جایگاه های شغلی در موسسه

جایگاه های شغلی در موسسه

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، اولین مجموعه حقوقی در کشور است که با ساختار سازمانی بسیار پیشرفته و هم سطح با استاندارد های جهانی اقدام به ارائه خدمات حقوقی ، قضایی و تجاری می پردازد . در این پست شما را با جایگاههای شغلی موجود در این مجموعه آشنا می کنیم :

جایگاه شغلی حقوق یار

حقوق یار در ساختار سازمانی حقوقی موسسه ، اولین مهره و نقطه آغاز سازمان بندی است . حقوق یار همسطح با موقعیت شغلی Paralegal در شرکتهای حقوقی کشورهای پیشرفته بوده و وظفه دارد به عنوان دستیار وکلای موسسه خدمت نماید . دانشجویان حقوق ، فارغ التحصیلان و دانش اموختگان رشته های دانشگاهی مرتبط و همین طور کاراموزان وکالت می توانند در این شغل ایفای وظیفه نمایند .

جایگاه شغلی وکیل همیار

وکیل همیار در واقع دومین ردیف سازمانی موسسه است . این جایگاه شغلی در واقع مترادف با جایگاه شغلی Associate Attorney  می باشد .  وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانانی که بیش از ۵ سال سابقه وکالت در دادگاه ها را داشته باشند در این دسته بندی قرار می گیرند . این دسته از وکلا در عین اینکه در سنین جوانی به سر می برند لیکن دارای تخصص و تجربه فوق العاده هستند .

جایگاه شغلی وکیل ارشد

وکیل ارشد در واقع بالاترین سمت در هرم سازمانی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل است . این جایگاه شغلی به نوعی با الهام از نهاد senior lawyer در شرکتهای حقوقی اروپایی شکل گرفته است . وکلایی می توانند در این ردیف شغلی با موسسه همکاری نمایند که بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در دادگاه ها و فعالیت حقوقی و قضایی داشته باشند . وکلای ارشد در حقیقت سرگروه وکلای همیار محسوب می شوند و به هدایت و مدیریت پرونده های قضایی در موسسه مشغول هستند .

جایگاه شغلی دفتریار حقوقی

این جایگاه شغلی خارج از سازماندهی حقوقی و قضایی قرار گرفته و  حوزه وظایف آن در امور دفتر و اداری موسسه خلاصه می گردد .

 

همکاران بین المللی اریکه عدل

 

0

1
نظر بدهید

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین رای