معرفی بانکهای پرتغالی لیست بانکهای پرتغال

با بانکهای پرتغالی آشنا شوید

در این مقاله بر آن هستیم که به معرفی بانکهای پرتغالی بپردازیم. همانگونه که در مقاله « درباره نظام بانکی کشور پرتغال » توضیح دادیم ، کشور پرتغال دارای یک نظام بانکی بسیار توسعه یافته است. با دپارتمان بانکی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل همراه باشید تا معرفی بانکهای پرتغال انجام گیرد.

معرفی بانکهای پرتغالی

اگر در کشور پرتغال به دنبال یک بانک معروف باشید ، بانکهای زیر گزینه های بسیار مناسبی است :

از میان این بانکها در حال حاضر اریکه عدل افتتاح حساب در NOVO BANKO  و همچنین افتتاح حساب در Millenium BCP  را با موفقیت به درجه انجام می رساند. لازم به ذکر است این حسابها به صورت بین المللی و با تمرکز بر اتباع خارجی افتتاح می گردند. خبر خوب این است که در حال حاضر اکثر بانکهای کشور پرتغال به اینترنت بانک پیشرفته نیز مجهز هستند. در کنار بانکهای پرتغالی ، یک سری بانکهای بین المللی هم در پرتغال به فعالیت می پردازند.

خدمات بانکهای پرتغالی

قریب به اتفاق بانکهای پرتغالی سرویس های کامل بانکی را به افراد و کسب و کارها ارائه می دهند . این خدمات شامل وام و تسهیلات ، پس انداز و گزینه های سرمایه گذاری ، رهن و گزینه های وسیعی از بیمه می شود. بانکهای بزرگتر همچنین دارای کارمندان انگلیسی زبان هستند. اگر بانک شما بین المللی باشد ممکن است هزینه های بانکداری شما هم قدری بالاتر باشند. نکته قابل توجه این است که در حال حاضر مبلغی که می توان در روز از خودپردازهای شبکه بانکی پرتغال دریافت کرد ، ۴۰۰ یورو می باشد.

لیست بانکهای پرتغالی

با اریکه عدل همراه باشید تا لیست بانکهای پرتغال را به عنایت به نوع آنها بررسی کنیم :

بانکهای خصوصی کشور پرتغال

بانکهای دولتی کشور پرتغال

بانکهای سرمایه گذاری در پرتغال

بانک مرکزی پرتغال

بانکهای بین المللی در کشور پرتغال

لیست یانکهای بین المللی که در کشور پرتغال دارای شعبه هستند، از قرار زیر است :

نظر بدهید

avatar