همکاری اریکه عدل با شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت

امضای تفاهم نامه همکاری با اعیان کویت

امروز مفتخر هستیم که خبر مسرت بخش دیگری را به هموطنان عزیزمان اعلان نماییم . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در راستای تحقق یکی از اهداف بنیادین خود که همانا گسترش حوزه خدمات حقوقی و قضایی خود در سطح بین المللی و تسهیل دسترسی هموطنان عزیز به این دسته از خدمات است . در گروهی از مذاکرات فشرده پس از نوروز ۱۳۹۶ با شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت که یکی از شرکت های بسیار مطرح حقوقی در این کشور به شمار می آید ، جهت همکاری متقابل به تفاهم و ادبیات مشترک رسید .

همکاری اریکه عدل با شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت

بسیاری از هموطنان عزیز ما در کشور کویت دارای منافع بوده و سالهاست با این کشور روابط تجاری و اقتصادی دارند . کشور کویت به عنوان یکی از همسایگان جغرافیایی ما نقش بزرگی در تجارت ایرانی ایفا می کند . مدت های مدیدی ست که فقدان یک مجموعه حقوقی ایرانی معتبر با بازوان اجرایی توانمند در کشور کویت احساس می شود .

هموطنان بسیاری برای گسترش و توسعه تجارت خود با این کشور ، به دنبال یک نهاد معتمد و توانمند در این کشور هستند تا امور حقوقی ، قراردادی و حتی اقامتی ایشان را تسهیل نماید . بسیاری از تاجران ایرانی در مسیر تجارت و فعالیت اقتصادی خود حمایت و پشتیبانی یک وکیل مجرب و بین المللی را که در کشور کویت نیز دارای روابط گشترده باشد را مفقود می دانند و به این خاطر محتاطانه تر گام بر می دارند .

مزایای همکاری با شرکتهای حقوقی محلی

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در واحد روابط بین الملل خود ، بهترین شرکت های حقوقی محلی را در کشورهای استراتژیک دنیا شناسایی نموده و با انها وارد مذاکره می شود . همکاری با شرکت های حقوقی و وکلای محلی به این دلیل است که مطابق تجربه و اصول اثبات شده وکلا و مشاورین حقوقی محلی به دلیل تسلط و احاطه خود به قوانین و مقررات داخلی کشورشان نتیجه بسیار حرفه ای تری را رقم می زنند .

علاوه بر اینها استفاده از تجربه و قدرت محلی این دسته از شرکتهای حقوقی سبب می گردد که هزینه تمام شده استفاده از خدمات حقوقی برای هموطنان عزیز در کشور مقصد به طرز محسوسی کاهش یابد . علت اینجاست که با اقتدار اریکه عدل ، شخص ایرانی انگار شخصا به کویت مراجعه کرده و مانند یک شهروند کویتی یک وکیل استخدام می کند . در این صورت به همطن ما دیگر برچسب ” بین المللی ” زده نمی شود تا به دنبال آن هزینه های گزاف نیز طلب شود .

درباره شرکت حقوقی اعیان القانونیه کویت

شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت متشکل از گروهی از وکلای متخصص و مجرب در کویت است که در حوزه های مختلف حقوقی و قضایی به ارائه خدمات تخصصی می پردازد . این وکلا و مشاورین حقوقی دارای بالاترین مدارک تحصیلی از بهترین دانشگاههای دنیا بوده و عضو سازمانهای تخصصی حقوقی مربوطه می باشند .

شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت از زمان تاسیس خود وکیل و مشاور حقوقی بسیاری از شرکت ها و بانک ها در داخل کوست و خارج از آن بوده است . شرکت حقوقی اعیان القانونیه به عنوان یک شرکت حقوقی بین المللی در کشورهای آمریکا ، استرالیا ، ترکیه ، مصر ، عربستان سعودی ، قطر ، امارت متحده دارای نماینده و دفاتر رسمی است . همانطور که شاهد هستید در حقیقت این شرکت حقوقی عرب ، دروازه دسترسی به خدامت حقوقی دنیای عرب بوده و دسترسی میلیون ها ایرانی را به خدمات حقوقی و قضایی در سرتاسر جهان عرب میسر می سازد .

علت انتخاب شرکت حقوقی اعیان الاقانونیه کویت برای همکاری سابقه بسیار درخشان این شرکت در ارائه خدمات حقوقی و اصرار بی نظیر وکلای این شرکت برای کسب موفقیت است . وکلای این شرکت و کارنامه کاری این مجموعه حقوقی گویای توانمندی این شرکت حقوقی است .

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل هم اینک دسترسی هموطنان عزیزمان را به خدمات حقوقی جهان عرب از مصر تا امارات متحده عربی فراهم ساخته است . به خود می بالیم که ستون تنومند دیگری بر این کاشانه بر افراشتیم . امید است با تلاشهای اریکه عدل و همکاران بین المللی آن روز به روز شاهد گسترش تجارت ایرانی و شکوفایی اقتصاد ایران باشیم .

 

 

 

0

نظر بدهید

avatar