نمونه قرارداد Agency نمونه قرارداد نماندگی خارجی

نمونه قرارداد Agency ، نمونه قرارداد نمایندگی خارجی

دوستان عزیز همانطور که مستحضرید یکی از خدمات برجسته دپارتمان قراردادها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، تهیه و تنظیم قرارداد نمایندگی خارجی با همان قرارداد Agency  است . ما در صفحه مرتبط با این سرویس " وکیل قرارداد نمایندگی خارجی " این نوع قرارداد بین المللی را توضیح داده ایم و تلاش داشته ایم تا شما عزیزان را با آن بیشتر آشنا کنیم. اما انتشار نمونه قرارداد Agency یا نمونه قرارداد نمایندگی خارجی نیز در دستور کار است . شما استحضار دارید که عینی کردن مباحث بسیار مهم است به همین دلیل اریکه عدل بر آن شد تا چند نمونه قرارداد Agency که قبلا توسط دپارتمان قراردادها نظارت شده است ، برای آشنایی بیشتر شما با این نوع قرارداد در دسترس مخاطبین عزیز قرار گیرد.

 

 

نمونه قرارداد Agency

به منظور آشنایی شما با قرارداد نمایندگی تجاری ، چند نمونه قرارداد در موضوعات مختلف و متفاوت در اختیار شما قرار می گیرد. نمونه قرارداد نمایندگی خارجی به شما کمک می کند تا با ساختار این قرارداد آشنا شوید و اگر در آینده یک شرکت خارجی بخواهد با شما وارد قرارداد نمایندگی خارجی بشود شما آگاهی کافی در خصوص قرارداد Agnecy  خواهید داشت.

در پکیج نمونه قرارداد نمایندگی خارجی ( نمونه قرارداد Agency )  مدل  پیشنهادی ICT ( مرکز تجارت بین المللی )  نیز در مورد قرارداد Agency بین المللی نیز وجود دارد. این بدین معناست که کسانی که به قرارداد نمایندگی خارجی نیاز دارند می توانند از این مدل الهام بگیرند و بر اساس آن نمونه قرارداد نمایندگی خارجی خود را تدوین کنند.

در نمونه های قرارداد نمایندگی خارجی می توانید هم به نسخ کم حجم دسترسی داشته باشید و هم نمونه قرارداد Agency  را با حجم بالا مطالعه فرمایید .

در هر صورت باید بدانید که در هر رابطه تجاری بین المللی ، قرارداد شما در حقیقت چهارچوب تجارت شما را شکل خواهد داد و ازین باب بسیار اهمیت دارد . لذا اکیدا توصیه می کنیم که آینده تجارت خود را بدست نمونه قراردادهایی که برای موضوع دیگری تنظیم شده اند نسپارید و با استخدام وکیل متخصص در امور قرارداد نمایندگی خارجی ، لباسی بر تن تجارت خود بدوزید که نه گشاد باشد و نه تنگ . این کار Businessman  های کاردان و موفق است.

 

 

دانلود نمونه قرارداد نمایندگی خارجی

برای دانلود نمونه های قرارداد نمایندگی خارجی ( نمونه قرارداد Agency ) لطفا روی لینک زیر کلیک کنید :

نظر بدهید

avatar