0
0

سلام
أيا باهمسرم كه هفت ماه عقدكرديم اوميتواند بدون هيچ دليل طلاق بگيرد فقط ذكرميكنه من تورونميخوام وتفاهم نداريم وشرايط دوازده گناه طلاق ازسوي همسر كه در دفترثبت ازدواج ذكر شده هم نداره وحتي خرج ومخارجش دردوران عقدرو پرداخت ميكردم فقط بدون شاهددروغ ميگه تومنوطلاق دادي الان فقط عقدكرديم چكاركنم حتي جواب تلفنم هم نميده ونزديك بك ماه شده اينكاروميكنه ومن نميخوام طلاقش بدم ولي اون طلاق ميخواد به نطرشما چكاركنم؟
خيلي ممنون

0
0

با سلام و احترام

توجه داشته باشید که بدون دلیل منطبق با قانون و طی تشریفات خاص قضایی ، نمی توان طلاق گرفت ، با این حال در صورتی که همسرتان به صورت توافقی نسبت به ادامه زندگی مشترک اقدام ننمود ، می توانید با الزام قانونی به تمکین ، تشریفات مربوطه را صورت دهید .

* تذکر بسیار مهم

هموطنان عزیز عنایت داشته باشید که مشاوره حقوقی اینترنتی ، بدون مطالعه اسناد و مدارک و احاطه وکیل بر موضوع و صرفا بر اساس گفته های طراح سوال ارائه می شود ، لذا موکداً توصیه می کنیم آن را ملاک اقدام قضایی یا دفاع در دادگاه قرار ندهید.
صمیمانه توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی با در دست داشتن مدارک کامل موضوع به صورت حضوری با یک وکیل مجرب مشاوره حضوری داشته باشید .

* پذیرش وکالت شما

در صورتی که تمایل دارید در این پرونده به وکلای اریکه عدل وکالت بدهید ، با شماره های 26411750-021 و 26411906-021 تماس حاصل فرمایید .
شما عزیزان همچنین می توانید با مراجعه به صفحه رزرو وقت مشاوره ، در تاریخ دلخواه با بهترین وکلای ما وقت مشاوره رزرو نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
نام*
ایمیل*
وب سایت
فایل ضمیمه
File Nameاندازه
هیچ فایلی آپلود نشد
بیشترین تعداد فایل: 3، بیشترین مقدار فایل: 1MB
فرمت های قابل قبول: txt pdf zip jpg png