نمایندگی اریکه عدل در منطقه آزاد اروند ، خدمات حقوقی در منطقه آزاد اروند ، وکیل منطقه آزاد اروند ، مشاور حقوقی منطقه آزاد اروند

آغاز به کار دفتر همکار منطقه آزاد اروند

با سلام و تقدیم احترام به همراهان همیشگی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل که با لطف و حمایت خود راه را بر پیشرفت و خدمترسانی بهتر هموار می کنند. مفتخر هستیم به اطلاع عزیزان برسانیم که به دنبال تاسیس بخش جدید موسسه تحت عنوان خدمات حقوقی منطقه آزاد  ، دفتر همکار اریکه عدل در منطقه آزاد اروند به عنوان اولین دفتر مناطق آزاد کشور آغاز به فعالیت نمود.

دفتر همکار اریکه عدل در منطقه آزاد اروند

دفتر همکار منطقه آزاد اروند با مدیریت جناب آقای سید راضی هاشمی ، وکیل محترم دادگستری با هدف تسهیل ارائه خدمات حقوقی و تجاری در محیط داخلی و بین المللی آغاز به کار نموده است. مقرر است که به یاری پروردگار این دفتر نمایندگی در کلیه دپارتمانهای تخصصی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به فعالیت و خدمت رسانی مشغول باشد.

به دنبال تاسیس این دفتر همکار ارائه خدمات حقوقی منطقه آزاد اروند در شهرهای خرمشهر ، آبادان ، جزیره مینو و اروندکنار میسر شده است. امیدواریم تلاشهای مستمر و مداوم عوامل اریکه عدل و وکلای زحمتکش آن گرهی از کار مردم شریف ایران گشوده و آنها را خدمت رسان باشد.

اطلاعات تماس با دفتر منطقه آزاد اروند

نشانی دفتر همکار  : خرمشهر ، خیابان چهل متری ، چهاراه مطهری ، جنب کلانتری ۱۱ ، مجتمع پزشکی فاطمه زهرا (س) ، طبقه چهارم ، واحد اول

تلفن تماس :  ۵۳۵۲۰۲۶۱-۰۶۱

تلفن همراه : ۰۹۱۶۶۳۳۴۱۰۵

نظر بدهید

avatar