درک ارزش تجربه و تخصص وکیل

درک ارزش تجربه و تخصص وکیل

موکل باید بداند که تجربه و تخصص وکیل تا چه میزان حائز اهمیت است . او باید ملتفت باشد که اگر پرونده خود را به یک وکیل بی تجربه و غیر متخصص بسپارد نباید انتظار نتایج دلخواه و مطلوب را داشته باشد . اگر به مساله بنیادین علت و معلول باز گردیم ، واضح و مبرهن است که نتیجه دلخواه و مساعد در رسیدگی های قضایی معلول یک دفاع تخصصی و علمی است که فقط در توانایی های یک وکیل خوب و متخصص وجود دارد .

در این پست به شما می گوئیم که چگونه موکل خود را با اهمیت تجربه و تخصص وکیل آشنا کنید و او را همراهی کنید تا بداند ارزش این موضوع بسیار بالاتر از مبلغ حق الوکاله ایست که به وکیل خود می پردازد .

 درک ارزش تجربه و تخصص وکیل توسط موکل

این مسئله یک موضوع بسیار مهم در حرفه وکالت است ، که اعتماد و اتکای موکل را در پی خواهد داشت ، زمانی که شما اطلاعات مرتبط به پرونده موکل را در اختیار او قرار می دهید می توانید به این مهم دست یابید .این هدف با استفاده از روش های آسان و کم هزینه قابل تحقق است .وکیل می تواند با استفاده از وسایل و ابزاری مانند کتاب ، سی دی های صوتی و تصویری ، بروشور های مرتبط با ویژگی های یک وکیل متخصص ، توانایی ها ، وظایف و تعهدات وی ، ذهن موکل را با اهمیت تجربه و تخصص وکیل آشنا کنید .

موکل باید این موضوع را درک کند که یک وکیل خوب و حرفه ای عهده دار انجام امور قضایی و حقوقی وی می باشد . شما به عنوان وکیل دادگستری باید دسترسی موکل را به منابع و دانشی که مساله اهمیت تجربه و تخصص وکیل را برای وی روشن می سازد فراهم آورید .

همچنین اگر برایتان مقدور است کتابی از کتابخانه خود به او امانت دهید .حتی شما می توانید شماره تلفن ها و یا آدرس وب سایت ها و سایر منابعی را که موکل میتواند اطلاعات بیشتری در مورد مشکلش کسب کند را در اختیار او قرار دهید . این موضوع این اطمینان را به او خواد داد که شما به تخصص خود اعتماد دارید و از رقبا هراسی به دل ندارید در نتیجه او نیز به تخصص شما ایمان خواهد آورد.

0
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *