معروف ترین وکیل ایران ، آقای محمد مسعودی ، وکیل مسعودی

معروف ترین وکیل ایران کیست

شاید شما هم بخواهید بدانید معروف ترین وکیل ایران چه کسی است . هیچ کس نمی تواند بگوید واقعا معروف ترین وکیل ایران چه کسی است و هیچ کس نخواهد توانست به شما یک نام برای این منظور بدهد اما  وب سایت موسسه حقوقی اریکه عدل در این پست تلاش خواهد کرد به شما کمک کند که خود در خصوص این فرد و انتخاب وی قضاوت کنید . با ما در این پست همراه باشید .

معروف ترین وکیل ایران ، آقای محمد مسعودی ، وکیل مسعودی

هدف از پست معروف ترین وکیل ایران

اصلا چرا ما به موضوع معروف ترین وکیل ایران می پردازیم ؟ اثبات این موضوع چه فایده ای خواهد داشت ؟  ما در پست معروف ترین وکیل ایران  تلاش داریم تا به مردم عزیز کشورمان این آگاهی را بدهیم که صرفاً معروف ترین وکیل ایران ، بهترین وکیل ایران نیست !  معروف ترین وکیل ایران احتمالا به دلیل دخالت در یک پرونده جنجالی و خبر ساز تبدیل به معروف ترین وکیل ایران شده است یا اینکه دستی در رسانه ها و سایر راههای ارتباط جمعی داشته است که لقب معروف ترین وکیل ایران را به خود اختصاص داده باشد .

آیا او واقعا در تمامی پرونده ها و موضوعات حقوقی متخصص است ؟ آیا معروف ترین وکیل ایران می تواند در کلیه مسائل به شما دلگرمی بدهد . مسلما پاسخ منفی است ! همه چیز را همگان دانند ! اگر معروف ترین وکیل ایران به خاطر دخالت در یک پرونده جنجالی و خبر ساز این عنوان را بدست آورده است ، مسلما در تمام موضوعات حقوقی و کیفری وثبتی و .... متخصص و صاحب نظر نیست بلکه در همان پرونده و در همان موضوع شاید کارش خوب باشد .

معروف ترین وکیل ایران چه ویژگی دارد

به عقیده ما ، در این روزها که همه چیز به سمت تخصصی شدن در حال حرکت است دیگر نمی توان گفت که شخصی بهترین وکیل ایران و معروف ترین وکیل  نیز هست! این اظهار نظر کاملا منطقی است . در این روزگار شما باید به دنبال معروف ترین موسسه حقوقی کشور بگردید . موسسه حقوقی به شکل تخصصی از خدمات دهها و صدها وکیل متخصص استفاده می کند ، پرونده شما را با فراست و روشن بینی به بهترین وکیل خود ارجاع می دهد و به این شکل شما معروف ترین وکیل ایران را در مورد پرونده خودتان پیدا خواهید کرد .

معروف ترین وکیل ایران کیست

همانطور که به عرض رسید معروف بودن به معنی بهترین بودن نیست و  هر کسی در حوزه تخصص خود ممکن است بهترین باشد و هیچ کس نمی تواند در کلیه موضوعات حقوقی و قضایی بهترین باشد با این حال به عقیده کارکنان اریکه عدل یکی از بهترین وکلای تهران که می تواند عنوان معروف ترین وکیل ایران را هم تصاحب کند کسی نیست به جز جناب آقای محمد مسعودی که در حال حاضر در چندین شرکت حقوقی برجسته اروپایی دارای کرسی وکالت و مشاوره حقوقی است .

معروف ترین وکیل ایران به عقیده ما

آقای محمد مسعودی را ما به عنوان معروف ترین وکیل ایران معرفی میکنیم چرا که ایشان برای اولین بار در کشور سامانه الکترونیکی اطلاع رسانی به موکلین را راه اندازی نمودند و گام بزرگی در زمینه حقوق موکلین برداشتند .

آقای محمد مسعودی برای اولین بار دپارتمان بندی تخصصی در ارائه خدمات حقوقی را معرفی نمودند و وکلای متخصص به هر حوزه را در دپارتمان مخصوص خود به کار گرفتند . این موضوع دسترسی هر ایرانی را به بهترین وکیل متخصص موضوع خود فراهم نمود .

آقای محمد مسعودی برای اولین بار به عنوان احراز کننده هویت ایرانیان  در بانکهای اروپایی به فعالیت پرداختند و برای کسب و کار ایرانی کانال بانکی معتبر فراهم نمودند .

