اریکه عدل کانادا ، موسسه حقوقی ایرانی در کانادا ، شرکت حقوقی ایرانی در کانادا ، وکیل ایرانی در کانادا

راه اندازی شرکت حقوقی اریکه عدل در کانادا

مفتخریم اعلام نماییم به منظور ارائه خدمات موثر و پشتیبانی گسترده از موکلین و مشتریان موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، شعبه موسسه تحت نام Arike Adl Services Canada در ونکوور کانادا به ثبت رسیده و آغاز به فعالیت نموده است . اریکه عدل کانادا در کلیه حوزه خدمات موسسه فعال و در حال خدمت رسانی به عموم هموطنان گرامی در کشور کانادا می باشد. در هر حال تمرکزهای اریکه عدل کانادا در حال حاضر در حوزه های زیر جریان دارد :

  • دپارتمان املاک اریکه عدل
  • دپارتمان مهاجرت اریکه عدل
  • دپارتمان شرکتها ی اریکه عدل
  • دپارتمان قراردادها ی اریکه عدل

اریکه عدل ، اولین شرکت حقوقی ایرانی در کانادا

تابحال سابقه نداشته است که یک موسسه حقوقی ایرانی در کانادا حضور رسمی و ثبتی داشته باشد. موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل اولین و تنها مجموعه حقوقی و وکالتی است که در خاک کانادا با همین نام دارای شخصیت حقوقی می باشد. امید است بتوانیم با این حضور رسمی بیش از پیش حافظ حقوق هموطنان عزیز در کشور کانادا باشیم و بسیار بهتر از گذشته نیازهای این عزیزان را پشتیبانی کنیم .

کسانی که با اریکه عدل آشنایی دارند می دانند که این مجموعه حقوقی و وکالتی از هیچ تلاشی برای گسترش خدمات و بهینه سازی آنها فروگذار نمی کند و هر جا ابزاری برای بهبود وضعیت خدمترسانی در دسترس باشد اریکه عدل  بلافاصله به آن دست می یازد تا بهتر از گذشته خدمترسانی کند.

تماس با دفتر اریکه عدل در کانادا

شما عزیزان می توانید از کانالهای زیر با دفتر اریکه عدل در کانادا تماس حاصل فرمائید :

نشانی اریکه عدل کانادا :

کانادا , ونکوور , خیابان برادوی شرقی, شماره ۲۴۶۸

تلفن تماس :

۰۲۴۵ ۳۶۰ ۶۰۴ ۰۰۱

نام محلی :

Arike Adl Services Canada

 

به امید روزی که با همراهی و همیاری شما بتوانیم در سرتاسر دنیا حضور رسمی داشته باشیم و شان و منزلت هموطن ایرانی را دو چندان حفظ کنیم.

اریکه عدل کانادا ، موسسه حقوقی ایرانی در کانادا ، شرکت حقوقی ایرانی در کانادا ، وکیل ایرانی در کانادا

0

نظر بدهید

avatar