استخدام وکیل دادگستری ، استخدام مشاور حقوقی ، همکاری با موسسه اریکه عدل

همکاری با موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به عنوان همکار رسمی De Micco & Friends  اسپانیا و همچنین نماینده انحصاری Linked-Europe offshore  در ایران ، در واقع اولین موسسه حقوقی ایرانی است که با دپارتمان بندی های تخصصی  برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه خدمات حقوقی در سطح استانداردهای جهانی می نماید . ما علاقه داریم در این مسیر بهترین وکلا و مشاورین حقوقی کشور را به همکاری با خود دعوت نماییم .

اریکه عدل معتقد است یک وکیل نمی تواند در تمامی عرصه های خدمات حقوقی صاحب تخصص و تجربه باشد به همین دلیل ایجاد و اداره یک مجموعه حقوقی همه فن حریف در مسیر ارائه بهترین کیفیت خدمات به موکلین و مشتریان نیازمند همکاری و همیاری عده کثیری از حقوقدانان کشور است .  وکلا و مشاورین حقوقی که در دپارتمانهای تخصصی اریکه عدل جذب می شوند فقط و فقط به پرونده های همان حوزه خاص رسیدگی خواهند کرد .

در راستای تحقق اهداف تشکیل متفاوت ترین و البته بهترین موسسه حقوقی ایرانی الاصل ، ما دست تمامی افرادی که تمایل دارند با ما همکاری کنند  را به گرمی می فشاریم و از ورود آنها استقبال می کنیم .

خبر جدید : 

به موجب تصویب هیات مدیران موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، زین پس پروفایل اشخاص واجد شرایط همکاری با اریکه عدل در وبسایت پر مخاطب موسسه تحت نام خودشان ایجاد خواهد شد تا علاوه بر اینکه مقدمات معرفی به بازار خدمات حقوقی فراهم می آید ، در فرصت های مساعد و پرونده های مناسب از همکاری این عزیزان استفاده شود .

دپارتمان های تخصصی موسسه حقوقی اریکه عدل

در حال حاضر موسسه حقوقی اریکه عدل در هشت دپارتمان تخصصی به شرح زیر اقدام به ارائه خدمات حقوقی تخصصی می نماید :

لازم به ذکر است که بزودی سایر دپارتمانهای تخصصی حقوقی همچون دپارتمانهای خدمات شهرداری ، انجمن مدیران آپارتمان ها ، دپارتمان پیمان کاری ، دپارتمان سرمایه گذاری و …. تاسیس و به خدمت رسانی مشغول خواهد شد. متقاضیان می توانند تمایل به همکاری خود را با توجه به تخصص و تجربه موجود در هر یک از دپارتمانهای موجود اعلام نمایند .

ثبت رزومه و اعلام آمادگی

شما عزیزان میتوانید با تکمیل فرم زیر برای همکاری با موسسه اعلام آمادگی نمایید . قبل از تکمیل فرم  لطفا صفحه جایگاه های شغلی در موسسه را با دقت مطالعه نمایید .  همچنین  این کار علاوه بر اینکه رزومه کاری شما را در معرض دید میلیون ها کارفرما و متقاضی خدمات حقوقی قرار خواهد داد  موجبات آشنایی مدیران موسسه را با توانایی های شما فراهم خواهد نمود  .

توصیه می کنیم  با مراجعه به اولین و تنها  پایگاه تخصصی مشاغل حقوقی کشور که نهادی وابسته به موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل می باشد رزومه خود را به ثبت برسانید .

لطفا علاوه بر تکمیل فرم زیر رزومه کامل خود را در قالب فایل doc یا pdf  به ایمیل DHR@arikeadl.ir ارسال نمایید . منتظر رزومه های همکاران گرامی هستیم .

[ninja_forms id=21]