اهداف دپارتمان بانکی اریکه عدل

خدمات بانکی و تامین مالی

   موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با هدف گسترش و تسهیل تجارت بین الملل ایرانیان ،اقدام به ارائه خدمات بانکی بین المللی ، افتتاح حساب بانکی بین المللی، ارائه کد سوئیفت، کد آی بن و… می نماید.

   اریکه عدل به عنوان نماینده انحصاری شرکت لینکد-یوروپ انگلستان در ایران، با تکیه بر تخصص و تجربه این شرکت که اقدام به ارائه خدمات تخصصی بانکی و شرکت ها می نماید، تلاش دارد تا دسترسی ایرانیان را به تجارت جهانی آسانتر سازد.

   نیاز ایرانیان به خدمات بانکی بین المللی و استفاده از جامعه جهانی بانکها به خصوص بعد از لغو تحریم ها بسیار پررنگ تر شده است ،اریکه عدل در تلاش است تا یک وسیله دریافت و پرداخت بین المللی ارائه دهد تا علاوه بر ایجاد امکان برداشت و خرید پول در کلیه کشور ها، انعقاد قرار داد و برقراری روابط تجاری را با کشور های دیگر وسعت بخشد. در ادامه به بررسی اهداف موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در دپارتمان بانکی این موسسه می پردازیم :

ابزار دریافت و پرداخت در قراردادهای تجاری بین المللی

  دپارتمان تسهیل تجارت بین الملل موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، با توجه به حضور فزاینده شرکت ها و تجار خارجی در کشور و همین طور علاقه ایرانیان به گسترش حوزه تجارت به محیط بین المللی ، اقدام به ارائه متفاوت ترین خدمات بانکی بین المللی در تاریخ کشور نموده است.

  افتتاح حساب بانکی بین المللی به نام تجار ایرانی، سبب می گردد تا هموطنان گرامی ما که در عرصه تجارت بین الملل فعال هستند آزادانه و بدون نگرانی یک وسیله دریافت و پرداخت پول با امنیت بالا داشته باشند و آن را در قراردادها و معاملاتشان مورد استفاده قرار دهند.

  تصور کنید زمانی که شما این اطمینان را داشته باشید که به سادگی میتوانید در سطح بین المللی دریافت و پرداخت داشته باشید یکی از بزرگترین موانع شما در مسیر گسترش کسب و کار و تجارت در محیط بین المللی حذف خواهد گردید.

  اکنون میتوانید با خیال راحت به خرید و فروش و برقراری روابط تجاری با خارج از کشور بپردازید. علاوه بر این ها پس انداز سرمایه شما با ارز خارجی ، سبب حفظ ارزش پول و ثبات اقتصادی خواهد گردید.

تسهیل امور مالی دانشجویان و اساتید دانشگاه

افتتاح حساب بانکی بین المللی تنها برای شرکت ها و تاجران مفید نخواهد بود، دانشجویان و اساتید دانشگاه نیز با برخورداری از این حساب بانکی میتوانند به راحتی هزینه دوره های تحصیلی ،کتب و مقالات، عضویت در نشریات خارجی ،شرکت در سمینار ها و کنفرانس های خارجی بعلاوه کلیه هزینه های سفر های خارجی خود را پرداخت نمایند.

  با توجه به اینکه این حسابهای بانکی بین المللی مستر کارت یا ویزا کارت فیزیکی تعلق میگیرد، هیچ مانعی بر سر راه خرید آنلاین و اینترنتی و انجام تراکنش های مرتبط نخواهد بود.

تسهیل امور گردشگران و مسافران

  هر کسی که به مسافرت و گردشگری خارجی علاقه دارد، حتما با موضوع حمل پول نقد و خطر ها و دردسر های آن آشناست. علاوه بر آن مراجعه به صرّافی ،تبدیل پول به ارز رایج کشور مقصد و سایر مصائب از لذت سفر می کاهد.

0

نظر بدهید

avatar