نقد مراجع قضایی

نقد مراجع قضایی یعنی چه ؟

سری پستهای نقد مراجع قضایی ، نهاد انتقادگر و بهبود طلب جدیدی است که برای اولین بار در اقدامی مبتکرانه از سوی دفتر وکالت مسعودی ارائه شده است . ما در این پست ها تلاش می کنیم تا با رعایت صداقت و امانت داری ، واقعیات مرتبط با شعب دادگاه ها و حال و هوای آنها را با شما خوانندگان عزیز در میان بگذاریم.

نکاتی همچون محیط جغرافیایی ، دسترسی ، رفاه ، وضعیت ساختمان ، محل انتظار ، دفتر شعبه و ریاست شعبه ، پذیرش و بایگانی و … توسط نگاه تیزبین و متخصص وکلای ما مورد بررسی و آزمون قرار می گیرند و حاصل آن با کلامی ساده و البته با کمی دست مایه طنز تحریر می گردند.

چه استفاده ای دارد ؟

وکلای محترم دادگستری می توانند در مراجعات بعدی خود از نکات مطروحه بهره جویند و مراجعه خود را مدیریت نمایند . همچنین عموم مردم عزیزمان نیز با کلیات شعبه مورد نظر آشنا شده و ذهنیت کافی برای انجام امور خود به دست می آورند.

رتبه دهی ، بیان نظر و مباحثه

علاوه بر اینها دفتر وکالت مسعودی بر آن شده است تا یک سامانه رتبه دهی برای شعبه دادگاه ها در نظر گرفته و اولین امتیاز را نیز مطابق با شرح موجود درج نماید.  شما بزرگواران می توانید با اتکا به تجربه شخصی خود اقدام به امتیاز دهی نموده و نظر خود را هر چند مفصل در قسمت دیدگاه ها با سایرین به اشتراک بگذارید . نظرات مستدل و مستند در پایان نقد ، به نام خود شخص درج خواهد گردید.علاوه بر اینها می توانید به نظرات دیگران پاسخ داده و به مباحثه بپردازید. فراموش نکنید که هرچه این نقد ها غنی تر باشد بر قابلیت استناد آن افزون می گردد.

تصویری نمونه ، جهت آشنایی شما عزیزان با سیستم رتبه دهی به نمایش گذاشته می شود :

رتبه دهی

همانطور که مشاهده می فرمایید شما می توانید رضایت یا عدم رضایت خود را از هر کدام از فاکتور های زیر با آزادی کامل مشخص بفرمایید ، شعبه مربوطه در نهایت با جمع آرای شما سنجیده خواهد شد.

افزون بر این ،خدا را چه دیدید ؟! شاید چنین جنبشی به گوش مسؤولین قضا و کارکنان شعبه دادگاهها برسد و این عزیزان درصدد حل معضلات موجود و بهبود خدمت رسانی به مردم شریف کشورمان بر آیند.

 

به امید فرداهای بهتر

دفتر وکالت مسعودی

0
1 پاسخ
  1. دفتر وکالت مسعودی
    دفتر وکالت مسعودی گفته:

    کاربران گرامی ، این دیدگاه به عنوان نمونه ثبت شده است ، شما هم می توانید نظر خود را بنویسید و در مباحثه شرکت کنید

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *