پرتال تخصصی مشاغل حقوقی کشور ، آگهی استخدام حقوقی ، آگهی حقوقی ، آگهی مشاغل حقوقی ، ثبت رزومه حقوقی

پرتال مشاغل حقوقی کشور

در این پست قصد داریم تا شما را با یکی از نوآوری های مدرن موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل آشنا کنیم . واحد انفورماتیک موسسه حقوقی اریکه عدل ، به دنبال احساس نیاز در خصوص یک پایگاه جامع شغلی مخصوص حرفه وکالت و سایر مشاغل حقوقی ، اقدام به تاسیس و راه اندازی پرتال مشاغل حقوقی کشور نموده است .  این پرتال که منحصرا به مشاغل حقوقی اختصاص دارد و مشاغل دیگر در آن آگهی نمی شوند ، فعالان و فارغ التحصیلان حقوقی کشور را از جستجو های سخت و پرداکنده بی نیاز می سازد .

برای آشنایی با پرتال مشاغل حقوقی کشور با ما همراه باشید .

پرتال تخصصی مشاغل حقوقی کشور ، آگهی استخدام حقوقی ، آگهی حقوقی ، آگهی مشاغل حقوقی ، ثبت رزومه حقوقی

کارکرد پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی

در همه کشورهای پیشرفته جهان که دنیای اینترنت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ، حرفه حقوقی دارای پرتال های اینترنتی مخصوص خود می باشد . پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی کشور نیز با اهداف مشابه و بومی سازی شده اکنون برای حقوق دانان فارسی زبان در دسترس است تا بتوانند به راحتی نیازهای شغلی خود را بر آورده نمایند ، برخی از کارکرد های پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی به شرح زیر است :

قابلیت ثبت رزومه کاری

مخاطبین وبسایت پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی می توانند رزومه کاری خود را در سایت ثبت نمایند و تخصص و تبحر خود را در دیدرس هزاران بیننده و کارفرما قرار دهند . علاوه بر اینکه به این منظور فرم های مخصوص تعبیه شده ، افراد می توانند نسخه پی دی اف رزومه خود را نیز در قالب یک فایل آپلود کنند تا کرفرمایان بتوانند پس از دانلود آن از آن بهره گیری نمایند .

با قابلیت های جستجوی پیشرفته ای که پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی از آن بهره مند می باشد ، هر کسی به دنبال تنها بخشی از ویژگی های حرفه ای شما بگردد ، به سرعت شما را پیدا خواهد کرد و با شما تماس خواهد گرفت . ( برای آشنایی بیشتر بخش "چستجوی پیشرفته " را بخوانید ) ، پس حتی اگر در حال حاضر به کاری مشغول هستید ، باز هم رزومه خود را در وبسایت ثبت نمایید .  فرصت ها هیچ گاه منتظر نمی مانند !

این موضوع فقط برای افراد با حرفه حقوقی مفید نیست بلکه شرکت ها و مجموعه های حقوقی نیز می توانند رزومه خود و حوزه خدمات خود را ثبت نمایند تا قلمروی مشتریان خود را افزایش دهند .

قابلیت ثبت آگهی شغلی

به دنبال یک وکیل خاص با تجربه و یا تخصص خاص می گردید ؟ یا اینکه قصد دارید برای شرکت و کمپانی خود یک مشاور حقوقی بیابید ؟  به حتم قبل از این با روزنامه همشهری تماس میگرفتید و این موضوع را آگهی می کردید !  اما حالا کارهای بسیار راحت تر شده است . شما در پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی می توانید این کار را از دو روش انجام دهید :

۱- شما می توانید با یک جستجوی ساده ، بهترین گزینه های موجود را در بین رزومه های ثبت شده بیابید .

۲- در عرض کمتر از ۲ دقیقه می توانید آگهی شغلی خود در حرفه حقوقی را در پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی ثبت کنید و در یک لحظه آن را در دیدرس چند صد هزار متقاضی شغلی قرار دهید .

نگران نباشید ، شما می توانید تعیین کنید که متقاضیان از چه راه هایی با شما تماس بگیرند بنابراین برای شما مزاحمت ایجاد نخواهد شد !

قابلیت جستجوی پیشرفته

جستجو بر اساس فاکتور های مختلف که سرعت بسیار بالایی نیز دارد از مزایای برجسته پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی است .  شما می توانید بر اساس مکان ، دسته بندی ها و بسیاری از فاکتور های دیگر به جستجوی نیاز شغلی خود بپردازید .

همه چیز مشخص و مرتب است . با این روش نه تنها در وقت شما صرفه جویی می گردد بلکه هزینه ای نیز پرداخت نخواهید کرد .

 

پرتغال تخصصی مشاغل حقوقی کشور همانطور که از نامش بر می آید و تخصصی و منحصر به مشاغل و حرف حقوقی است ، از دخول اغیار و غیر حقوقی ها جلوگیری می کند و به شما کمک می کند با سرعت باور نکردنی  نیازهای شغلی خود را برآورده کنید . دیگر نه فرصت ها را از دست خواهید دارد و نه زمان را !

 

نظر بدهید

avatar