پشتیبانی حقوقی شرکتها ، مشاوره حقوقی شرکتها ، مشاور حقوقی شرکت ، وکیل شرکت

یکی از خدمات نوین و محبوب موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، پشتیبانی حقوقی شرکتها و ارائه مشاوره حقوقی شرکتها به صورت دوره ای و موردی به آنهاست . استفاده از خدمات وکیل شرکت و مشاور حقوقی شرکت و اشخاص حقوقی در هر حوزه ای تاکنون به این راحتی نبوده است . شما در هر جای کشور که سکونت دارید و مشغول کسب و کار هستید می توانید از خدمات پشتیبانی حقوقی شرکتها بهره مند شوید و گامهای خود را به سمت توسعه و پیشرفت ، محکم و استوار نمایید .

وکلای دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، با پایبندی به اهداف بنیادین موسسه که همانا رضایت مشتری و ارائه خدمات حقوقی همگام با استاندارد های جهانی است ، مسائل حقوقی و قراردادی شرکت شما را به گونه ای مدیریت خواهند نمود که آینده کسب و کار شما به بهترین وجه تضمین شده و شما کمترین هزینه را در قبال دعاوی علیه شرکت و مشکلات ناشی از آن تحمل نمایید .

پشتیبانی حقوقی شرکتها ، مشاوره حقوقی شرکتها ، مشاور حقوقی شرکتها ، وکیل شرکتها

مجموعه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به عنوان نماینده و همکار شرکتهای حقوقی برجسته اروپایی همچون JNC LEGAL  اسلواکی و Linked Europe  انگلستان و ALSAFAR دوبی ،  همسطح با استداندارد های خدماتی همکاران برجسته خود در اروپا مفتخر است مشاوره حقوقی شرکتها ی ایرانی و پشتیبانی آنها  را به صورت قرارداد های دوره ای یا موردی بدست بگیرد .

قرارداد مشاوره حقوقی شرکتها به صورت دوره ای

مشاوره حقوقی شرکتها به صورت دوره ای نوعی قرارداد پیمان حقوقی است که معمولا برای بازه زمانی یک ساله منعقد گردیده و برای مدت زمان مورد توافق قابل تمدید است  .در مشاوره حقوقی شرکتها به صورت دوره ای ، اریکه عدل در صورت تمایل طرف قرارداد  با استقرار دایره حقوقی ثابت با وکلای متخصص در مرکز اصلی شرکت مربوطه ،کلیه امور حقوقی و قانونی شرکت مربوطه را بدست گرفته و به بهترین شکل ممکن مدیریت می نماید .

این دایره حقوقی که در نقش وکیل شرکت و مشاوره حقوقی شرکت عمل میکند ، در عین حال که در شرکت طرف قرارداد مستقر است ، جزئی از بدنه اصلی مجموعه اریکه عدل بوده و همواره تحت نظارت و رهنمودهای هسته اصلی اریکه عدل فعالیت خواهد نمود . در بازه زمانی این قرارداد مجموعه حقوقی اریکه عدل علاوه بر اینکه کلیه امور حقوقی معمول شرکتها را مدیریت خواهد نمود ، در کلیه مراحل انعقاد قراردادهای داخلی و بین المللی  شرکت مربوطه با وکلای بین المللی خود حضور خواهد داشت و تلاش خواهد نمود تا منافع طرف قرارداد به بهترین شکل ممکن تامین گردد .

بسته های خدماتی قرارداد مشاوره حقوقی شرکتها به صورت دوره ای

به جهت اینکه شرکتها و اشخاص حقوقی بتوانند خدمات مشاوره حقوقی شرکتها را به بهترین نحو ممکن با نیاز های مجموعه خود همگام نمایند ، مشاوره حقوقی به شرکتها به صورت دوره ای در قالب دو پکیج مختلف ارائه می گردد . در بخش خدمات قراردادهای مشاوره دوره ای ، دو بسته خدماتی جامع ارائه می گردد :

۱- بسته ویژه مشاوره ای 

در این بسته مجموعه حقوقی اریکه عدل علاوه بر اینکه کلیه امور حقوقی ، تجاری ، ثبتی و مهاجرتی شرکتها را مدیریت خواهد نمود .به عبارت دیگر شما با انتخاب بسته طلایی و عقد قرارداد با مجموعه حقوقی اریکه عدل موارد زیر را بدست خواهید آورد :

