ثبت شرکت ال پی در کانادا ، ثبت شرکت بین المللی

دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، در راستای تحقق اهداف مجموعه در خصوص ارائه خدمات روز جهان به هموطنان ، در حوزه ثبت شرکت بین المللی اقدام به ثبت شرکت ال پی در کانادا می نماید . این نوع شرکت برای اولین بار توسط دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به جامعه فعالان اقتصادی ایرانی که کسب و کارشان با محیط بین الملل هم پوشانی دارد ، معرفی شده است . با اینکه زمان زیادی از پیدایش این شخصیت حقوقی نمی گذرد لیکن در همین مدت کم ، توانسته است جای خود را در میان تجار و شرکت ها باز کند . برای آشنایی با این ساختار شرکتی محبوب به صفحه  شرکت ال پی ( شراکت با مسئولیت محدود ) در وبسایت اریکه عدل مراجعه فرمایید  .

 

توجه :  این شرکت تنها یک ساختار تجاری برای تسهیل کسب و کار بین المللی است و به هیج عنوان به اقامت و تابعیت کشور کانادا منتهی نمی شود. لذا اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید به دپارتمان مهاجرت موسسه مراجعه کنید .

 

ثبت شرکت ال پی /LP Company در کانادا

شرکت ال پی LIMITED PARTNERSHIP  / شراکت با مسئولیت محدود با نرخ مالیات ۰%

ثبت شرکت ال پی در کانادا :

 به منظور توسعه و گسترش تجارت ایرانی و تسهیل امور فعالان اقتصادی در محیط بین الملل ، موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به یاری شبکه گسترده وکلای بین المللی خود در کشور کانادا اقدام به ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند می نماید .

نظام مالیاتی کانادا در خصوص شرکتهای ال پی

کشور کانادا دارای یک سیستم مالیاتی نسبتا سخت گیر است . معمولا کلیه شرکتها در کانادا مشمول پرداخت مالیات درآمدهایشان از سرتاسر دنیا هستند متعاقبا شما در این نظام حقوقی شرکتی را معاف از مالیات و یا با ساختار آف شور نمی بینید . تا این زمان ثبت شرکت در کانادا زیاد اقتصادی نبود .

کشور کانادا از دیدگاه کارآفرینان و دولتها ، کشوری با نظام مالیاتی استاندارد است و هر شرکتی که در خاک کانادا و مطابق قوانین این کشور تاسیس گردد از اعتبار تجاری و اقتصادی بالایی برخوردار است .

با این حال هم اکنون کشور کانادا تصمیم گرفته است که فرصت ثبت شرکتهای کانادایی را با نرخ مالیاتی صفر در اختیار متقاضیان قرار دهد . این شرکتها که از آنها به نام شرکت ال پی LIMITED PARTNERSHIP  / شراکت با مسئولیت محدود  یاد می شود به شکل شراکت محدود تشکیل می یابند و شرکای آن در هر حال نمی تواند از دو نفر کمتر باشد . یکی از شرکا ، شریک اصلی بوده در حالی که شریک دیگر عنوان شریک با مسئولیت محدود را دارا می باشد .

موسسه حقوقی اریکه عدل افتخار دارد ، در مجموعه خدمات ثبت شرکت در کانادا ، امکان ثبت شرکت ال پی (Limited Company) را در کشور کانادا برای هموطنان عزیز فراهم سازد . اریکه عدل اولین مجموعه حقوقی در ایران است که به ثبت شرکت در کانادا به صورت مستقیم و بلاواسطه آن هم با مالکین و ذینفعان ایرانی مبادرت می ورزد.

یک شرکت کانادایی که دارای شرکای خارجی می باشد و هیچ درآمدی در خاک کانادا کسب نمی کند ، مشمول نظام مالیاتی این کشور نخواهد بود .مطابق با قوانین و مقررات مالیاتی کانادا ، شرکتهای ال پی معاف از مالیات نیستند ولی شرکای آن بایستی مالیات حاصل از فعالیت تجاری  و درآمد را در محل اقامت خود به نسبت سهمشان در شرکت ال پی و در قالب اظهارنامه  مالیاتی شخصی پرداخت نمایند . آن هم اگر در قوانین مالیاتی کشور مورد نظر به این امر تصریح شده باشد . در نتیجه می توان گفت که این شرکتها دارای نرخ مالیاتی صفر % می باشند ! این ویژگی شرکت ال پی  است که ثبت شرکت در کانادا را برای هموطنان عزیز به یک فرصت استثنایی برای ورود به بازار تجارت جهانی بدل می کند.

درباره کانادا

ثبت شرکت LP در کانادا

کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان (فدرال) و یازده مرکز اداری و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است. کانادا با مساحت ۹٫۹۸۸ میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است. در زبان فارسی، نام کانادا بر اساس تلفظ فرانسوی آن رواج یافته‌است.

نوع شرکت قابل ثبت

ثبت شرکت در کانادا، شرکت ال پی LIMITED PARTNERSHIP  / شراکت با مسئولیت محدود

اعضا / شرکای شرکت

شرکت ال پی LIMITED PARTNERSHIP در کانادا برای تشکیل یافته تلقی شدن ، حداقل به دو شخص نیاز دارد . این دو شخص می توانند حقیقی باشند یا حقوقی و اینکه تابعیت چه کشوری را دارند نیز محل اهمیت نمی باشد .

سهامداران

شرکت ال پی کانادایی دارای سمت سهامدار نمی باشد .اطلاق لفظ شریک به اعضای این شرکت کانادایی مناسب تر به نظر می رسد.

منشی شرکت

در این نوع خدمات ثبت شرکت در کانادا ، قانونی مبنی بر لزوم تعیین منشی برای شرکت ال پی در کانادا وجود ندارد .

میزان سرمایه شرکت ال پی

میزان سرمایه استاندارد شرکت ال پی کانادا طبق قانون ۱۰۰۰ دلار کانادایی است . در این خصوص که این سرمایه باید نقدا پرداخت شود یا به صورت اقساط ، قانون کانادا تصریحی ندارد . در هر صورت بایستی گواهی قانونی شده بانکی که مبلغ در آن تودیع شده است به مرجع ثبت شرکتها تسلیم گردد. این بانک می تواند در ایران باشد یا حساب بانکی در اروپا .

نام شرکت الی پی

نام شرکت ال پی کانادایی بایستی با اصطلاح “شراکت مسئولیت محدود” به پایان برسد ، Limited Partnership (منظور این است که هر نامی که انتخاب می شود بایستی آخر آن این عبارت درج شود ) .انتخاب نامهایی که به فعالیت خاصی مربوط می شود مانند BANK ,  Insurance, Trust شامل محدودیت ثبت است مگر اینکه گواهی ملی کشور متبوع جهت آن فعالیت بخصوص تقدیم گردد.

اطلاعات ذی نفعان / مالکین شرکت

اطلاعات ذینفعان یا مالکین شرکت بایستی در اختیار مامور ثبت شرکتهای کانادا قرار گیرد منتها این اطلاعات در نزد وی به صورت محرمانه تلقی شده و نزد هیچ سازمان ، ارگان و حتی دولتی  افشا نخواهد گردید .

فرم بازگشت سالیانه شرکت ال پی

شرکت های ال پی کانادایی نیازی به تکمیل و ارسال این فرم ندارند .

اظهارنامه مالی

شرکتهای ال پی کانادایی بایستی امور حسابداری خود را به طور دقیق انجام دهند و هر سال اظهارنامه مالی خود را آماده و تسلیم مسئولین مربوطه نمایند .

مالیات شرکتی شرکت ال پی

شرکت های ال پی کانادایی با شرایط زیر مشمول قوانین مالیات شرکتی استانی و ایالتی نخواهند بود :

  • شرکای شرکت خارج از کانادا باشند
  • شرکت هیچ فعالیتی در داخل خاک کانادا نداشته باشد
  • شرکت هیچ درآمدی از کانادا نداشته باشد
  • شرکت از خارج از کانادا مدیریت و اداره گردد.

این ویژگی شرکت ال پی ، سبب می شود ثبت شرکت در کانادا ، برای هموطنانی که قصد دارند مستقر در ایران یا هر کشوری جز کانادا باشند و در حوزه اروپا یا آسیا تجارت کنند ، توجیه اقتصادی فراوان داشته و یک فرصت طلایی برای تجارت بین المللی باشد .

معاهدات مالیاتی

شرکتهای کانادایی به عنوان اشخاص مقیم کانادا و مشمول مالیات به حساب نمی آیند لذا نمی توانند از مزایای معاهدات مالیاتی کانادا با دیگر کشور ها همچون معاهده مالیات مضاعف بهره مند گردند .

مدت زمان ثبت شرکت ال پی

ثبت شرکت ال پی در کانادا توسط موسسه حقوقی اریکه عدل ،۱۲ روز تا ۱۵ روز کاری زمان خواهد برد. کلیه اسناد و مدارک فیزیکی مرتبط با ثبت و موجودیت شرکت در عرض ۷ الی ۸ هفته به مشتری تحویل می گردد.

بدست گرفتن اداره شرکت ال پی موجود در کانادا

با ارائه تاییدیه ذینفعان / مالکین شرکت و گواهی تسویه حساب با نماینده / عامل پیشین ، اداره شرکت موجود  توسط موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و لینکد یوروپ آف شور امکان پذیر است .

هزینه ثبت شرکت ال پی

هزینه ثبت شرکت ال پی در کانادا ۵۰۰۰ یورو  می باشد . این هزینه شامل کلیه هزینه های ثبت شرکت، مخارج عامل/ آفیس مجار کانادا ، کسب اعتبار قانونی برای پکیج اسناد و مدارک با استفاده از معااهده آپوستیل و وکالت و نمایندگی شما در کانادا می باشد .

خدمات پشتیبانی از سال دوم بعد از ثبت

هزینه پشتیبانی شرکت شما در طول یک سال ۳۰۰۰ یورو می باشد که از سال دوم حیات شرکت آغاز می شود . به عبارت دیگر هزینه پشتیبانی حقوقی و مالی در سال اول رایگان است . این خدمات شامل عامل/ آفیس مجاز کانادا ،هزینه های داخلی و دولتی کانادا ، و هزینه های وکالت و نمایندگی شرکت شما در کانادا ، برای مدت یک سال می باشد.

خدمات حسابداری شرکت نیز اگر تا ۳۰ معامله در ماه انجام پذیرد رایگان بوده و در صورت بیشتر بودن از این تعداد ، هزینه حسابداری نیز محاسبه می گردد.

نظر اریکه عدل در خصوص شرکت ال پی کانادا

ثبت شرکت ال پی در کانادا یک روش بسیار مناسب برای کسب و کار است . این شرکتها درکانادا بسیار محترم بوده و دارای اعتبار فراوان می باشند . دولت کانادا در لیست سیاه هیچ کشوری نیست و در این کشور هیچ محدودیتی برای ارتباط و همکاری با اتباع کشورهای دیگر وجود ندارد .

به عنوان یک تبعه غیر اروپایی ، شرکت ال پی کانادایی یک قالب شرکتی عالی جهت خرید کالا از کشورهای اروپایی و صادر نمودن آن به خارج از اروپا است .

همکار رسمی اریکه عدل در پروژه ثبت شرکت در کانادا

موسسه حقوقی اریکه عدل به منظور افزایش کیفیت و سرعت خدمات و همچنین تسلط کامل بر فضای تجاری و اقتصادی  در ارائه خدمات ثبت شرکت در کانادا، اقدام به امضای موافقت نامه همکاری دوجانبه با شرکت بزرگ حقوقی  لینکد – یوروپ آفشور انگلستان نموده است .

تخصص محوری این شرکت ، خدمات تخصصی ثبت شرکت ، نمایندگی حقوقی و انجام کلیه امور حقوقی و مالی شرکتها در حوزه وسیع جهانی است . موسسه حقوقی اریکه عدل در حال حاضر ، با افتخار  نماینده انحصاری لینکد یوروپ آفشور در جمهوری اسلامی ایران می باشد.


سوالات مشتریان در خصوص شرکت ال پی کانادا

برای مشاهده کلیه سوالات مطرح شده در خصوص ثبت شرکت بین المللی ، شرکت ال پی و ثبت شرکت ال پی در کانادا به صفحه ثبت شرکت بین المللی در بخش مشاوره حقوقی آنلاین مراجعه بفرمایید . شما می توانید در بین سوالات قبلی جستجو کنید و به سرعت پاسخ سوال خود را بیابید .

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر در خصوص ثبت شرکت بین المللی  مخصوصا ثبت شرکت ال پی در کانادا سوالی دارید که پاسخ آن در صفحه ثبت شرکت بین المللی در بخش مشاوره حقوقی آنلاین درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با استفاده از گزینه طرح سوال حقوقی و انتخاب دسته بندی  دپارتمان شرکتها > ثبت شرکت بین المللی ، پرسش خود را به صورت صریح و واضح برای ما بنویسید . همکاران دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات کامل درج خواهند نمود  و بلافاصله توسط ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد .