ها و منافع بالقوه کسب و کار را ارزیابی می نمایند . بعد از این مراحل ما مشاوه حقوقی و مالی را به شما پیشنهاد خواهیم داد که دقیقا برای اندام کسب و کار شما بریده و دوخته شده است .

پس دیگر بیش ازین نگران راه اندازی کسب و کار در خارج از کشور و موانع آن نباشید ، وکیل پایه یک شما کلیه نیازهای شما را به عنوان یک فعال و سرمایه گذار خارجی به خوبی می شناسد و بهترین راه حل ها را برای مرتفع نمودن آنها پیشنهاد خواهد داد .

فعالیت های وکلای دادگستری اریکه عدل دوسویه است یعنی همانطور که به هموطنان عزیز جهت ثبت شرکت و شعبه در خارج از کشور  یاری می رساند ، به اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی که قصد تجارت در ایران را دارند نیز جهت ثبت شرکت و شعبه ، خدمات ارائه می دهد .

سرعت عمل بسیار بالا

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به منظور تسریع امور تجاری هموطنان عزیز امکان خرید شرکتهای از قبل ثبت شده اروپایی را نیز فراهم آورده است در این روش  در یک پکیج شرکتهای از قبل ثبت شده و آماده بهره برداری به همراه آدرس وبسایت اینترنتی ، نشانی پستی ، مدیر عامل (وکیل) ، حساب بانکی و کد مالیاتی را به شما عرضه می نماییم .سابقه فعالیت شرکت به کلی پاکیزه بوده و هیچ استفاده ای از آن نشده است . ۱۰۰ درصد سهام آن موجود و قابل انتقال است .یکی از این پکیج ها ، پکیج شرکتهای آماده واگذاری اسپانیایی است . شما می توانید در کمتر از ۲۴۴ ساعت صاحب کسب و کار قانونی خود در اروپا شوید .

شرکتی که واقعا بین المللی است

نکته دیگر اینکه خدمات موسسه حقوقی اریکه عدل در بخش ثبت شرکتهای بین المللی با سایر فعالان این حوزه تفاوت های اساسی دارد . یکی از این تمایز ها ارائه ست کامل فیزیکی مدارک شرکت تازه تاسیس است . کلیه اسناد و مدارک شرکت توسط معاهده آپوستیل قانونی سازی می شوند و گواهینامه آپوستیل به پیوست مدارک تقدیم می گردد .

این موضوع سبب می گردد که شرکت بین المللی شما در بیش از ۱۱۲ عضو معاهده آپوستیل به رسمیت شناخته شود و با هیچ مشکلی مواجه نگردد .