کاهش هزینه افتتاح حساب بانکی بین المللی

کاهش هزینه افتتاح حساب بانکی میلینیوم

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در دپارتمان بانکی در سال ۲۰۱۶  همکاری خود را با بانک میلینیوم پرتغال آغاز کرد و در آن زمان در مسیر تحقق اهدافش که همانا تسهیل دسترسی همه ایرانیان به حساب بانکی بین المللی بود گام بزرگی برداشت. در مدتی که گذشت اریکه عدل برای بسیاری از اشخاص حقیقی و حقوقی حساب بانکی افتتاح نمود و امور مالی آنها را سرعت بخشید و بخشی عمده از هزینه ها و کارمزدها را کاهش داد. این اتفاقات زمانی م یافتاد که بانکهای ایرانی از هر جهت در برقراری ارتباط سازنده با نتورک جهانی بانکی ناتوان بودند. یکی از مسائلی که همواره ذهن مدیران اریکه عدل را به خود مشغول کرده ، هزینه افتتاح حساب بانکی بوده است که بخاطر ارائه خدمات در جامعه اروپایی بسیار بالا بود. با ما همراه باشید تا یک خبر خیلی خوب به شما بدهیم.

کاهش هزینه افتتاح حساب بانکی میلینیوم

همانطور که خاطرنشان کردیم هزینه تمام شده حساب بانکی بین المللی در بانک میلینیوم پرتغال در مقایسه با ارزش پول داخلی برای هموطنان سنگین بود.  اریکه عدل بدلیل ایجاد سازگاری با محیط کشور پرتغال و تامین هزینه های مختلف این قیمت را در حدود ۳۵۰۰ یورو تعیین کرده بود و لیکن در تمام مدت به دنبال راههایی برای تسهیل دسترسی مردم و کاهش قیمت ها بوده است.

خبر خوب اینکه تلاشهای ما بالاخره به بار نشست و ما با حذف بخشی از تیم اجرائی و واسطه ها ، کاهش تعداد اسنادی که باید در سفارت گواهی شوند ، کاهش تعداد بسته های پستی به مقصد پرتغال و ... توانستیم هزینه افتتاح حساب بانکی را در یک گام موثر ۱۰۰۰ یورو کاهش دهیم. فعالان تجاری و بازرگانان و دانشجویان اکنون می توانند حساب بانکی مستقل میلینیوم بی سی پی پرتغال که بزرگترین بانک خصوصی پرتغال با مبلغ ۲۰۰۰ یورو افتتاح نمایند.

همچنین دپارتمان بانکی اریکه عدل در حال برقراری شرایطی است که پرداخت اقساطی این سرویس نیز امکان پذیر شود. امیدواریم در آشفته بازار اقتصادی تحمیل شده به ما ، این گام اریکه عدل کمک حال ملت سختی کشیده ایران باشد. آمین.

نظر بدهید

avatar