مشاوره حقوقی شرکتها ، وکیل شرکت ، وکیل شرکتها ، مشاور حقوقی شرکتها ، پشتیبانی حقوقی شرکتها

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ٬‌برای اولین بار به منظور تسهیل دسترسی همه شرکتهای ایرانی با هر اندازه و حجمی به خدمات حقوقی تخصصی و حرفه ای اقدام به اراپه بسته های متنوع پشتیبانی حقوقی شرکتها یا همان مشاوره حقوقی شرکتها نموده است . هدف این است که هر شرکتی و هر ساختار تجاری با هر اندازه و سرمایه ای بتواند از خدمات وکیل شرکتها و متخصصین امر استفاده نمایند و علاوه بر اینکه هزینه های کسب و کار خود را کاهش می دهند ٬ سودآوری را به حال ماکزیمم خود نزدیک کنند .

حوزه خدمات مشاوره حقوقی شرکتها

در بسته شماره یک مشاوره حقوقی شرکتها

این بسته مشاوره حقوقی که برای شرکتهای جدید الثبت و کوچکتر که فعلا روابط تجاری آنها به شکل داخلی انجام می گیرد و هنوز قصد ورود به عرصه تجارت بین الملل را ندارند ٬ طرح شده است .  بسته شماره یک مشاوره حقوقی شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل خدمات زیر را در بر خواهد گرفت :

  • مشاوره حقوقی راهبردی به هیات مدیره و مدیریت عامل شرکت

چه عالی خواهد شد اگر مدیران بخش خصوصی ما بتوانند همواره یک وکیل متخصص امور شرکتها را در کنار خود داشته باشند و در امور کوچک و بزرگ از او مشاوره بگیرند . استفاده از خدمات وکیل شرکتها علاوه بر اینکه سبب می گردد مدیران عملکرد حساب شده تری داشته باشند ٬ می تواند به آنها کمک کند که به جایگاه مدیر برتر در حوزه فعالیت شرکت نزدیک شوند .

  • نظارت و ارائه مشاوره حقوقی شرکتها به طور کلی در خصوص امور جاری

سازمان اجرایی شرکت همواره با مساپلی در تعامل است که تقریبا همه آنها بعد حقوقی و قانونی دارند . روابط کاری و تجاری ٬ استخدام پرسنل ٬‌جذب نمایندگی ها ٬ خرید و فروش ٬‌سفارش و ... از این قبیل هستند . نظارت و پشتیبانی وکیل متخصص شرکتها در این امور امری ضروری و حیاتی است .

یکی از نگرانی های اصلی شرکتهای ایرانی ٬‌امور قراردادی آنهاست . آیا قراردادها به خوبی حقوق آنها را حفظ میکند ؟ امضای فلان قرارداد بعدها برای ما دردسر نشود ؟ فلانی از قرارداد خودش علیه ما سوء استفاده نکند . کار را به کاردان بسپارید تا نگرانی ها همگی از بین بروند .

شرکتها باید به امور مالیاتی خود بیشتر اهمیت دهند . حتما می دانید که همواره محاسبه علی الراس مالیات ها شرکتها و افراد را تهدید می کند . آگاهی دادن از قوانین و مقررات مالیاتی بخشی از کار وکیل شرکتهاست . با یک قرارداد پشتیبانی حقوقی این نگرانی ها هم حل می شود .

از دیگر موضوعات بسیار مهم شرکتها ٬‌تشریفات قانونی و ثبتی آنهاست . تشکیل مجامع عمومی و فوق العاده ٬‌مجامع مدیران و ....... همگی رسم و رسوم خاص خود را دارند که در صورت عدم رعایت می توانند مشکلاتی را بوجود بیاورند . وکیل شرکتها این امور را مدیرت می کند و بار بزرگی را از دوش شما بر میدارد .

 

اگر بدانید می توانید با یک قرارداد پشتیبانی حقوقی با یک موسسه حقوقی بین المللی معتبر ٬‌خیالتان را در خصوص همه موارد بالا راحت کنید و با آرامش خاطر روی پیشرفت و گسترش کسب و کارتان تمرکز کنید٬‌آیا بیش از این فرصت را از دست می دادید ؟ برای انعقاد یک قرارداد عالی با قیمت بسیار مناسب با ما تماس بگیرید .

به پیشرفت سلام کن !

بسته های پشتیبانی حقوقی اریکه عدل

در روابط شرکتی و انعقاد قراردادهای سودآور ٬‌ در اولین ملاقات ها مرزهای پرستیژ تجاری شما ترسیم می شود که در آینده به سختی قابل تغییر است . هم اینک دایره حقوقی شرکت خود را تشکیل دهید .

تماس با موسسه ، تلفن موسسه اریکه عدل ، موسسه حقوقی اریکه عدل