-3
0

آیا کارشناسان خط چک می توانند وعده دار بودن یا چک روز بودن چکی را تایید کنند؟ تا چه حد قاضی نظر کارشناس خط را در این زمینه قبول می کند؟ هزینه ڪارشناس خط در دادگاه ڪیفری چقدر است؟

  • You must to post comments
1
0

با سلام و احترام

کارشناسان رسمی در حوزه تشخیص خط و امضا تنها می توانند تأخر و تقدم نوشته ها را تعیین نمایند و این موضوع به تنهایی مستند قابل اتکایی نیست و دادگاه در این موضوع با تجمیع مستندات نظر خود را ارائه می نماید،در ارتباط با حق الزحمه کارشناسان رسمی نیز می توانید به تعرفه های کانون مربوطه رجوع نمایید .

* تذکر بسیار مهم

هموطنان عزیز عنایت داشته باشید که مشاوره حقوقی اینترنتی ، بدون مطالعه اسناد و مدارک و احاطه وکیل بر موضوع و صرفا بر اساس گفته های طراح سوال ارائه می شود ، لذا موکداً توصیه می کنیم آن را ملاک اقدام قضایی یا دفاع در دادگاه قرار ندهید.
صمیمانه توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی با در دست داشتن مدارک کامل موضوع به صورت حضوری با یک وکیل مجرب مشاوره حضوری داشته باشید .

* پذیرش وکالت شما

در صورتی که تمایل دارید در این پرونده به وکلای اریکه عدل وکالت بدهید ، با شماره های 26411750-021 و 26411906-021 تماس حاصل فرمایید .
شما عزیزان همچنین می توانید با مراجعه به صفحه رزرو وقت مشاوره ، در تاریخ دلخواه با بهترین وکلای ما وقت مشاوره رزرو نمایید.

  • You must to post comments
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
نام*
ایمیل*
وب سایت
پاسخ شما*
فایل ضمیمه
File Name اندازه
هیچ فایلی آپلود نشد
بیشترین تعداد فایل: 3، بیشترین مقدار فایل: 1MB
فرمت های قابل قبول: txt pdf zip jpg png