بهترین مناطق آفشور جهان ٬ منطقه آفشور نویس ٬‌ مناطق آفشور ٬‌آف شور

بهترین مناطق آفشور جهان برای فعالیت تجاری

به دنبال پرسش های متعدد مخاطبین اریکه عدل دپارتمان شرکتها در اریکه عدل بر آن شد تا بهترین مناطق آفشور جهان برای فعالیت تجاری را  به فعالان تجارت بین المللی ایران معرفی کند. برای آشنایی با مناطق آفشور جهان که فرصت ثبت شرکت آفشور و فعالیت تجاری آزادانه را فراهم می کنند با ما همراه باشید :

۱- منطقه آفشور نویس Nevis

منطقه آفشور نویس Nevis ،  محرمانگی ٬ راحتی و ثبات را تعهد می کند. منطقه آفشور نویس در حال حاضر در لیست بهترین مناطق آفشور جهان بوده و یکی از محبوب ترین مناطق آفشور جهان است. جزیره کارائیب نویس با تصویب قانون شرکتهای تجاری سال ۱۹۸۴ این محبوبیت را بدست آورده است .

حمایت گسترده و حرفه ای دولت نویس از ساختارهای شرکتی و کسب و کار تجاری سبب شده است که ثبت شرکت و توسعه استارت آپ ها و کسب و کار ها در این منطقه بسیار راحت و رو به رشد باشد .

درباره منطقه آفشور نویس بیشتر بدانید 

۲- منطقه آفشور بلیز Belize

منطقه آفشور بلیز Belize ، نیز یکی از بهترین مناطق آفشور جهان است . در بلیر هم می توان از شرکت بین المللی بهره گرفت و هم از بانکداری بین المللی استفاده کرد.  ثبت شرکت در منطقه آفشور بلیز بسیار ساده است و گزینه های زیادی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

منطقه آفشور بلیز ، یک کشور مستقل می باشد که در سواحل شرقی آمریکای مرکزی واقع شده است. شرکت آفشور در بلیز نهایت محرمانگی و محافظت را برای فعال تجاری به ارمغان می آورد. علاوه بر این دارنده شرکت آفشور در بلیز برای حساب بانکی آفشور خود نیز گزینه های متنوعی پیش رو دارد. اگر به دنبال این هستید که شرکت خود را به صورت آفشور تاسیس نمایید ، باید بدانید که ثبت شرکت در منطقه آفشور بلیز پروسه ای سریع دارد .

برای آشنایی بیشتر با منطقه آفشور بلیز کلیک کنید. 

۳- منطقه آفشور باهاماس Bahamas

باهاماس Bahamas مجموعه ای متشکل از بیش از ۷۰۰ جزیره کوچک و بزرگ در اقیانوس اطلس است. منطقه آفشور باهاماس در ناحیه شمالی کشور کوبا قرار دارد و از جنوب به ایالت فلوریدا ی ایالات متحده امریکا می رسد.

شرکت های آفشور در منطقه آفشور باهاماس تحت حکمرانی قانون شرکتهای تجاری بین المللی مصوب سال ۱۹۹۰ هستند. نزیدک بودن منطقه آفشور باهاماس به آمریکا سبب شده است تا این منطقه به محبوب ترین منطقه آفشور آمریکایی ها بدل گردد و ابته این موضوع سایر بازرگانان را هم به خود جلب می کند.

یکی از دلایل محبوبیت منطقه آفشور باهاماس قوانین و مقررات سفت و سخت برای محرمانگی اطلاعات است. کسانی که در منطقه آفشور باهاماس شرکت آفشور دارند ، نسبت به درز اطلاعاتشان خیالشان تخت است !

برای آشنایی بیشتر با منطقه آفشور باهاماس کلیک کنید. 

 

۴- جزایر بریتیش ویرجین British Virgin Islands

حداکثر امنیت ٬ حفاظت از سرمایه و ثبات را در یکی از بهترین مناطق أفشور جهان یعنی منطقه آفشور بریتیش ویرجین تجربه خواهید کرد. ساختارهای آفشور در BVI یکی از بهترین وسایل حفظ و نگهداری سرمایه است .

برای آشنایی با هر کدام از مناطق آفشور فوق می توانید روی نام آن کلیک کرده و اطلاعات مربوطه را مطالعه کنید.

نظر بدهید

avatar