ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل دور زدن تحریمها ، کنار زدن تحریم ها

ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل

بسیاری از فعالان اقتصادی ایرانی این روزها به دنبال راهکارهای کنار زدن تحریم ها و از بین بردن محدودیت های تجارت بین الملل هستند. ما در مطلب « ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل » به شما توضیح می دهیم که چگونه بدون دردسر و محدودیت به تجارت بین المللی بپردازید و با خیالی آسوده در بازار بین المللی حضور داشته باشید. بعد از مطالعه این مقاله روشهای غیر قانونی دور زدن تحریمها که ممکن است موجب مجازاتهای شدید شود را به دست فراموشی خواهید سپرد. در پی ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل برای ایرانیان فعالان اقتصادی می توانند در بستری کاملا قانونی امور بین المللی خود را مدیریت کنند.

برای ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل ما نیاز داریم در عین حال که حقوق موکل ایرانی خود را به بهترین شکل تامین و تضمین کنیم باید با استفاده از محرمانگی ها  در بستری قانونی هویت فعال اقتصادی ایرانی را مخفی نگه داریم. در این زمان ، حالتی شبیه سازی می شود که انگار یک شرکت خارجی با سهامداران خارجی به تجارت مشغول است و لذا بسیاری از محدودیت های بر سر راه حذف خواهند شد. با ما همراه باشید.

گام اول : ثبت شرکت بین المللی

اولین اقدام برای ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل ایجاد یک شخصیت حقوقی خارجی است. شما می دانید که اشخاص به حقیقی و حقوقی تقسیم می شوند. شخص حقیقی همان افراد جامعه هستند در حالیکه اشخاص حقوقی همان شرکت ها می باشند. هر کدام از این اشخاص به موجب ماهیت شان یک سری حقوق و تکالیف در قانون دارند. یکی از این حقوق بهره بردن از تابعیت است.

به عبارت دیگر همانطور که فردی ( شخص حقیقی) که در آلمان به دنیا می آید آلمانی محسوب می شود شرکتی ( شخص حقوقی) که در آلمان ثبت شود هم آلمانی محسوب است ( استفاده از حق تابعیت) . بنابراین ما با ثبت شرکت بین المللی یک شخصیت حقوقی خارجی ایجاد می کنیم که از حقوق و مزایای قانونی کشور محل ثبت برخوردار می شود و خودش به نوبه خود شخصیتی مستقل از سهامداران و شرکای آن دارد. وقتی که تجارت به نام این شرکت انجام شود در حقیقت یک شخص خارجی در حال تجارت است.

اولین گام ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل یعنی ثبت شرکت به ما کمک می کند تا با ایجاد یک هویت مستقل ، جدید و خارجی موکلین ایرانی راه به پشت پرده ببریم و پروسه کنار زدن تحریمها اینگونه آغاز شود.

 

ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل دور زدن تحریمها ، کنار زدن تحریم ها

گام دوم : استفاده از قرارداد نماینده شرکتی

بعد از ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی آن به منظور کنار زدن تحریمها ، نوبت به گام دوم عملیات ایجاد لایه های محافظتی تجارت بین الملل می رسد. درست است که ما اکنون یک شخصیت حقوقی خارجی داریم اما همچنان مالکین این شرکت ایرانی هستند و این موضوع به راحتی قابل استعلام است. در عمل هم بسیاری از بانکها چون صاحب امضای این شرکت خارجی ، ایرانی است از افتتاح حساب بانکی خودداری می کنند.  علاوه بر اینها بسیاری از شرکتها و نهاد ها از شرکتهایی که مالک آن ایرانی هستند فاصله می گیرند. اما راهکار این موضوع چیست؟

دپارتمان شرکتها در مجموعه حقوقی بین المللی اریکه عدل هم اکنون خدمات تخصصی نماینده شرکتی را ارائه می دهد. به موحب این قرارداد ما یک شخص خارجی را به عنوان نماینده شرکت شما تعیین می کنیم. این شخص یک فرد معمولی نیست بلکه متخصص و در اغلب موارد خودش وکیل دادگستری است. به این شکل در شرکت شما به ظاهر مالکیت متعلق به شخص خارجی خواهد بود و در همین لحظه بسیاری از محدودیت ها کنار خواهند رفت.

البته در نظر داشته باشید که ما در حفظ حقوق موکلین مان بسیار وسواس داریم و تلاش می کنیم با تهیه پکیج مدارک کامل به بهترین شکل این کار مهم را انجام بدهیم. برای درک بهتر این سرویس و کارکرد آن توصیه می کنیم حتما مطلب « خدمات تعیین نماینده برای شرکتهای خارجی » را با دقت مطالعه نمایید. وکلا و کارشناسان ما هم برای پاسخگویی به هرگونه سوال یا ابهام شما آماده خدمتگزاری هستند.

2+

نظر بدهید

avatar