فروش اپلیکیشن ایرانی در بازارهای خارجی

فروش اپلیکیشن ایرانی در بازارهای خارجی و ورود توسعه دهندگان ایرانی به پلی استور گوگل میسر شد

راه حلی بر رفع مشکل حضور توسعه دهندگان ایرانی در PLAY STORE

تسهیل فروش اپلیکیشن های ایرانی در گوگل پلی

تسهیل فروش اپلیکیشن های ایرانی در گوگل پلی

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل این بار به منظور گسترش و تسهیل تجارت بین الملل در بخش آی تی و فناوری اقدام به ارائه خدمتی نوین نموده است . امکان فروش اپلیکیشن های ایرانی در بازار خارجی ( فروش در گوگل پلی و … ) با همکاری دپارتمان خدمات شرکتها و دپارتمان خدمات بانکی موسسه حقوقی اریکه عدل میسر گشته است . با این توضیح که دپارتمان شرکتها با ثبت شرکت بین المللی محدودیت های جغرافیایی را مرتفع نموده و دپارتمان بانکی اریکه عدل با افتتاح حساب بانکی بین المللی با نرخ مالیاتی صفر درصد امکان دریافت عواید حاصل از فروش اپلیکیشن های ایرانی در بازارهای جهانی را امکان پذیر می نماید .

مهیا نمودن ملزومات ایجاد حساب گوگل پلی برای توسعه دهندگان

دیگر لازم نیست مهندسان و توسعه دهندگان عزیز برنامه های اندروید برای فروش اپلیکیشن در بازرهای جهانی مانند گوگل پلی استور ، دست به دامان روش های غیر قانونی یا فرا قانونی شوند . ایجاد حساب گوگل پلی برای توسعه دهندگان در حال حاضر با تلاشهای موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به روشی کاملا قانونی در چهارچوب تجارت بین الملل میسر شده است .

دیده شده است که برخی از توسعه دهندگان عزیز بالاجبار با استفاده از حساب بانکی دیگران اقدام به فروش برنامه های خود می کنند . این روش علاوه بر اینکه هیچ گونه ثباتی و امنیتی ندارد ممکن است زحمات این گروه فعال اقتصادی را به نفع گروه دیگر بر باد دهد . موسسه حقوقی اریکه عدل هم اکنون می تواند ضمن حفظ پرستیژ کاری و تجاری توسعه دهندگان ، مقدمات ایجاد حساب گوگل پلی برای توسعه دهندگان به نام خود آنها را فراهم نماید و در کنار آن یک حساب بانکی با نرخ مالیاتی صفر درصد را نیز که آن هم به نام خود توسعه دهندگان خواهد بود برای دریافت عواید حاصل از فروش برنامه ها افتتاح نماید .

 

 محدودیت های فروش اپلیکیشن ایرانی در بازارهای خارجی

برنامه نویسان کشور عزیزمان متاسفانه به دلیل محدودیت های مکانی که توسط شرکت گوگل اعلام شده است توان عرضه برنامه ها و اپلیکیشن های خود را در بازار های جهانی برنامه های موبایل نداشته اند . این موضوع سبب می گردید تا همیشه فروش اپلیکیشن ایرانی در بازارهای خارجی ناکام بماند . بازارهایی همچون پلی استور که بازار رسمی گوگل برای اپلیکیشن های سیستم عامل اندروید به شمار می رود .

شرکت گوگل علاوه بر اینکه از توسعه دهندگان و برنامه نویسان اندروید می خواهد تا یک حساب بانکی با کدهای سوئیفت و آی بن معرفی نمایند ، محدودیت مکانی محل زندگی و اقامت برنامه نویسان را نیز اعمال می نماید . این بدین معنی است که برنامه نویسان و توسعه دهندگان حتما باید ساکن و مقیم کشور های خاصی باشند که بتوانند برنامه های خود را در پلی استور گوگل عرضه نمایند .

با تماسهای فراوانی که از سوی این گروه جوان و زحمتکش جامعه داشتیم بر آن شدیم تا راه حلی برای این موضوع بیابیم . راه حلی که اجازه ورود این عزیزان را به بازرهای جهانی بدهد تا بتوانند برنامه های موبایل را که با زحمت فراوان و بدون پشتیبانی شرکتهای عظیم و با همت شخصی تولید نموده اند ، در بازار های بین المللی همچون پلی استور عرضه نمایند .

مرتفع نمودن محدودیت مکانی گوگل برای توسعه دهندگان ایرانی

قبل از هر چیزی باید محدودیت های مکانی گوگل را با روشی کاملا قانونی از بین می بردیم ، با همفکری همکاران اروپایی خود در انگلستان به این نتیجه رسیدیم که تنها راه تغییر تابعیت یک کسب و کار ( که در فرض ما توسعه برنامه ها و نرم افزار های موبایل بود) تاسیس شرکت در یک نظام حقوقی دیگر است .اکنون با تاسیس یک شرکت ال پی در کانادا یا اسکاتلند با موضوع توسعه IT  به نام توسعه دهندگان ، این مشکل بزرگ برنامه نویسان ایرانی به روشی کاملا قانونی مرتفع شده است .

این شرکت کانادایی یا اسکاتلندی است که به منظور توزیع و فروش برنامه ها و اپلیکیشن های خود با گوگل (پلی استور ) وارد قرارداد می شود .

همانطور که مشاهده می فرمایید ، تابعیت توسعه دهنده ما هم اکنون به کشور کانادا یا اسکاتلند تغییر یافته است و با ویژگی محرمانگی هویت شرکا و ذینفعان شرکت در قوانین کانادا و اسکاتلند ، شرکت گوگل دیگر هیچ عذر و بهانه ای در عدم پذیرش عضویت وی در استور خود نخواهد داشت !

افتتاح حساب بانکی بین المللی و رفع مشکل دریافت وجه

بعد از رفع مشکل محدودیت مکانی توسعه دهنده اکنون نوبت به آن می رسد که یک حساب بانکی که همان Merchant account  یا حساب تجاری است با امکانات سوئیفت و آی بن به گوگل معرفی شود . ما در بانکهای طرف قراردادمان به سرعت به نام شرکت جدید کانادایی یا اسکاتلندی یک حساب بانکی آفشور (بین المللی) افتتاح می نماییم و این حساب را به عنوان یک حساب شرکتی به گوگل معرفی میکنیم . ازین پس کلیه وجوه حاصل از فروش برنامه ها در استور به این حساب واریز خواهد شد و به دلیل برخورداری از کد سوئیفت و آی بن دیگر هیچ محدودیتی بر فعالیت توسعه دهندگان ایرانی در بازارهای جهانی برنامه های موبایل بار نخواهد شد .

 

1+

1
نظر بدهید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
abbasi Recent comment authors
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رای
abbasi
کاربر مهمان
abbasi

سلام / خدا قوت
در صورت امکان و داشتن زمان به فروم زیر مراجعه اگر بفرمایید ، ممنون میشم. / دوستان زیادی هستند که مشتاق استفاده از خدمات شما هستند / ولی اعتماد سازی مناسبی براشون شکل نگرفته و ابهامات زیادی دارند / با سپاس و تشکر فراوان از شما

http://forum.unity3d.ir/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86/12876-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%DB%8C.html#post93742