استارت آپ ، ویزای استارت آپ کانادا ، مهاجرت به کانا

شرایط شخصی کارآفرینان برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا

همانطور که قبلا در مقاله های متعدد منتشر شده از سوی دپارتمان تخصصی مهاجرت موسسه یکی از راههای مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق کارآفرینی و اخذ ویزای استارت آپ کانادا است . در این پست قصد داریم ویژگی های شخصیتی لازم برای کارآفرینان که در واقع سنگ محک شناختن سره از ناسره ( اشخاص واجد شرایط از غیر آن )  در این برنامه مهاجرت است ، بیان نماییم .به عبارت دیگر شرایط شخصی کارآفرینان برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا بررسی خواهد شد .  متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق ایجاد کسب و کار جدید و به اصطلاح استارت آپ باید دارای چند ویزگی کلیدی باشد ، برای آگاهی بیشتر با ما همراه باشید .

استارت آپ ، ویزای استارت آپ کانادا ، مهاجرت به کانا

همانطور که در مقاله سرمایه گذاری در ویزای استارت آپ کانادا و ویزای کارآفرینی بریتانیا به عرض رسید در سال ۲۰۱۴ اخذ ویزای استارت آپ کانادا از طریق شرکت در آموزشگاههای کسب و کار امکان پذیر گردید . امروزه متقاضیان مهاجرت به کانادا  و جویندگان  ویزای استارت آپ کانادا می توانند با ارائه گواهی مبنی بر پذیرفته شدن در یکی از برنامه ای آموزشگاههای کسب و کار و همچنین گواهینامه تعهد  خود ، جهت دریافت ویزای استارت آپ کانادا اقدام نمایند.

شرایط شخصی کارآفرینان برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا

آموزشگاه های کسب و کار ایجاد شده، در حقیقت مدرسه های تجاری هستند که کارآفرنیان جهت افزون نمودن دانش و تجربه کاری خود به آن می پیوندند. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی تنها زمانی می توانند برای گرفتن اقامت دائم اقدام نمایند که گواهی حمایت خود را از آموزشگاههای کسب و کار دریافت کرده باشند . پس از احراز  دارا بودن شرایط ابتدایی، تسلط بر مهارت های زبانی و سرمایه گذاری ،  آموزشگاه های کارآفرینی ، برای شرکت کنندگان خود  ( متقاضیان ویزای استارت آپ کانادا ) گواهی حمایت صادر می کنند ،  این گواهینامه برای افراد زیر صادر می شود :

  • متقاضانی که دارای تجربه عملی کارآفرینی می باشند و کسب و کار آنها و ایده های مرتبط با آن قابل بسط و توسعه تجاری است.
  • تجارت های در حال فعالیت که به دنبال جابجایی و یا ایجاد شعبه در آمریکای شمالی هستند.
  • افرادی که محصول یا ایده ای در دست ندارند اما علاقه به فعالیت در حوزه خاصی از کارآفرینی و ایجاد کسب وکار دارند. در این مورد متقاضی مهاجرت به کانادا به کسب و کارهای موجود با موضوع فعالیت مربوطه معرفی می شوند .

لازم به ذکر است که ویزای کارآفرینی کانادا به کسانی که حداقل یکی از ویژگی های فوق را نداشته باشند یا افرادی که به دنبال یک سرمایه گذاری موقتی و گذرا هستند تعلق نمی گیرد.

دپارتمان تخصصی مهاجرت اریکه عدل

نظر بدهید

avatar