 • مدیریت امور حقوقی معمول و روزمره شرکت
 • مدیریت مذاکره و تهیه و تدوین قراردادهای داخلی و بین المللی شرکت توسط وکلای متخصص امر
 • کلیه امور ثبتی شرکا از جمله ثبت برند ، ثبت شعبه و ثبت تغییرات ، پلمپ دفاتر و ... در داخل کشور و مدیریت امور مالیاتی مربوطه
 • کلیه امور ثبتی خارجی از جمله ثبت شعبه در خارج ، ثبت برند در کشورهای خارجی ، ثبت شرکت مستقل زیرمجموعه در کشورهای خارجی و مدیریت امور مالیاتی مربوطه
 • ارائه خدمات بانکی بین المللی از جمله افتتاح حساب بانکی بین المللی با امکانات سوییفت و آی بن ، نقل و انتقالات پول در قرارداد های بین المللی ، تقاضای ویزا کارت و مستر کارت برای مدیریت و پرسنل
 • اخذ اقامت کشورهای خارجی در صورت نیاز برای مدیریت شرکت و اشخاص وابسته
 • مدیریت سرمایه گذاری شرکت در خارج از کشور و خرید، فروش و اجاره املاک بین المللی جهت محل کسب و کار شرکت یا اقامت مدیریت
 • اقامه کلیه دعاوی جهت دادخواهی شرکت در کلیه مراجع قضایی داخلی و بین المللی
 • دفاع از کلیه دعاوی علیه شرکت در کلیه مراجع قضایی داخلی و بین المللی

۲-بسته معمولی مشاوره ای

 • مدیریت امور حقوقی معمول و روزمره شرکت
 • مدیریت مذاکره و تهیه و تدوین قراردادهای داخلی و بین المللی شرکت توسط وکلای متخصص امر
 • کلیه امور ثبتی شرکا از جمله ثبت برند ، ثبت شعبه و ثبت تغییرات ، پلمپ دفاتر و ... در داخل کشور و مدیریت امور مالیاتی مربوطه
 • اقامه کلیه دعاوی جهت دادخواهی شرکت در کلیه مراجع قضایی داخلی و بین المللی
 • دفاع از کلیه دعاوی علیه شرکت در کلیه مراجع قضایی داخلی و بین المللی

قرارداد مشاوره حقوقی شرکتها به صورت موردی

این قرارداد جهت انعقاد قراردادهای خاص یا عملیات تجاری منحصر بفرد منعقد می گردد . به طور مثال اگر شرکت بخواهد که تنها در انعقاد یک قرارداد جوینت ونچر از تخصص و پشتیبانی اریکه عدل بهره مند گردد و بهترین امتیازات ممکن را در قرارداد مذکور از آن خود کند ، می تواند از قرارداد مشاوره موردی استفاده نماید . استفاده از این بسته برای اشخاص حقیقی نیز بسیار به صرفه است چرا که معمولا این اشخاص به طور معمول و مرتب به فعالیت های تجاری پیچیده نمی پردازند .

در هر صورت فرقی نمی کند که قرارداد دوره ای باشد یا موردی ، ویژه باشد یا معمولی . مشتریان اریکه عدل می توانند اطمینان داشته باشند که در هر نوع قرارداد با هر زمان و حوزه خدمات ، ما متعهد به ارائه بهترین کیفیت و بالاترین تخصص هستیم . اریکه عدل یک مجموعه حقوقی اروپایی- ایرانی است که علاوه بر هدف خدمتگذاری به ایرانیان، به رسالتهای جهانی خود نیز پایبند است.

مزایای استفاده از وکیل شرکت ها

سالیان دراز است که در کشورهای پیشرفته ، استفاده از وکیل شرکت و مشاور حقوقی شرکت  حتی در بیزینس های بسیار کوچک از صروریات کسب و کار تلقی می گردد . این موضوع تا حدی اهمیت دارد که قبل از تاسیس هر شرکتی ، وکیل شرکت و مشاور حقوقی شرکت تعیین و استخدام می شود و سپس کلیه مراحل ثبتی و مراحل بعدی حیات شرکت با نظارت و مدیریت وکیل شرکت و مشاور حقوقی شرکت به مرحله انجام می رسد . اما علت این موضوع چیست ؟ در ادامه به تعدادی از مزایای استفاده از خدمات تخصصی وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها در حین کسب و کار و فعالیت اشاره می کنیم :

پشتیبانی حقوقی شرکتها ، مشاوره حقوقی شرکتها ، مشاور حقوقی شرکت ، وکیل شرکت

 

 • حفظ منافع شرکت : استفاده از خدمات تخصصی وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها منافع اشخاص حقوقی را به صورت کامل محفوظ می دارد . شرکت در طول حیاتش قرارداد های زیادی منعقد خواهد کرد ، موضوع مالیات قرار می گیرد و دعاوی حقوقی و کیفری علیه آن مطرح خواهد گشت . وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها در تمامی این موقعیت ها تلاش دارد به بهترین نحو ممکن  از حقوق و منافع شرکت دفاع نماید .
 • افزایش کلاس تجاری شرکت : اگر شرکتی از خدمات وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها بهره جوید ، علاوه بر اینکه طرفهای معالمه و قرارداد با شرکت ، ذهنیت جدی تری نسبت به شرکت خواهند داشت ، کلاس تجاری شرکت  نیز به طرز محسوسی افزایش خواهد یافت .
 • افزایش اعتماد دیگران به شرکت : شرکتی که دارای وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها  است ، قابل اعتماد تر جلوه می کند زیرا مشخص است که کلیه امور آن روی حساب و کتاب است و خارج از قوانین و مقررات حرکت نمی کند .
 • سرعت حل و فصل امور قراردادی : شرکتی که دارای وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها است نیازی ندارد که برای هر موضوعی به دنبال وکیل متخصص و کاردان بگردد . این شرکت بهترین وکیل موجود را همواره در دسترس دارد و در سریع ترین زمان ممکن امور خود را حل و فصل خواهد کرد .
 • تسلط به موضوع شرکت  : اگر شرکتی به طور مداوم و به مدت طولانی از خدمات وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها استفاده کند ، شخص وکیل طبیعتا به کلیه موضوعاتی که در شرکت مطرح بوده و کسب و کاری که در جریان است احاطه دارد ، لذا عملکرد او در زمان ارائه خدمات حقوقی به شکل قابل توجهی بهبود می یابد .
 • کاهش محسوس هزینه های قضایی : اگر شخص علیه شرکت اقامه دعوی کرده و یا تحت هر عنوانی شکایت کند و یا اینکه در هیات های کارگر و کارفرما مطالبه مبلغی پول نماید ، تمامی اینها برای شرکت هزینه در بر خواهد داشت و در حقیقت زیاندهی شرکت محسوب می شود . حال تصور کنید که راهی وجود داشته باشد که این هزینه ها را حذف نمود !  پیشگیری همیشه بهتر از درمان است ! وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها با فراست و هوشمندی و برقرار کردن یک سیستم حقوقی مطمئن برای شرکت اکثر این هزینه های هنگفت را حذف نموده و زیاندهی قضایی شرکت را به طرز چشمگیری کاهش می دهد .

مزایای استفاده از وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها بسیار زیاد است . ما در بالا فقط به تعدادی از آنها اشاره کردیم . مسلما شما نیز با اهمیت موضوع آشنا هستید . بنابراین چه در آستانه ثبت و تشکیل شرکت هستید چه شرکتی در حال فعالیت دارید ، برای داشتن وکیل شرکت ها و مشاور حقوقی شرکت ها هیچ وقت دیر نیست .

 

سوالات مشتریان در خصوص مشاوره حقوقی شرکتها

بازدیدکنندگان محترم ، در صورتی که سوال یا ابهامی در خصوص مشاوره حقوقی شرکتها و پشتیبانی آنها دارید ، میتوانید با مراجعه به بخش سوالات پشتیبانی حقوقی شرکتها ، با جستجو در میان سوالات قبلی ، پاسخ مربوطه را به سرعت و به راحتی بیابید و مطالعه کنید  .

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن در قسمت سوالات پشتیبانی حقوقی شرکتها درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با استفاده از فرم طرح سوال و انتخاب دسته بندی دپارتمان شرکتها > پشتیبانی حقوقی شرکتها  ،  پرسش خود را به صورت صریح و واضح برای ما بنویسید . همکاران دپارتمان شرکتها  بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات کامل را درج خواهند کرد و بلافاصله توسط ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد .