ویزای تمکن مالی فرانسه ، ویزای بازنشستگی فرانسه ، اقامت فرانسه ، مهاجرت به فرانسه

ویزای بازنشستگی فرانسه

آیا تا به حال به این موضوع فکر کردیه اید که ویزای بازنشستگی فرانسه را دریافت کنید ؟ آیا به اخذ اقامت فرانسه فکر کرده اید ؟ شاید برای خیلی از شما این موضوع دور از دسترس باشد اما واقعیت این است که هر کسی می تواند با اثبات تمکن مالی خود از طریق مستمری و دریافتی بازنشستگی ویزای تمکن مالی فرانسه را دریافت کند. ما در پست ویزای تمکن مالی فرانسه در سایت وکلای مهاجرت ایران که در حقیقت برند تجاری دپارتمان مهاجرت موسسه حقوقی اریکه عدل است در این خصوص مفصل به بحث نشسته ایم. در این مقاله نیز تلاش داریم شما را تا حدودی با ویزای بازنشستگی فرانسه آشنا کنیم. با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید.

چطور می توان ویزای بازنشستگی فرانسه را گرفت ؟

ویزای بازنشستگی فرانسه همانطور که در مقدمه به عرض رساندیم از مسیر اثبات تمکن مالی شما میسر می شود. برنامه ویزای بازنشستگی فرانسه که در متون قانونی از آن به عنوان « اخذ اقامت فرانسه از طریق اثبات ورودی های کافی مالی » یاد می شود ، یکی از بهترین راههای اخذ اقامت فرانسه برای ایرانیان است. شخص متقاضی باید این موضوع را که می تواند در تمامی مدت اقامت در فرانسه معیشت مالی خود و خانواده اش را اثبات کند و به دنبال آن ویزا و کارت اقامت فرانسه را دریافت می کند.

وکلای مهاجرت ایران البته توصیه می کنند که متقاضیان ویزای بازنشستگی فرانسه با حداکثر موجودی مالی از جمله حکم بازنشستگی،  مدارک حساب بانکی ، دارایی ها سرمایه ای ، درآمدهای جاری خود را برای قدم گذاشتن در مسیر ویزای تمکن مالی فرانسه آماده کنند. البته نص صریح قانون در قرانسه ، اثبات درآمد ماهیانه ۱۲۰۰ یورو را برای اخذ اقامت فرانسه از این طریق مقرر کرده است اما همواره توصیه می شود که توان مالی بیشتر شانس شما را متعاقبا افزون خواهد کرد.

خبر خوب اینکه این برنامه کاملا تضمینی ارائه شده و در قرارداد ویزای تمکن مالی فرانسه وکلا و موسسه متعهد می گردند که در صورت عدم صدور کارت اقامت فرانسه حق الزخمه دریافتی را به صورت کامل به متقاضی برگردانند.

اگر شما هم می خواهید شانس خود را در برنامه ویزای بازنشستگی فرانسه امتحان کنید به صفحه ویزای تمکن مالی فرانسه در سایت وکلای مهاجرت ایران مراجعه بفرمایید.

نظر بدهید

avatar