افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال

افتتاح حساب بانکی در پرتغال به سبک تابناک

در سایت تابناک آمده است فلان آژانس مسافرتی اولین بار افتتاح حساب بانکی در پرتغال را انجام داده است و با بانکهای اروپایی مذاکره است و از این دست مهملات رسانه های زرد ! این در حالی است که آنها خوب می دانند که اریکه عدل از سال ۲۰۱۶ رسما با دفاتر همکار خود در EU ، وکالت در افتتاح حساب بانکی در اروپا را آغاز کرده است و افتتاح حساب بانکی در پرتغال هم برای اولین بار توسط این موسسه حقوقی بین المللی به مرحله انحام رسیده است !

افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، دروغ ممنوع !

وای بر آنانی که به خاطر چندرغاز پول رپورتاژ آگهی ، مطالب غیر واقع را در پایگاه هایشان به عنوان خبر رسمی منتشر می کنند و زیر آن هم به دروغ می زنند فلان منبع مهم این موضوع را ابتدا منتشر کرده است که مردم را بهتر و بیشتر فریب بدهند !

رسانه خبری ( شما بخوانید بولتن تبلیغاتی ) تابناک در یکی از خبرهای خود آورده است که فلان آژانس مسافرتی !!! افتتاح حساب بانکی در پرتغال را اولین بار انجام داده است. ایشان فرمودند که آژانس همه فن حریف کذایی مدتی پیش تصمیم به همکاری با بانک‌های اروپایی جهت افتتاح حساب توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی گرفته است !

افتتاح حساب بانکی در پرتغال ، افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال

افتتاح حساب بانکی در پرتغال به سبک تابناک ، قضاوت با شما !

مردم مراقب باشند، چرا دروغ است؟

تاریخ آگهی تابناک ( نخوانید خبر ) به دی ماه ۱۳۹۶ باز می گردد . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در دپارتمان بانکی خود  از سال ۲۰۱۶ تعامل با بانکهای اروپایی من جمله بانک میلینیوم و نووو بنکو در کشور پرتغال را آغاز نموده و از آن تاریخ همکاری گسترده ای با ادارات بین الملل بانکها ، صرافی ها و نهادهای فعال ارزی داشته است. گواه این ادعا خبر رسمی روزنامه کثیر الانتشار دنیای اقتصاد در مورخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ است :

افتتاح حساب بین‌المللی برای اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی امکان‌پذیر شد - دنیای اقتصاد

نتیجه گیری بحث

اریکه عدل در پناه حق همواره به دنبال گره گشایی بوده است نه مال اندوزی. در این سالها با پشتوانه مالی خود می توانست در قریب اتفاق رسانه های بزرگ کشور خبرسازی کند و در صفحه اول باشد ولی این کار خلاف اخلاق حسنه است. وکیل دادگستری باید حافظ جان و مال و ناموس مردم باشد. اگر بخواهیم بخاطر یکی از سرویسهای جزء یکی از ۹ دپارتمان تخصصی مان ، شرف را به شرکت بفروشیم و با دوز و کلک آن را تجاری سازی کنیم ، وای بر ما و سوگند وکالتمان.

محمد مسعودی دانش آموخته عالی حقوق تجارت بین المللی است و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری مرکز دریافت داشته است. اکنون وی از مدیران ارشد موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل بوده و در صف وکلای بین المللی این موسسه می ایستد.

2 پاسخ
 1. منتقد
  منتقد گفته:

  با سلام و عرض احترام.

  ضمن تشکر از زحمات دست اند کاران محترم در گروه حقوقی اریکه عدل، متاسفانه از این قبیل سو استفاده ها در کشور ما زیاد است.

  یعنی یک نفر یا یک مجموعه با تلاش و دلسوزی فراوان ، خدمتی با ارزش و بسیار مفید که گره گشای بسیاری از افراد می باشد (از جمله بنده در خدمات بانکی بین المللی) را ارائه داده و شرایط آن را فراهم میکند و پس از مدتی مشاهده میکند که فرد یا شرکتی دیگر به دلایل مختلف از جمله تنگ نظری ، بی کفایتی و ناتوان بودن در تهیه محصول و خدمات خاص ، به راحتی و با بی رحمی کامل خود را صاحب اثر آن خدمت خاص (در اینجا افتتاح حساب بانکی پرتغال) معرفی کرده و با وقاهت کامل ، زحمات ارائه دهنده اصلی را زیر سوال می برد.

  شخصا آرزو میکنم چنین افراد یا شرکتهائی خیلی زود ورشکست و رو سیاه شوند و اعتبار پوچ خود را در میان مشتریان فریب خورده از دست بدهند.

  امیدواریم مسئولین محترم گروه حقوقی اریکه عدل ، به تلاش و زحمات خود در این مسیر سخت ادامه داده و با قدرت و توان هر چه بیشتر به پیشرفتهای روز افزون نائل گردند و البته متقاضیان محترم نیز باید هوشیار باشند و با یک جستجوی ساده حتی در اینترنت به راحتی در میابند که ارائه دهنده اصلی این خدمات ، سازمان معرفی شده در اخبار کذب سایت تابناک نبوده است.

  با سپاس

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *