دریاره نظام بانکی کشور پرتغال ، نظام بانکی پرتغال

درباره نظام بانکی کشور پرتغال

در این پست قصد داریم درباره نظام بانکی کشور پرتغال صحبت کنیم. اریکه عدل به دنبال ارائه خدمات وکالت در افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، وظیفه خود می داند که مقدمات آشنایی هموطنان عزیز را با نظام بانکی کشور پرتغال آشنا کند. برای این منظور با دپارتمان بانکی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل همراه باشید.

اگر شما قرار است در کشور پرتغال سکونت داشته باشید توصیه می کنیم در یکی از بانکهای بین المللی پرتغال افتتاح حساب انجام دهید. در این بخش ما اطلاعاتی را در خصوص نظام بانکی کشور پرتغال ارائه خواهیم دارد.

اهمیت نظام بانکی کشور پرتغال

پرتغال دارای یک نظام بانکی مدرن است. تمامی حسابهای بانکی در این کشور به سیستم بانکی ملی این کشور متصل هستند و این موضوع به صاحبان حساب بانکی پرتغال این امکان را می دهد که عملیات بانکی مختلفی را انجام دهند. حساب بانکی پرتغال برای افرادی که تبعه این کشور هستند و حتی افرادی که خارجی هستند به نسبت به سادگی قابل افتتاح است.

اگر قصد افتتاح حساب در پرتغال را دارید ، قبل از هر چیز نیاز مبرم است که در خصوص نظام بانکی کشور پرتغال بیشتر بدانید. این چند و چون نظام بانکی هر کشور و ساز و کار آن است که به شما این اطمینان را می دهد که با خیال راحت وجوه خود را در این کشور نگهداری کنید. یک نظام بانکی مدرن ، با نظم ، سرعت و دقت بالای خود به شما امنیت و راحتی ویژه ای را اعطا می کند. علاوه بر اینها نظام بانکی کشور پرتغال تابع بانکداری حرفه ای اروپاست و این موضوع هم اهمیت آن را پر رنگ تر می کند.

درباره نظام بانکی پرتغال

ساختار نظام بانکی پرتغال با عنایت به اینکه بیش از ۲۳ بانک عظیم کشور پرتغال ( ملی و بین المللی ) متعلق به کانون بانکداری پرتغال (Associacao Portuguesa de Bancos) می باشد، بسیار پیشرفته و توسعه سافته است https://edle....agra/.  این آمار حدود ۹۰ درصد از سرمایه های مالی سیستم بانکی پرتغال را در بر میگیرد. بانک پرتغال Banco de Portugal در حقیقت بانک مرکزی کشور پرتغال است که وظیفه نظارت و حفظ ثبات بانکهای کشور پرتغال را بر عهده دارد.

بانکها در کشور پرتغال به یک شبکه جامع بانکی که در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده است ، متصل هستند. این شبکه به دارندگان حسابها کمک می کند که در هر کجای کشور و در هر دستگاه ATM از کارتهای بانکی خود استفاده کنند. خدماتی که از طریق این شبکه بانکی قابل دریافت است عبارتند از :

  • پرداخت قبوض خدماتی
  • شارژ کردن سیم کارتهای موبایل
  • خرید بلیط
  • انجام انتقال های بین بانکی داخلی
  • پرداخت مالیات
  • پرداخت بیمه تامین اجتماعی

پرتغال در حوزه کشور های یورو قرار دارد و این بدین معناست که وجوه می توانند بدون پرداخت هزینه تبدیل از سایر کشورهای اروپایی به این نظام بانکی منتقل شوند. در نظام بانکی کشور پرتغال پرداخت ها می توانند مستقیما توسط کارتهای دبیت ، کارتهای اعتباری ( کردیت کارت ) و یا حواله وجه انجام شوند. استفاده از چک هم در پرداختها معمول است البته صدور دسته چک باید از سوی مشتری در بانک درخواست شود.

نظر بدهید

avatar