شیوه پذیرش پرونده در اریکه عدل

شیوه پذیرش پرونده در اریکه عدل

در این پست قصد داریم ، شیوه پذیرش پرونده در اریکه عدل و تشریفات اداری آن  را از مراحل ابتدایی تا پایان دعوی شرح دهیم . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل بر خلاف سایر دفاتر و موسسات شیووه منحصر بفردی در پذیرش پرونده های قضایی دارد . ما تلاش می کنیم تا با فراهم کردن بستر لازم و اندیشیدن تمهیدات مطابق استاندارد جهانی ، بهترین نتیجه را از مشارکت و همکاری وکلای متخصص بدست بیاوریم . مطمئناً بهترین نتیجه ما ، مصادف خواهد بود با حفظ نمودن حقوق و منافع موکل به بهترین شکل ممکن .  جهت آشنایی بیشتر با روند کار اریکه عدل با ما همراه باشید .

شیوه پذیرش پرونده در اریکه عدل

مرحله اول : مشاوره اولیه

زمانی که موکل به دفاتر موسسه حقوقی اریکه عدل در سراسر کشور مراجعه می نماید ، ابتدا بایستی در جلسه مشاوره اولیه شرکت نماید . در این جلسه موضوع قضایی به صورت کامل طرح شده و توسط وکلای حاضر در جلسه مشاوره بررسی می شود . راههای موجود بیان می شوند و موکل به طور کامل در جریان راهکارهای حقوقی و قضایی مساله قرار می گیرد . زمانی که وکلای حاضر در جلسه موضوع را محکمه پسند تشخیص دهند و احتمال موفقیت موضوع را در محاکم قضایی ، قابل قبول ارزیابی نمایند ، کار  وارد مرحله دوم یعتی امضای قرارداد ها میشود .

مرحله دوم : امضای قراردادها

پس از اینکه وکلا و موکل در خصوص پذیرش پرونده به توافق رسیدند موکل بایستی فرم های مربوطه را تکمیل و امضا نماید . اولین فرم ، فرم معرفی موکل است . که مشخصات هویتی موکل و خواسته او از وکیل دادگستری در آن درج می شود . پس از تکمیل فرم ها و تنظیم قرارداد های مورد نیاز ، این قراردادها به امضای موکل می رسد و ازین پس موسسه حقوقی اریکه عدل رسما وکیل موکل محسوب می شود .

مرحله سوم : تشکیل حساب کاربری در خانه موکلین

بلافاصله پس از انعقاد قرارداد ، پرونده جهت تشکیل حساب کاربری محرمانه موکل در سامانه خانه موکلین به واحد مربوطه ارسال می شود . واحد خانه موکلین یک نام کاربری به همراه رمز ورود صادر نموده و در اختیار موکل می گذارد .

موکل با استفاده از این نام کاربری می تواند وارد حساب کاربری محرمانه خود در سامانه خانه موکلین اریکه عدل شده و از امکانات آن به صورت کامل استفاده نماید . از جمله امکانات موجود در خانه موکلین ، گزارش کامل قضایی پرونده و عملکرد وکیل ، گزارش مالی پرونده و بخش دانلود اسناد قضایی می باشد .  موکل بایستی این اطلاعات ورود را محرمانه تلقی کند و در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد .

مرحله چهارم : ارجاع پرونده به دپارتمان تخصصی مربوطه

در مرحله بعدی پرونده با توجه به موضوع آن به دپارتمان مخصوص به خودش ارجاع می گردد تا برای مراحل بعدی آماده گردد . به طور مثال پرونده های مهریه و طلاق و امثالهم به دپارتمان خانواده ارجاع شده و پرونده الزام به تنظیم سند رسمی به دپارتمان املاک ارجاع می گردد .

انجام امور در قالب دپارتمانهای تخصصی امکان ارائه خدمات حقوقی و وکالتی را با بهترین کیفیت ممکن و مطابق با استانداردهای روز دنیا را میسر می کند چرا که در هر دپارتمان تنها وکلای متخصص در همان حوزه به کار مشغول هستند . به طور مثال وکلای دپارتمان املاک ، همگی دارای تجربه طولانی و تخصص عمیق در امور املاک می باشند.

مرحله پنجم : تشکیل هیات وکلا و آغاز کار

 در موسسه حقوقی اریکه عدل هر پرونده باید تحت نظارت هیات ۳ نفره وکلا تعقیب و پیگیری شود . در هر پرونده یک نفر حقوق یار ،یک نفر وکیل همیار و یک نفر وکیل ارشد حضور خواهند داشت . برای آشنایی با این عناوین به صفحه جایگاه های شغلی موسسه مراجعه بفرمایید . به طور کلی حقوق یار مسئول پیگیری و انجام امور اداری و اجرایی پرونده است ، عضو وکیل همیار مسئولیت تهیه و تنظیم متون قضایی ، حضور در دادگاه و دفاع از پرونده را به عهده دارد و عضو وکیل ارشد مسئولیت مدیریت هیات وکلا و نظارت بر عملکرد هیات را به عهده خواهد داشت.

در کل کلیه امور  پیگیری ، تعقیب و دفاع از پرونده با مشارکت و همراهی این هیات وکلا انجام خواهد شد . لوایح قضایی ، مکاتبات ، دادخواست ها و کلیه متون قضایی باید حداقل به تایید وکیل همیار و وکیل ارشد برسند تا امکان ارائه آنها به مراجع قضایی باشد .

تعیین هیات وکلا در حوزه وظایف مدیریت عامل موسسه یا مدیریت دفتر نمایندگی خواهد بود . وی با توجه به شناختی که از وکلای موسسه دارد ، در هر پرونده پذیرش شده در موسسه ، به صورت خاص وکلای متخصص در ان حوزه را به پیگیری و دفاع از پرونده می گمارد .

پس از تعیین هیات وکلا بلافاصله پیگیری امور پرونده در مراجع و محاکم قضایی آغاز شده و این موضوع در سامانه خانه موکلین به اطلاع موکل می رسد . کلیه مکاتبات قضایی در پرونده های پذیرش شده در موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با حساسیت و دقت بسیار بالا تدوین و تنظیم می شود . هدف از این موضوع حصول بهترین نتیجه ممکن و ارائه بالاترین کیفیت خدمات حقوقی و قضایی به هموطنان عزیر است .

موسسه حقوقی اریکه عدل به عنوان مجموعه حقوقی اولین ها ، اولین موسسه حقوقی در کشور است که به صورت گروهی و با سازوکار نظارتی پرونده های قضایی را پذیرفته و آنها را در مراجع قضایی پیگیری می کند .

 

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل

2+

6
نظر بدهید

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
رضاحسیناریکه عدلMani Recent comment authors
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رای
رضا
کاربر مهمان
رضا

سلام ببخشید حکم انفصال دائم از خدمات دولتی قابل اعتراض هست بعد از گذشت چندسال و اجرایی حکم نسبت به طرف مقابل به دلیل اشتباه قاضی که ثابت هم شده

sht
کاربر عضو
sht

سلام
در همه استانها وشهرها نماینده دارید؟

Mani
کاربر مهمان
Mani

با سلام من ودارک کیس میخام برای مهاجرت شما میتونید کمک کنید ایمیل گذاشتم