افتتاح وبلاگ حقوقی موسسه اریکه عدل

با سلام و تقدیم احترام

از مدت ها قبل ایجاد پایگاهی برای انتشار تجارب و اندوخته های علمی همکاران ٬‌وکلا و مشاورین حقوقی اریکه عدل ٬‌ذهن ما را به خود مشغول کرده بود . پایگاهی که در آن به انتشار مطالب و مباحث حقوقی بپردازیم . بسیار خرسند و خوشحالیم که فرصتی پیش آمد تا بالاخره بلاگ حقوقی وبسایت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل را راه اندازی کنیم . با یاری پروردگار در این بلاگ موضوعاتی از قبیل نقد و بررسی قوانین ، نقد و بررسی نهاد های حقوقی ، نظریات حقوقی شخصی و بزرگان علم حقوق ، نکات عملی وکالت ، نکات مهم حضور در دادگاهها و … منتشر خواهد شد .امید است این موضوع موجبات رشد و تعالی و افزایش توانمندی همکاران موسسه را در سراسر کشور را فراهم آورد .

متاسفانه امروزه در علم حقوق در کشورمان بالاخص در محیط مجازی ، ابتکار و نوآوری و تولید علم در فقر شدیدی به سر می برد . بسیاری از دوستان و همکاران تنها به کپی برداری و تقلید بسنده می کنند و از خلاقیت در این علم غافل مانده اند .در حالی که طبق روایت مشهور یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت برتر است .

تلاش خواهیم کرد که در مطالب منتشره ، علاوه بر پرداخت به بعد توصیفی انتقال مطلب ، جنبه تحلیلی نیز مورد غفلت واقع نگردد . شاید نظریه های ما حتی به گرد پای تراوش ذهن عالمانه اساتید عالیقدر نرسد اما فراموش نکنید که همینجا سرآغاز تولد دانش است . بیان تفکرات علمی و مباحثه بر سر آن . امید است که این سیاهه مورد استقبال شما عزیزان واقع گردد . فراموش نکنید که انتقادات و رهنمود های شما عزیزان همواره چراغ راه تاریک ذهن ما ٬‌وکلای دادگستری  خواهد بود .

وبلاگ حقوقی موسسه حقوقی اریکه عدل 

با تشکر

مدیریت عامل اریکه عدل 

محمد مسعودی

0

2
نظر بدهید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mmasoudiM.M Recent comment authors
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رای
M.M
کاربر مهمان
M.M

تبریک!

mmasoudi
کاربر مهمان
mmasoudi

از دوست عزیزم مهندس میرکیا نهایت تشکر و قدردانی را دارم چه بسا اگر حضور عالمانه ایشان نبود ، افتتاح این سایت و این بلاگ مقدور نبود .امیدوارم فرصتی پیش آید تا این حقیر گوشه ای از الطاف این بزرگ مرد را جبران نمایم.