شیوه پذیرش پرونده در اریکه عدل

شیوه پذیرش پرونده در اریکه عدل

در این پست قصد داریم ، شیوه پذیرش پرونده در اریکه عدل و تشریفات اداری آن  را از مراحل ابتدایی تا پایان دعوی شرح دهیم . موسسه بین المللی اریکه عدل بر خلاف سایر دفاتر و موسسات شیوه منحصر بفردی در پذیرش پرونده ها و پروژه ها دارد . ما تلاش می کنیم تا با فراهم کردن بستر لازم و اندیشیدن تمهیدات مطابق استاندارد جهانی ، بهترین نتیجه را از مشارکت و همکاری وکلای متخصص بدست بیاوریم . مطمئناً بهترین نتیجه ما ، مصادف خواهد بود با حفظ نمودن حقوق و منافع موکل به بهترین شکل ممکن .  جهت آشنایی بیشتر با روند کار اریکه عدل با ما همراه باشید .

مرحله اول : مشاوره اولیه

زمانی که موکل به دفاتر موسسه بین المللی اریکه عدل در سراسر کشور مراجعه می نماید ، ابتدا بایستی در جلسه مشاوره اولیه شرکت نماید . در این جلسه موضوع قضایی به صورت کامل طرح شده و توسط وکلای حاضر در جلسه مشاوره بررسی می شود . راههای موجود بیان می شوند و موکل به طور کامل در جریان راهکارهای حقوقی و قضایی مساله قرار می گیرد . زمانی که وکلای حاضر در جلسه موضوع را محکمه پسند تشخیص دهند و احتمال موفقیت موضوع را در محاکم قضایی ، قابل قبول ارزیابی نمایند ، کار  وارد مرحله دوم یعتی امضای قرارداد ها میشود .

مرحله دوم : امضای قراردادها

پس از اینکه وکلا و موکل در خصوص پذیرش پرونده به توافق رسیدند موکل بایستی فرم های مربوطه را تکمیل و امضا نماید . اولین فرم ، فرم معرفی موکل است . که مشخصات هویتی موکل و خواسته او از وکیل دادگستری در آن درج می شود . پس از تکمیل فرم ها و تنظیم قرارداد های مورد نیاز ، این قراردادها به امضای موکل می رسد و ازین پس موسسه حقوقی اریکه عدل رسما وکیل موکل محسوب می شود .

مرحله سوم : تشکیل حساب کاربری در پایگاه سام

بلافاصله پس از انعقاد قرارداد ، پرونده جهت تشکیل حساب کاربری محرمانه موکل در سامانه الکترونیک مشتریان به واحد مربوطه ارسال می شود . واحد مشتریان یک نام کاربری به همراه رمز ورود صادر نموده و در اختیار مشتری می گذارد .

مشتری با استفاده از این نام کاربری می تواند وارد حساب کاربری محرمانه خود در سامانه الکترونیک مشتریان اریکه عدل شده و از امکانات آن به صورت کامل استفاده نماید . از جمله امکانات موجود در سامانه الکترونیک مشتریان ، گزارش کامل پرونده و عملکرد اعضای کارگروه ، گزارش مالی پرونده و بخش دانلود اسناد می باشد .  مشتری بایستی این اطلاعات ورود را محرمانه تلقی کند و در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد .

مرحله چهارم : ارجاع پرونده به دپارتمان تخصصی مربوطه

در مرحله بعدی پرونده با توجه به موضوع آن به دپارتمان مخصوص به خودش ارجاع می گردد تا برای مراحل بعدی آماده گردد . به طور مثال پرونده شرکتها به دپارتمان شرکتها ارجاع شده و پروژه های سرمایه گذاری به دپارتمان سرمایه گذاری و مهاجرت ارجاع می گردد .

انجام امور در قالب دپارتمانهای تخصصی امکان ارائه خدمات حقوقی و وکالتی را با بهترین کیفیت ممکن و مطابق با استانداردهای روز دنیا را میسر می کند چرا که در هر دپارتمان تنها وکلای متخصص در همان حوزه به کار مشغول هستند . به طور مثال وکلای دپارتمان املاک ، همگی دارای تجربه طولانی و تخصص عمیق در امور املاک می باشند.

مرحله پنجم : تشکیل کارگروه پروژه و آغاز کار

 در موسسه بین المللی اریکه عدل هر پرونده باید تحت نظارت کارگروه  ۳ نفره پروژه تعقیب و پیگیری شود . در هر پرونده یک نفر دستیار پروژه ،یک نفر مدیر اجرا و یک نفر مدیر پروژه حضور خواهند داشت . برای آشنایی با این عناوین به صفحه جایگاه های شغلی موسسه مراجعه بفرمایید . به طور کلی دستیار پروژه  مسئول پیگیری و انجام امور اداری و اجرایی پرونده است ، عضو مدیر اجرا مسئولیت تهیه و تنظیم متون و اسناد ، حضور در مراجع و دفاع از منافع مشتری را به عهده دارد و عضو مدیر پروژه مسئولیت مدیریت کارگروه پروژه و نظارت بر عملکرد آن را به عهده خواهد داشت.

در کل کلیه امور  پیگیری ، تعقیب و دفاع از منافع مشتری با مشارکت و همراهی این کارگروه انجام خواهد شد . نامه ها و اسناد، مکاتبات ، درخواست ها و کلیه متون دیگر باید حداقل به تایید مدیر اجرا و مدیر پروژه برسند تا امکان ارائه آنها به مراجع مربوطه باشد .

تعیین کارگروه پروژه در حوزه وظایف مدیریت عامل موسسه یا مدیریت دفتر خواهد بود . وی با توجه به شناختی که از کارشناسان و متخصصین موسسه دارد ، در هر پرونده پذیرش شده در موسسه ، به صورت خاص کارشناسان متخصص در ان حوزه را به پیگیری و اجرای پروژه می گمارد .

پس از تعیین کارگروه پروژه بلافاصله پیگیری امور پرونده در مراجع مربوطه داخلی و خارجی آغاز شده و این موضوع در سامانه الکترونیک مشتریان به اطلاع موکل می رسد . کلیه مکاتبات قضایی در پرونده های پذیرش شده در موسسه بین المللی اریکه عدل با حساسیت و دقت بسیار بالا تدوین و تنظیم می شود . هدف از این موضوع حصول بهترین نتیجه ممکن و ارائه بالاترین کیفیت خدمات حقوقی و قضایی به هموطنان عزیر است .

موسسه اریکه عدل به عنوان مجموعه حقوقی اولین ها ، اولین موسسه بین المللی در کشور است که به صورت گروهی و با سازوکار نظارتی پرونده ها و پروژه های تجارت بین الملل را پذیرفته و آنها را در مراجع مربوطه پیگیری می کند .

 

 

4+

6
نظر بدهید

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
رضاحسیناریکه عدلMani Recent comment authors
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رای
رضا
کاربر مهمان
رضا

سلام ببخشید حکم انفصال دائم از خدمات دولتی قابل اعتراض هست بعد از گذشت چندسال و اجرایی حکم نسبت به طرف مقابل به دلیل اشتباه قاضی که ثابت هم شده

sht
کاربر عضو
sht

سلام
در همه استانها وشهرها نماینده دارید؟

Mani
کاربر مهمان
Mani

با سلام من ودارک کیس میخام برای مهاجرت شما میتونید کمک کنید ایمیل گذاشتم