شرکتهای آماده واگذاری در اروپا

دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به منظور تسریع در ورود ایرانیان به محیط بین المللی ، شرکتهای آماده واگذاری در اروپا را به هموطنان عزیز پیشنهاد می کند . این شرکتها هیچ گونه سابقه فعالیت ندارند و به اصطلاح " لوح سفید " هستند . در واقع مشتریان یک شرکت صفر کیلومتر خریداری می کنند . کلیه امور ثبتی شرکت آماده واگذاری در اروپا به طور کامل انجام شده و دارای آدرس قانونی و ست کامل اسناد فیزیکی هستند .

شرکتهای صفر کیلومتر اروپایی

بدون سابقه فعالیت و کارنامه مالیاتی سفید

شرکتهای آماده واگذاری در اروپا

شرکتهای آماده واگذاری در اروپا به چه معناست ؟

شرکتهای ثبت شده و آماده واگذاری ، شرکتهایی هستند که قبلا توسط موسسات حقوقی معتبر بین المللی ثبت شده و موجودیت حقوقی یافته اند اما در حالت توقف فعالیت قرار دارند .

سرعت در تجارت همیشه یکی از عناصر تعیین کننده بوده است . افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار بین المللی دارند می توانند با استفاده از این پکیج فوق العاده در عرض کمتر از ۲۴ ساعت پشت میز مدیریت در شرکت جدید خود در اروپا بنشینند.

این شرکتها کلیه مراحل زمان بر و هزینه بر ثبت را گذرانده ، پروسه مالیاتی شان به اتمام رسیده و دارای آدرس قانونی و حساب بانکی معتبر می باشند . نکته ای که بیش از همه توجه شما را به  خود جلب می کند این است که این شرکتها سابقه هیچ فعالیتی نداشته و به اصطلاح صفر کیلومتر هستند !

این مزیت سبب می شود تا مدیریت جدید شرکت به مانند زمانی که شرکتی جدید ثبت می کند فعالیت را آغاز کرده و کسب اعتبار کند . علاوه بر این مشتری می تواند اطمینان داشته باشد که هیچ بدهی مالیاتی نیز وجود ندارد .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  برای شما که در صدد آغاز کسب و کار در اروپا هستید ، این پیشنهاد ویژه را مطرح می کند . ما در یک پکیج شرکتهای از قبل ثبت شده و آماده بهره برداری به همراه آدرس وبسایت اینترنتی ، نشانی پستی ، مدیر عامل (وکیل) ، حساب بانکی و کد مالیاتی اسپانیایی را به شما عرضه می نماییم .

سابقه فعالیت شرکت به کلی پاکیزه بوده و هیچ استفاده ای از آن نشده است ، علاوه بر این ۱۰۰ درصد سهام آن موجود و قابل انتقال است . شما می توانید در کمتر از ۲۴ ساعت صاحب کسب و کار قانونی خود در اسپانیا شوید .

نحوه انتقال شرکتهای آماده واگذاری در اروپا

شرکتهای آماده واگذاری در اروپا در واقع یک نعمت بسیار بزرگ برای ایرانیان است . این شرکتها به ایرانیان این اجازه را می دهد که بدون توجه به تحریم ها و محدودیت ها ، در محیط بین المللی شرکت خود را در اختیار داشته باشند و از منافع آن بهره مند شوند . پیشنهاد موسسه حقوقی اریکه عدل این است که شرکتها هیچ وقت به شکل رسمی و از طریق اداره ثبت شرکتها به ایرانیان منتقل نشود چرا که چنین شرکتی به دلیل محدودیت های فراوان و تحریم های متعدد عملا کاربردی نخواهند داشت و در اکثر کشور ها بلوکه خواهند شد .

ما برای حل این موضوع شرکت را از طریق اسناد داخلی و به موجب وکالت نامه بلاعزل منتقل می کنیم . شرکت در دید مراجع رسمی و سایرین یک شرکت خارجی قلمداد می شود در حالی که مالکین اصلی و ذی نفعان نهایی آنها ، اشخاص ایرانی هستند .

 این شرکتها که قبلا به ثبت رسیده اند و موجودیت دارند ، به راحتی و بدون اعمال محدودیت ها و تحریم ها در مراحل ثبتی قابل انتقال به ایرانیان هستند .  در ادامه نحوه انتقال این شرکتها را توضیح می دهیم :

۱- تنظیم سند Deceleration of Trust

در اولین مرحله وکلای شرکت به نمایندگی از مالکین آن با تنظیم سند  Deceleration of Trust  یا DOT کلیه حق و حقوق خود را در خصوص شرکت به شکل برگشت ناپذیری به مشتری یا منتقل الیه انتقال می دهند . این سند به این معناست که از تاریخ تنظیم آن ، صاحب جدید شرکت در حقیقت ذی نفع اصلی شرکت بوده و کلیه منافع ، درآمد ها ، مدیریت و حتی ضرر و زیان فعالیت تجاری شرکت منتقل به اوست . در این سند اعلام می گردد که وکلای ثبت کننده ( که در حقیقت همان مالکین شرکت هستند ) ، به عنوان نماینده مالکین جدید عمل می کنند و خود مالکیتی در شرکت ندارند . به این شکل وکلا نقش خود را در شرکت به عنوان نماینده Nominee حفظ می کنند .

۲- تنظیم سند Power of Attorney

پس از مرحله اول نوبت به اعطای وکالت بلاعزل به منظور کنترل و اداره امور شرکت می رسد . به موجب این سند ، صاحب جدید شرکت می تواند رسما از جانب شرکت در سرتاسر جهان ، مستقلا و مستقیما اقدام نماید و کلیه اعمال و تصمیمات وی دارای اعتبار خواهد بود . به موجب این سند وکالت نامه در حقیقت مدیریت جدید شرکت اعلام می شود .

۳- تنظیم سند Letter of Resignation

به موجب این سند ، نمایندگان شرکت که همان وکلای ثبت کننده هستند ، استعفا و کناره گیری خود را اعلام می نمایند . بدین صورت مالک جدید شرکت می تواند با درج تاریخ در سند مزبور هر وقت تمایل داشته باشد ، نمایندگان را از شرکت حذف نماید . این سند به منظور اطمینان بیشتر مالک جدید به ساختار شرکت و قدرت کنترل و مدیریت شرکت تنظیم و تسلیم مالک جدید میشود .

۴- تحویل کلیه مدارک شرکت

در مرحله آخر ست فیزیکی کلیه مدارک شرکت ، از جمله قرارداد و اساسنامه ، گواهینامه ثبت ، گواهینامه معاهده آپوستیل و اسنادی که در بالا به آنها اشاره شد از طریق پست تحویل مالک جدید شرکت می شود .

اریکه عدل در خصوص این شرکت ها احساس مسئولیت دارد . ما همچون سایرین شرکت را ثبت نمی کنیم و سپس ایرانیان را در محیط بین المللی پر از محدودیت و تحریم رها کنیم . چه فایده ای دارد که شرکتی ثبت شود و بعد از مدت بسیار کوتاهی به دلیل تحریم ها و یا جزائم سنگین مالیاتی متوقف شود ؟ ثبت شرکت بین المللی یک امر تخصصی است که نباید به هر کسی سپرده شود . متاسفانه این روزها در کشور ما بازار دلالی ثبت شرکت بسیار داغ است !! کسانی به این کار مبادرت می ورزند که نه تنها حقوقدان نیستند بلکه هیچ آشنایی هم با حقوق شرکت ها در مبداء و مقصد ندارند ! و همه کارها را از طریق واسطه و غیر مستقیم انجام می دهند .