0
0

برخی از سودجویان که هنوز با چندین واسطه و به نام اشخاص ثالث اروپایی برای ایرانیان حساب افتتاح می کنند در پاسخ این سوال که چرا به نام ایرانی ها حساب باز نمی کنید ، می گویند : چون حساب به نام ایرانی خطرناک است و هر لحظه امکان دارد پولهای شما مصادره گردد !

آنها واقعیت را به شما نمی گویند که نمی توانند به نام ایرانیان حساب باز کنند ! فقط می خواهند به هر طریقی بازارشان را حفظ کنند. وکالت در افتتاح حساب بانکی نیاز دارد که مجموعه حقوقی افتتاح کننده ، نماینده بانک باشد و بتواند هویت متقاضی حساب بانکی را مطابق با اصول قانونی احراز نماید . بانکها این وظیف را به افراد غیر وکیل واگذار نمی کنند .

امکان افتتاح حساب به نام ایرانیان محصول مذاکرات طولانی وکلای مجموعه ما، از ابتدای سال 2016 میلادی با بانکهاست .بانکها می خواستند از لغو تحریم ها و بدون بازگشت بودن تفاهم کشورمان با دنیای غرب اطمینان حاصل کنند .آنها هیچ گاه زحمت و دردسر بی ثباتی حسابهای خودشان را به جان نمی خرند و اگر به آینده حسابهای ایرانیان اطمینان نداشتند هیچ گاه دست به افتتاح حساب به نام ایرانیان نمی زدند .

اریکه عدل با بانکهایی همکاری میکنند که استمرار و دوام خدمات آنها اثبات شده باشد . ما هرگز با بانکهای بد حساب ، بد سابقه و یا دور افتاده کار نخواهیم کرد . 

اکنون بانکهای اروپایی به اعتبار وکلای معروف و خوش سابقه ما در اروپا به نام ایرانیان حساب افتتاح می کنند . این حسابها مانند تمام حسابهای دیگر شهروندان اروپایی مورد تضمین بانک مرکزی اتحادیه اروپاست و حتی در مواقع ورشکستگی بانک که از محالات است موجودی حسابها در نزد بانک مرکزی مزبور بیمه می باشد . حتی در فرضی که به علت تخلف بانکی صاحب حساب ( مانند استفاده غیر مستقیم از حساب برای خرید از یا برای اشخاص تحت تحریم ) ، قرار شود که حساب بلاک شود ، حداقل یک ماه قبل یک نوتیس و ابلاغ مبنی بر تخلیه وجوه به صاحب حساب ارسال می شود .  پس این نگرانی ها را به کناری نهاده و خود را برای کسب و کار جهانی آماده کنید . ما شانه به شانه شما حافظ منافعتان خواهیم بود .

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
نام*
ایمیل*
وب سایت
فایل ضمیمه
File Nameاندازه
هیچ فایلی آپلود نشد
بیشترین تعداد فایل: 3، بیشترین مقدار فایل: 1MB
فرمت های قابل قبول: txt pdf zip jpg png