آقای محمد مسعودی برای اولین بار  ساختار شرکتی Limited Partnership  را به حوزه تجارت بین الملل ایران معرفی نمودند و تشریفات و مالیات های سنگین بین المللی را حذف نمودند .

آقای محمد مسعودی برای اولین بار دفاع گروهی در پرونده ها را برای وکلا نلکیف نمودند و در حال حاضر در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل کلیه پرونده ها بوسیله هیات دفاع سه نفره متشکل از حقوق یار ، وکیل همیار و وکیل ارشد رسیدگی می شود .

آقای محمد مسعودی برای اولین بار در سمت وکیل بین المللی تهیه و تنظیم Legal Opinion خطاب به شرکتهای اقتصادی بزرگ دنیا را به انجام رسانیدند و شرکتهای ایرانی را در بخش خصوصی برای دریافت تسهیلات و تامین مالی به فاینانسور های خارجی معرفی کردند .

این موارد تنها بخشی از اقدامات نوع دوستانه و تخصصی این وکیل دادگستری است . نکته جالب این است که ایشان لحظه ای از کار و تلاش باز نمی ایستند  و همواره تلاش دارند تا بهترین ها را برای ایرانیان فراهم کنند .

به عقیده ما  ، باید شخصی به این منظور انتخاب شود که برای این مرز و بوم و مردم آن گامهای بزرگی برداشته باشد و حقوق آنها را تضمین کرده باشد . کلیه مواردی که فوقاً به عرض رسید از جمله حقوق مسلم  جامعه ایرانی است لیکن حدود سه دهه است که از مردم عزیزمان دریغ داشته شده است . شما خودتان قضاوت کنید .

0
2 پاسخ
 1. فرزاد
  فرزاد گفته:

  بهترین وکیل کسی است که از قانون اطلاع کامل داشته و به بهترین نحو ممکن از موکل خو دفاع نماید متا سفانه سالهاست که وکلای در پیتی با کمترین حق وکاله و فریب موکلین و با دفاع ضعیف خود و با ترس ودلهره از قضات محل خدمت خود نه تنها از حق حقوق مو کلین خو به نحو شایسته دفاع لازم ندارند بلکه با توچه به نظر قاضی یا به قول معروف قضاوت کاری است اسان فقط باید دید خان چه می گوید کار میکنند بنده حقیر طی دو سال اخیر بیش از ۵ وکیل را جهت دفاع از پرونده ائی که دعوا ان قبلا رسیدگی ماهیتی شده و در مورد ان حکم قطعی صادر شده با ۵ وکیل قرار داد بستم قرار شده با توجه به تشابه کلمل اصحاب دعوا . عنوان و سبب دعوا به عنوان امر مختومه رسیدگی شده ظرف یک ماه وکیل قرار منع تعقیب بگیرد وتا کنون که دو سال از قراردا د با ۵ وکیل گذشته هیچ کدام به قرار خود عمل ننموده و باز پرس پرونده کماکان به رسیدگی مجدد ماهیتی به پرونده امر مختومه که حتی اعاده دادرسی ان نیز توسط دیوان رد شده ادامه میدهد ایا بهترین وکیل شما قادر است با قاضی برای احقاق حق موکل خود در بیفتد

  پاسخ
  • اریکه عدل
   اریکه عدل گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در حقوق کشور ما رویه قضایی ( واقعیت دادگاه ها ) با قوانین و مقررات ( آنچه که مکتوب است ) متفاوت است به همین خاطر نتیجه بسیاری از دعاوی حتی با حضور بهترین وکیل ایران نیز غیر قابل پیش بینی است.
   وکیل زمانی می تواند کمک موثری به احقاق حق بکند که اولاً جایگاه محترمی در محکمه داشته باشد و ثانیا ً گوش شنوایی برای دفاعیات خود داشته باشد . اما این دو معیار هر روز در دادگاه های ما کمرنگ و کمرنگ تر می شوند.
   مخصوصا در دادسرا ها این مساله بیشتر دیده می شود جایی که به عقیده ما مهمترین بخش سیستم قضایی کیفری است که می تواند مجرمی را رها کرده و بی گناهی را در بند کشد.
   گاهی بهترین وکیل فقط باید صداقت داشته باشد و به مراجع خود بگوید این پرونده نتیجه نمی گیرد . وقت نگذار و هزینه مکن . اما پیدا کردن چنین فردی هم کاری است بس دشوار.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *