پاسخ داده شده
23
0

با سلام
بنده چکی را به عنوان امانت نزد شخصی قراردادم که بعد از مدتی آن شخص امضای ضامن پشت چک را خط زده و برعلیه من شکایت نموده است . میخواستم بدونم میشود از شخصی که چک را خط زده است شکایت نمود؟

  • احمد پرسیده شده 11 ماه قبل
  • آخرین ویرایش در 11 ماه قبل
  • You must to post comments
پاسخ مناسب
1
0

با سلام

وجود چک در دست هر شخص نشان دهنده این است که صادر کننده چک به او بدهکار است ، مگر خلاف آن ثابت شود ، با این حال اگر چک حامل باشد تخلفی صورت نگرفته و موضوع اصلی این است که شما باید اثبات کنید که چک ، به صورت امانی در دست دارنده قرار گرفته .

* تذکر بسیار مهم

هموطنان عزیز عنایت داشته باشید که مشاوره حقوقی اینترنتی ، بدون مطالعه اسناد و مدارک و احاطه وکیل بر موضوع و صرفا بر اساس گفته های طراح سوال ارائه می شود ، لذا موکداً توصیه می کنیم آن را ملاک اقدام قضایی یا دفاع در دادگاه قرار ندهید.
صمیمانه توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی با در دست داشتن مدارک کامل موضوع به صورت حضوری با یک وکیل مجرب مشاوره حضوری داشته باشید .

* پذیرش وکالت شما

در صورتی که تمایل دارید در این پرونده به وکلای اریکه عدل وکالت بدهید ، با شماره های 26411750-021 و 26411906-021 تماس حاصل فرمایید .
شما عزیزان همچنین می توانید با مراجعه به صفحه رزرو وقت مشاوره ، در تاریخ دلخواه با بهترین وکلای ما وقت مشاوره رزرو نمایید.

  • You must to post comments
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
نام*
ایمیل*
وب سایت
پاسخ شما*
فایل ضمیمه
File Name اندازه
هیچ فایلی آپلود نشد
بیشترین تعداد فایل: 3، بیشترین مقدار فایل: 1MB
فرمت های قابل قبول: txt pdf zip jpg png