افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال

افتتاح حساب بانکی در پرتغال به سبک تابناک

در سایت تابناک آمده است فلان آژانس مسافرتی اولین بار افتتاح حساب بانکی در پرتغال را انجام داده است و با بانکهای اروپایی مذاکره است و از این دست مهملات رسانه های زرد ! این در حالی است که آنها خوب می دانند که اریکه عدل از سال ۲۰۱۶ رسما با دفاتر همکار خود در EU ، وکالت در افتتاح حساب بانکی در اروپا را آغاز کرده است و افتتاح حساب بانکی در پرتغال هم برای اولین بار توسط این موسسه حقوقی بین المللی به مرحله انحام رسیده است !

افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، دروغ ممنوع !

وای بر آنانی که به خاطر چندرغاز پول رپورتاژ آگهی ، مطالب غیر واقع را در پایگاه هایشان به عنوان خبر رسمی منتشر می کنند و زیر آن هم به دروغ می زنند فلان منبع مهم این موضوع را ابتدا منتشر کرده است که مردم را بهتر و بیشتر فریب بدهند !

رسانه خبری ( شما بخوانید بولتن تبلیغاتی ) تابناک در یکی از خبرهای خود آورده است که فلان آژانس مسافرتی !!! افتتاح حساب بانکی در پرتغال را اولین بار انجام داده است. ایشان فرمودند که آژانس همه فن حریف کذایی مدتی پیش تصمیم به همکاری با بانک‌های اروپایی جهت افتتاح حساب توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی گرفته است !

افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال

افتتاح حساب بانکی در پرتغال به سبک تابناک ، قضاوت با شما !

مردم مراقب باشند، چرا دروغ است؟

تاریخ آگهی تابناک ( نخوانید خبر ) به دی ماه ۱۳۹۶ باز می گردد . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در دپارتمان بانکی خود  از سال ۲۰۱۶ تعامل با بانکهای اروپایی من جمله بانک میلینیوم و نووو بنکو در کشور پرتغال را آغاز نموده و از آن تاریخ همکاری گسترده ای با ادارات بین الملل بانکها ، صرافی ها و نهادهای فعال ارزی داشته است. گواه این ادعا خبر رسمی روزنامه کثیر الانتشار دنیای اقتصاد در مورخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ است :

افتتاح حساب بین‌المللی برای اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی امکان‌پذیر شد - دنیای اقتصاد

نتیجه گیری بحث

اریکه عدل در پناه حق همواره به دنبال گره گشایی بوده است نه مال اندوزی. در این سالها با پشتوانه مالی خود می توانست در قریب اتفاق رسانه های بزرگ کشور خبرسازی کند و در صفحه اول باشد ولی این کار خلاف اخلاق حسنه است. وکیل دادگستری باید حافظ جان و مال و ناموس مردم باشد. اگر بخواهیم بخاطر یکی از سرویسهای جزء یکی از ۹ دپارتمان تخصصی مان ، شرف را به شرکت بفروشیم و با دوز و کلک آن را تجاری سازی کنیم ، وای بر ما و سوگند وکالتمان.

نظر بدهید

اولین نفری باشید که گفتگو را آغاز می کند!

avatar