0
0

سلام و خسته نباشید و تبریک سال جدید به شما خدمتتون عرض کنم که حدود 4ماه پیش با دختر خانومی آشنا شدم و با هم نزدیکی انجام دادیم بعد از مدتی ایشون یک شب به طور هماهنگ شده دعوایی راه انداختمگن از طریق پدرشون یعنی خانواده را در جریان گذاشتن و از آن تاریخ به بعد پا در یک کفش کردند برای ازدواج به نظر من مناسب ازدواج برای هم نیستیم ولی ایشون و پدرشون با تهدید کردن می خواهند این وصلت صورت بگیره از آخرین نزدیکیمون هم یک ماه و نیم می گذره از اون شب به بعد اصلا نرفتم ببینمش توروخدا راهنمایی کنین از این دامی که برام گذاشتن چجوری نجات پیدا کنم چون مشخصه با نقشه بوده منتظرتون هستم

  • arash پرسیده شده 6 ماه قبل
  • آخرین ویرایش در 6 ماه قبل
0
0

با سلام و احترام

توجه داشته باشید که عمل ارتکابی شما خلاف شرع و قانون بوده و در عین حال ضمانت اجرا و عواقب خاص آن در انتظار شما خواهد بود ، علی ایحال در صورت ازاله بکارت یا تجاوز به عنف ، خانواده  دختر خانم ، می توانند  از شما شکایت کرده و اقدامات قضایی مربوطه را از این بابت انجام دهند ، این در حالی است که شما مجبور به ازدواج با ایشان نیستید ، در حالی که باید مجازات شوید .

* تذکر بسیار مهم

هموطنان عزیز عنایت داشته باشید که مشاوره حقوقی اینترنتی ، بدون مطالعه اسناد و مدارک و احاطه وکیل بر موضوع و صرفا بر اساس گفته های طراح سوال ارائه می شود ، لذا موکداً توصیه می کنیم آن را ملاک اقدام قضایی یا دفاع در دادگاه قرار ندهید.
صمیمانه توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی با در دست داشتن مدارک کامل موضوع به صورت حضوری با یک وکیل مجرب مشاوره حضوری داشته باشید .

* پذیرش وکالت شما

در صورتی که تمایل دارید در این پرونده به وکلای اریکه عدل وکالت بدهید ، با شماره های 26411750-021 و 26411906-021 تماس حاصل فرمایید .
شما عزیزان همچنین می توانید با مراجعه به صفحه رزرو وقت مشاوره ، در تاریخ دلخواه با بهترین وکلای ما وقت مشاوره رزرو نمایید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
نام*
ایمیل*
وب سایت
فایل ضمیمه
File Nameاندازه
هیچ فایلی آپلود نشد
بیشترین تعداد فایل: 3، بیشترین مقدار فایل: 1MB
فرمت های قابل قبول: txt pdf zip jpg png