ثبت شرکت در اسکاتلند ، ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند ، وکیل ثبت شرکت بین المللی

دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، در راستای تحقق اهداف مجموعه در خصوص ارائه خدمات روز جهان به هموطنان ، در حوزه ثبت شرکت بین المللی اقدام به ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند می نماید . این نوع شرکت برای اولین بار توسط دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به جامعه فعالان اقتصادی ایرانی که کسب و کارشان با محیط بین الملل هم پوشانی دارد ، معرفی شده است . با اینکه زمان زیادی از پیدایش این شخصیت حقوقی نمی گذرد لیکن در همین مدت کم ، توانسته است جای خود را در میان تجار و شرکت ها باز کند . برای آشنایی با این ساختار شرکتی محبوب به صفحه  شرکت ال پی ( شراکت با مسئولیت محدود ) در وبسایت اریکه عدل مراجعه فرمایید  .

توجه :  این شرکت تنها یک ساختار تجاری برای تسهیل کسب و کار بین المللی است و به هیج عنوان به اقامت و تابعیت کشور اسکاتلند منتهی نمی شود. لذا اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید به دپارتمان مهاجرت موسسه مراجعه کنید .

 

 

ثبت شرکت ال پی /LP Company در اسکاتلند

شراکت با مسئولیت محدود یا همان Limited Partnership با نرخ مالیاتی ۰%

 

ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند :

به منظور توسعه و گسترش تجارت ایرانی و تسهیل امور فعالان اقتصادی در محیط بین الملل ، موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به یاری شبکه گسترده وکلای بین المللی خود در کشور اسکاتلند اقدام به ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند می نماید .

نظام مالی و مالیاتی اسکاتلند

اسکاتلند به عنوان بخشی از پادشاهی بریتانیا ، دولتی پیشرو در مسائل تجاری و اقتصادی می باشد و دارای نقش تعیین کننده در برنامه ریزی مالیاتی بین المللی است . پادشاهی بریتانیا در سراسر دنیا به عنوان نظامی با سطح استاندارد مالیاتی شناخته می شود . با این حال این نظام اقتصادی اجازه ثبت و استفاده از شرکتهای ال پی با نرخ مالیاتی صفر درصد را صادر نموده است .

شرکت ال پی ، یک شخصیت حقوقی است با حداقل دو عضو که متعاقب تکمیل فرمهای مربوطه در اداره ثبت شرکتهای اسکاتلند به ثبت رسیده است . پس از اتمام عملیات ثبت ، اداره مزبور گواهی ثبت شرکت را صادر نموده و همراه سایر اسناد و مدارک متعلق به به متقاضی تسلیم می نماید .

همانند شرکت ال پی کانادایی ، شرکتهای ال پی اسکاتلندی که دارای شرکای خارجی باشند و هیچ عملیات تجاری در خاک بریتانیا انجام ندهد، مشمول قوانین مالیاتی این کشور نخواهد بود . در دیدگاه قوانین مالیاتی این کشور ، شرکتهای ال پی به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل شناخته نمی شوند و شرکای این شرکتها باید مالیات ناشی از فعالیت تجاری شرکت را تحت عنوان مالیات بردر آمد در محل اقامت خود بپردازند  .

پس اگر شرکای شرکت به هر شکلی در محل اقامت خود مشمول مالیات نباشند در نتیجه مالیات کلیه درآمد های شرکت ال پی اسکاتلندی ، صفر خواهد بود .

 

درباره اسکاتلند :

ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند/شرکت مسئولیت محدود در اسکاتلند / limited partnership

اسکاتلند از شمال با دریای نروژ، از شرق با دریای شمال، از جنوب غربی با دریای ایرلند و از غرب با اقیانوس اطلس شمالی مرز آبی دارد. علاوه بر سرزمین اصلی اسکاتلند در جزیره بریتانیا، اسکاتلند شامل ۷۹۰۰ جزیره کوچک و بزرگ است. آب‌های ساحلی این کشور، عمدتاً در دریای شمال، منبع بزرگ‌ترین ذخایرنفت خام و گاز طبیعی در بین کشورهای اروپا است.

مرکز اصلی بانک سلطنتی اسکاتلند (RBS) – یکی از ۵ بانک بزرگ جهان – در ادینبرو قرار دارد. شهر گلاسگو بزرگ‌ترین شهر اسکاتلند و یکی از ۳ شهر بزرگ کشور بریتانیا است. گلاسگو و حومهٔ آن حدود ۴۱۱ درصد کل جمعیت اسکاتلند را در خود جای داده‌است. سومین شهر بزرگ اسکاتلند و مرکز فعالیت صنعت نفت بریتانیا شهر ابردین در شمال شرق اسکاتلند است.

نوع شرکت

ثبت شرکت در اسکاتلند ، شرکت ال پی LIMITED PARTNERSHIP  / شراکت با مسئولیت محدود

اعضا / شرکاء

شرکت ال پی اسکاتلند همانند شرکت ال پی کانادایی حداقل به دو عضو احتیاج دارد ، این دو عضو می توانند شخص حقیقی باشند یا شخص حقوقی .

سهامداران

سرمایه شرکت ال پی اسکاتلندی میان شرکای آن تقسیم می گردد .

منشی شرکتی

نیازی به تعیین منشی شرکتی نمی باشد.

سرمایه شرکت ال پی اسکاتلند

سرمایه استاندارد این نوع شرکت ۱۰۰۰ پوند بریتانیایی می باشد .

نام شرکت ال پی اسکاتلند

نام شرکت ال پی اسکاتلند باید با پسوند LP  پایان یابد . ثبت نامهای مرتبط با فعالیت خاص مانند بانک ، بیمه و … نیاز به ارائه مجوز فعالیت دارد .

نام ذینفعان / مالکین شرکت

نام ذینفعان و مالکین نهایی شرکت ال پی اسکاتلند بایستی به مامور ثبت شرکتهای اسکاتلند تحویل گردد لیکن این اطلاعات محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ نهاد و سازمانی قرار نخواهد گرفت . در این شرکت نیز مانند شرکت ال پی کانادایی هرگز هویت مالکین اصلی شرکت فاش نخواهد شد .

تکمیل فرم بازگشت سالیانه

الزامی بر تکمیل فرم بازگشت سالیانه نیست .

مالیات شرکتی

شرکتهای ال پی اسکاتلند هم مشابه شرکت ال پی کانادایی که شرکای آن خارجی باشند و فعالیت تجاری در خاک بریتانیا نداشته باشند مشمول قوانین مالیاتی این کشور نیستند . بریتانیا درآمد شرکتهای ال پی را درآمد شرکای آن حساب می کنند و مطابق با عرف مالیاتی هر کشور می تواند فقط از اتباع خود مالیات بگیرد . در نتیجه شرکای شرکت ، اگر در کشور خود مشمول مالیات باشند ، مالیات درآمد ناشی از شراکت در شرکت ال پی اسکاتلند را پرداخت می کنند .

بهره گیری از معاهدات مالیاتی

شرکتهای ال پی اسکاتلند با شرایط فوق ، چون مقیم بریتانیا محسوب نمی شوند ، مشمول معاهدات بین المللی مالیاتی پادشاهی بریتانیا با سایر کشور ها نیستند .

مدت زمان ثبت

در حال حاضر اریکه عدل شرکتهای آماده واگذاری الی پی در اسکاتلند را می تواند به شما عزیزان عرضه نماید . با این حال ثبت شرکت دلخواه شما در اسکاتلند در ۲ تا ۳ روز کاری انجام خواهد شد . پکیج کلیه مدارک شرکت در ۲ هفته تحویل مشتری خواهد شد .

به دست گرفتن نمایندگی و اداره شرکت در اسکاتلند

موسسه حقوقی اریکه عدل می تواند اداره و نمایندگی شرکت موجود شما را در اسکاتلند به عهده بگیرد. شرایط این امر ارائه تاییدیه هویت مالکین شرکت و مفاصا حساب با شرکت قبلی سرویس دهنده ( در صورت وجود ) می باشد .

شرکتهای آماده واگذاری

موسسه حقوقی اریکه عدل می تواند همواره شرکتهای از قبل ثبت شده اسکاتلندی  را در عرض ۲۴ ساعت کاری به شما انتقال دهد . این مساله بازه زمانی ثبت شرکت بین المللی را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد .

هزینه ثبت و تشکیل (به علاوه یک سال خدمات رایگان)

هزینه ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند ۲۲۰۰ یورو می باشد . این هزینه شامل ثبت و تشکیل شرکت ، خدمات آفیس / عامل ثبت شده داخلی ، نمایندگی حقوقی** و خدمات و پشتیبانی حقوقی برای مدت یک سال می باشد .

شما در واقع با خرید این پکیج خدمات علاوه بر اینکه شرکت خود را در اسکاتلند به ثبت می رسانید ، یک سال تمام به صورت رایگان از خدمات بهترین وکلای حقوق شرکتها در اروپا و ایران بهره مند خواهید شد . هزینه ارائه این خدمات به تنهایی همانطور که در ادامه می آید ۲۲۰۰ یورو در سال می باشد .

*هر شرکت که در اسکاتلند تشکیل می گردد بایستی از یک عامل / آفیس رسمی داخلی که در دولت اسکاتلند به ثبت رسیده باشد ، برخوردار باشد .

** در امور ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند با داشتن وکیل و نماینده حقوقی نیازی نیست که شما جهت انجام امور اداری شرکت به صورت فیزیکی در کشور مورد نظر حضور یابید ، وکلای ما تمام امور را به نمایندگی از شما و به فرمان شما انجام خواهند داد.

هزینه نمایندگی و اداره از سال دوم

هزینه خدمات دفتر/عامل ثبت شده در اسکاتلند ، آدرس اقامتگاه قانونی شرکت ، نمایندگی و خدمات پشتیبانی حقوقی از سال دوم به بعد ، سالیانه ۲۰۰۰ یورو می باشد.

همکار رسمی اریکه عدل در پروژه ثبت شرکت در اسکاتلند

موسسه حقوقی اریکه عدل به منظور افزایش کیفیت و سرعت خدمات و همچنین تسلط کامل بر فضای تجاری و اقتصادی  در ارائه خدمات ثبت شرکت بین المللی و ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند ، اقدام به امضای موافقت نامه همکاری دوجانبه با شرکت بزرگ حقوقی  لینکد – یوروپ آفشور انگلستان نموده است .

تخصص محوری این شرکت ، خدمات تخصصی ثبت شرکت ، نمایندگی حقوقی و انجام کلیه امور حقوقی و مالی شرکتها در حوزه وسیع جهانی است . موسسه حقوقی اریکه عدل در حال حاضر ، با افتخار  نماینده انحصاری لینکد یوروپ آفشور در جمهوری اسلامی ایران می باشد.


 

سوالات مشتریان در خصوص شرکت ال پی اسکاتلند

برای مشاهده کلیه سوالات مطرح شده در خصوص ثبت شرکت بین المللی ، شرکت ال پی و ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند به صفحه ثبت شرکت بین المللی در بخش مشاوره حقوقی آنلاین مراجعه بفرمایید . شما می توانید در بین سوالات قبلی جستجو کنید و به سرعت پاسخ سوال خود را بیابید .

 

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر در خصوص ثبت شرکت بین المللی  مخصوصا ثبت شرکت ال پی در اسکاتلند سوالی دارید که پاسخ آن در صفحه ثبت شرکت بین المللی در بخش مشاوره حقوقی آنلاین درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با استفاده از گزینه طرح سوال حقوقی و انتخاب دسته بندی  دپارتمان شرکتها > ثبت شرکت بین المللی ، پرسش خود را به صورت صریح و واضح برای ما بنویسید . همکاران دپارتمان شرکتها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات کامل درج خواهند نمود  و بلافاصله توسط ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد .