افتتاح پایگاه قوانین و مقررات دفتر

با سلام و تحیت خدمت همراهان همیشگی دفتر وکالت مسعودی

به یاری خداوند متعال ، راه اندازی پایگاه مجازی قوانین و مقررات کشور عزیزمان محقق گشت . ازین پس شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر و با تکیه بر صداقت و امانت داری ما به قوانین مورد نیازتان دسترسی داشته باشید . این پایگاه شامل قوانین ، مقررات ، آیین نامه ها ، نظریات مشورتی ، آرای وحدت رویه و … می باشد . 

ویژگی های پایگاه قوانین:

– یک سایت همگانی

در تهیه و توسعه این پایگاه تلاش شده است محتوا به نحوی ارائه گردد تا  نه تنها حقوقدانان بلکه اقشار مختلف جامعه بتوانند مخاطب آن واقع شوند . به عبارت دیگر این سایت تنها یک پایگاه تخصصی حقوقی نیست بلکه به دلیل دارا بودن تعاریف و توضیحات موردی به زبان عامه ، برای دیگر افراد نیز کسل کننده نخواهد بود .

-بررسی و اعتبار سنجی

متون قانونی که در فضای مجازی منتشر می گردند کمتر محل اعتماد هستند نه از این نظر که ممکن است اشتباه باشند بلکه بیشتر به خاطر اینکه ممکن است  اصلاحات و الحاقات اخیر قوانین به دلیل استفاده از تکنولوژی و نرم افزار های اداری و آفیس در انتشار آنها  ، اعمال نشده باشد . شما نمی خواهید سرنوشت کار خود را به دست قوانین منسوخه بسپارید !متون قانونی  ابتدا پس از تدوین و جمع آوری به کارتابل وکلای کاردان و توانمند دفتر وکالت مسعودی ارجاع شده تا بررسی و اعتبار سنجی لازم انجام شده و سپس مجوز انتشار در پایگاه  صادر شود.

-زیرنویس های توضیحی و تنقیحی :

در توسعه این پایگاه تلاش می شود مطالب مرتبط حقوقی با مواد قانونی مختلف به صورت زیرنویس درج گردد و با یک کلیک موس در دسترس باشد . اما این کار یک طرح عظیم است که نیاز به کار فراوان و صبر زیاد دارد. بدون شک حمایت شما عزیزان راهگشای این مسیر خواهد بود.

– پی دی اف قابل دانلود

در این پایگاه علاوه بر اینکه متن قانون جهت مطالعه آنلاین در دسترس است ، فایل پی دی اف اختصاصی هر قانون نیز که هدیه دفتر ما به شما عزیزان است ، قابل بارگزاری و دانلود می باشد .

در پایان ضمن تشکر از همه دست اندرکاران این پروژه عظیم ، از شنیدن و خواندن انتقادات ، نظرات و پیشنهادات همه  شما عزیزان بسیار خرسند می شویم و سرلوحه این کار قرار داده و پیشرفت می کنیم .

امید است طرح فوق مورد استفاده شما بزرگواران واقع شود.

آدرس پایگاه مجازی قوانین و مقررات دفتر وکالت مسعودی :                                                                Acts.vakilmasoudi.ir

0
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *