مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی اریکه عدل

یکی از خدمات معروف و محبوب موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ارائه مشاوره حقوقی رایگان در بخش مشاوره حقوقی آنلاین می باشد . در این بخش هموطنان گرامی می توانند به صورت مجانی سوالات حقوقی ، کیفری و اداری خود را مطرح نمایند و در اسرع وقت پاسخ مفصل وکیل پایه یک دادگستری را در آن خصوص که مفصلا و مستدل نوشته شده است را دریافت کنند . مشاوره حقوقی رایگان به منظور اشاعه استفاده از خدمات حقوقی ، تخصص وکیل و اقدام عاقلانه راه اندازی شده است و هدف آن کاهش خسارتهایی است که از دیدگاه حقوقی قابل پیشگیری و کنترل هستند .

مشاوره حقوقی رایگان اریکه عدل بر خلاف سایر مجموعه ها و دفاتری که از کارآموزان و دانشجویان حقوق برای این منظور استفاده می کنند ، حاصل همکاری وکلای بین المللی و پایه یک دادگستری است . ارائه مشاوره حقوقی رایگان توسط جامعه فوق در کشور ما تنها در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل اتفاق افتاده است . هموطنان عزیز می توانند به پاسخهای مشاوره حقوقی رایگان تکیه کنند و آنرا ملاک عمل قرار دهند .

مشاوره حقوقی اینترنتی ، پرسش و پاسخ حقوقی ، مشاوره حقوقی آنلاین ، مشاوره حقوقی رایگان

ذیلاً به مزایا و امتیازات ارائه مشاوره حقوقی رایگان در موسسه حقوقی اریکه عدل می پردازیم :

  • مشاوره حقوقی رایگان

به دنبال احساس نیاز و سوالهای پی در پی و فراوان هموطنان عزیز موسسه حقوقی اریکه عدل بر آن شد تا بخشی از سایت رسمی خود را به یک سیستم مشاوره حقوقی آنلاین حرفه ای بدل نماید . بخش مشاوره حقوقی آنلاین که امکان ارائه مشاوره حقوقی رایگان را فراهم می آورد ،  دارای امکانات گسترده و فوق العاده ایست که تا به امروز مشابه آن در فضای وب حقوقی فارسی مشاهده نشده است .

  • امکان تعامل و مباحثه

در مشاوره حقوقی آنلاین که امکان ارائه مشاوره حقوقی رایگان را فراهم می آورد ، امکان نظر دادن به پاسخ ها و سوالات فراهم شده است .از این راه همه می توانند تجارب و نظرات خود را در خصوص سوال مطرح شده ، بنویسند و با بقیه به اشتراک بگذارند .

  • قابلیت جستجوی بسیار آسان

استفاده از دسته بندی های حقوقی و برچسب های تخصصی در بخش مشاوره حقوقی رایگان سبب گردیده است تا علاوه بر حفظ نظم و ترتیب و سرعت پاسخگویی ، جستجو میان سوالها و پاسخهای قبلی بسیار راحت و آسان شود . کاربران می توانند قبل از طرح سوال خود در میان هزاران سوال دیگر به جستجو بپردازند و مورد مشابه خود را بیایند و پاسخ را مطالعه نمایند .دسترسی به پاسخ های تخصصی و مستدل که قبلا برای پاسخگویی به سوالات دیگران درج شده اند ، از ای نطریق بسیار سریع و آسان خواهد بود .

  • امکان امتیاز دهی به سوالات و پاسخها

بخش مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل از امکان امتیاز دهی به سوالات مطرح شده و همچنین پاسخ های درج شده برای این سوالها نیز برخوردار است . اگر شما پاسخی را که نوشته شده است را مفید و کاربردی یافتید ، می توانید با امتیاز دادن به آن مبحث ، علاوه بر تشکر و قدردانی از وکیلی که پاسخ را نوشته است ، به بقیه کاربران نیز کمک کنید تا سوالات و پاسخ های برتر را آسان تر بیابند .

  • اطلاع رسانی پیشرفته و لحظه ای

یکی از مزایای فوق العاده بخش مشاوره حقوقی رایگان یا همان مشاوره حقوقی آنلاین این است که بلافاصله پس از اینکه سوال شما پاسخ داده شود ، از طریق پست الکترونیک به شما اطلاع رسانی می شود . در این ایمیل اطلاع رسانی خلاصه ای از پاسخ و لینک دسترسی به صفحه سوال طرح شده ، موجود است . شما می توانید با کلیک بر این لینک پاسخ کامل درج شده از سوی وکلا را در وبسایت مطالعه نمایید .

  • ارائه پاسخهای راهگشا و کاربردی

درست است که در این بخش مشاوره حقوقی رایگان انجام میشود لیکن کلیه پاسخها از سوی وکلای بین المللی و وکلای پایه یک دادگستری درج می گردند . در تمامی سوالات مطرح شده در بخش مشاوره حقوقی اینترنتی تلاش شده است تا پاسخ های راهگشا و کاربردی داده شود همچنین تلاش شده است تا رکن بنیادین مشاوره حقوقی که همان قابل درک بودن و شفاف بودن می باشد ، رعایت شود .

استفاده از مشاوره حقوقی مختص به کسانی که مشکل حقوقی دارند و با دادگاه ها و مراجع قضایی سر و کله می زنند نیست بلکه ابزار بسیار ضروری جهت جلوگیری از ضرر و مصائب بعدی است . اگر ما قبل از هر اقدامی با وکیل خود مشورت کنیم ، امکان بروز عواقب منفی آن کار را به صفر نزدیک می کنیم . حاصل این کار آرامش و ثبات در زندگی ماست . وکلای بین المللی اریکه عدل با کمال میل و با افتخار پاسخگوی کلیه سوالهای شما عزیزان می باشند و خوشحالند در آرامش و صلح و ثبات خانه شما نقش داشته باشند .  برای طرح سوال خود روی تصویر زیر کلیک کنید :

مشاوره حقوقی رایگان ، مشاوره حقوقی آنلاین ، مشاوره حقوقی اینترنتی

0

3
نظر بدهید

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ایوباریکه عدلاحمد Recent comment authors
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رای
احمد
کاربر مهمان
احمد

باعرض سلام و تشکر از زحمات شما..بنده متاسفانه از روابط نامشروع همسرم اطلاع پیدا کردم که با انکار ایشون مواجه هستم حال صرفا جهت اثبات این موضوع به خانواده برای گرفتن پرینت پیامها و پرینت از تلگرام باید چگونه اقدام کنم .ممنون از راهنمایی شما