موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به عنوان نهاد حقوقی پیشرو در ارائه خدمات نوین ، همسطح با استانداردهای جهانی ، پس از سرویس مشاوره حقوقی ساعتی به شرکتها ، اکنون سرویس جدید وکیل خانوادگی را به هموطنان عزیز ارائه می دهد . در کشورهای پیشرفته سالهاست که خدمت Family Lawyer یا همان وکیل خانوادگی ارائه می گردد . به عقیده ما خانواده های ایرانی نیز شایستگی چنین خدمتی را قطعا دارند . خانواده های ایرانی با وجود نیاز فراوان به یک دستیار و مشاور حقوقی در کنارشان برای اداره و مدیریت امور روزمره زندگی ، از چنین امکاناتی محروم بوده اند .  موسسه حقوقی اریکه عدل شناخته شده با عنوان موسسه حقوقی اولین ها ، اینک افتخار دارد سرویس جدید خود را تحت عنوان وکیل خانوادگی معرفی نماید .

وکیل خانوادگی به چه معناست ؟

هر خانواده ایرانی فارغ از تعداد اعضا و وضعیت زندگانی ، همه روزه با امور حقوقی و قضایی گوناگونی سروکار دارند . پدر خانواده قرارداد کار منعقد می کند ، ملکی را اجاره کرده یا می خرد یا اینکه برای مدیریت وضعیت اقتصادی خانواده سرمایه خود را به جریان انداخته و املاکی را به اجاره می دهد . فرزندان خانواده نیز ممکن است در مشاغل مختلف به کار مشغول شوند و بالطبع طرف قراردادهایی واقع شوند . در کل نهاد خانواده به عنوان یک جامعه کوچک ولی بسیار مهم ، به صورت روزمره ناچار است که با مسائلی روبرو شود که اکثر انها ممکن است جنبه حقوقی و قضایی داشته باشند .

پیشگیری همیشه بهتر از درمان است !

همه ما این جمله معروف را شنیده ایم ، ما هم همه روزه به این مثل معروف تاکید داریم . اگر شما بتوانید با هزینه های ناچیز از رخ دادن ماجراهای بزرگ که وقت و پول شما را هدر خواهد داد ، جلوگیری کنید ، کار بسیار شایسته ای در حق خود و خانواده تان انجام داده اید . وکیل خانوادگی شما که از میان بهترین وکلای دادگستری کشور انتخاب می شوند ، شش دانگ حواسش به حفظ منافع خانواده شما هست و تلاش می کند از بروز مشکلات حقوقی و قضایی در آینده و در کل ضرر و زیان رسیدن به خانواده جلوگیری کند .

وکیل خانوادگی چه اموری را مدیریت می کند ؟

بعد از انعقاد قرارداد با موسسه حقوقی اریکه عدل ، شما و خانواده ارزشمند شما تحت حمایت اکید تیم موفق وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ، همکار برترین شرکتهای حقوقی اروپایی مانند DE Micco و Linked-Europe خواهید بود .  تمامی کارهایی که افراد خانواده انجام میدهند از زیر ذره بین حقوقی و قضایی وکیل خانوادگی گذر کرده و بررسی می شوند و بهترین توصیه های حقوقی به شما عرضه خواهد شد . چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما بنای تمام امور خانواده را به درستی بنیان نهید ؟ ما به شما می گوییم که حاصل آن آرامش شما و خانواده تان خواهد بود . ما به قولی خانواده شما را بیمه حقوقی می کنیم . وکیل خانوادگی در امور زیر می تواند همراه و همیار شما و خانواده شما باشد :

 • تهیه و تنظیم کلیه متون قراردادی خانواده 
 • نظارت بر اجرای قرارداد ها و حسن انجام تعهدات طرف مقابل خانواده 
 • نظارت بر قرارداد های استخدامی و شغلی خانواده 
 • نظارت حقوقی بر کلیه مراحل فروش املاک خانواده 
 • نظارت حقوقی بر کلیه مراحل خرید املاک خانواده 
 • مشاوره حقوقی کامل و راهگشا در خصوص حقوق خانواده ، حقوق همسر و فرزندان 
 • برگزاری کلاسهای آموزشی جهت ارتقای فرهنگ حقوقی کودکان خانواده 
 • نظارت بر کلیه احضاریه ها ، ابلاغات و سایر اوراق قضایی که بدست خانواده می رسد 
 • مشاوره حقوقی کامل در زمینه مهاجرت به اروپا و کانادا 
 • مشاوره حقوقی کامل در خصوص سرمایه گذاری خارجی و داخلی 
 • مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه شرکتهای خانوادگی 
 • حفظ کلیه منافع کسب و کارهای خانوادگی و جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان احتمالی
 • مدیریت و نظارت بر وصیت اعضای خانواده و امور ارث خانواده 
 • حضور به عنوان وکیل شما در کلیه مذارکرات تجاری و حقوقی خانواده 
 • و دهها حمایت و خدمت دیگر 

همانطور که مشاهده می فرمایید با عقد قرارداد وکیل خانوادگی با موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، خانواده شما به صورت کامل تحت پوشش حمایت حقوقی و قضایی ما قرار می گیرد و با این قرارداد شما می توانید اطمینان داشته باشید که کلیه گامهای خانوده به سمت پیشرفت حساب شده و محکم برداشته می شود .

انعقاد قرارداد وکیل خانوادگی به چه نحو است ؟

سرپرست محترم خانواده ایرانی می تواند با مراجعه به محل دفتر موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در تهران ، ضمن آشنایی با موسسه و توانمندیهای بین المللی آن ، قرارداد وکیل خانوادگی را امضا نماید .  دقت داشته باشید که زمانی که ما می گوییم وکیل خانوادگی ، منظور یک تیم متخصص وکیل دادگستری است که به حفظ منافع خانواده شما منصوب می شود . در واقع سرپرست خانواده با امضای قرارداد چندین وکیل توانمند و کارازموده را به حمایت از خانواده خود می گمارد .

هزینه قرارداد وکیل خانوادگی چقدر است ؟

موسسه حقوقی اریکه عدل در کلیه خدمات حقوقی ارائه شده تلاش دارد تا با رعایت عدل و انصاف و وجدان کاری ، متناسب با وضعیت مالی و اقتصادی مشتریان حرکت نماید . خدمت وکیل خانوادگی در این بین جای ویژه خود را دارد و ما تلاش می کنیم تا به بهترین شکل ممکن با اوضاع و احوال خانواده همسو شویم . هزینه های قرارداد وکیل خانوادگی نیز می تواند به صورت ساعتی یا اینکه به صورت قرارداد ماهیانه با مبلغی ثابت منعقد گردد . قیمت ها به قدری مناسب است که شما هرگز باور نخواهید کرد که با این هزینه های ناچیز بهترین وکلای کشور را به خدمت گرفته اید . بنابراین فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با دفتر موسسه تماس بگیرید یا اینکه از طریق فرم رزرو آنلاین وقت مشاوره ، وقت دلخواه خود را ثبت نمایید .  منتظر حضور سبز شما هستیم .