افتتاح حساب بانکی بین المللی در چسکا اسپوریتلنا ، حساب بانکی بین المللی در چک ، حساب بانکی آفشور

افتتاح حساب بانکی بین المللی  در Ceska Sporitelna

حساب بانکی بین المللی  با امکانات SWIFT و IBAN به نام اشخاص حقیقی و حقوقی

اگر نیاز به یک حساب معتبر و مطمئن دارید وکلای بانکی ما به شما افتتاح حساب در بانک میلینیوم پرتغال ٬‌ بزرگترین بانک خصوصی این کشور  را توصیه می کنند . همین حالا اقدام کنید.

تجار ایرانی ، شرکتها و سایر فعالان عرصه تجارت بین الملل سالهاست که از داشتن یک حساب بانکی بین المللی با همه امکانات آن از جمله انتقال وجه با سقف نامحدود پول محروم بوده اند . حسابی که همه نیازهای تجاری و غیر تجاری آنها را برطرف کند ، مستر کارت فیزیکی داشته باشد و در جای جای دنیا قابل استفاده باشد . با توجه به اقتصاد امروزی و سرعت و تعدد مبادلات تجاری ، برخورداری از یک حساب بانکی بین المللی با امکانات سوییفت و آی بن از شرایط اساسی کسب و کار بین المللی است .

قبل از این در کشور کارتهای بانکی خارجی به فروش می رسید اما در اینکه این کارتها به یک حساب تجاری مطمئن با اطلاعات محرمانه به نام شخص ایرانی متصل بودند ، شک و تردید فراوانی وارد بود. حساب بانکی بین المللی بایستی قابلیت نقل و انتقال پول در سراسر دنیا آن هم به کلیه ارزهای رایج را دارا باشد . و همین طور دارای کارت بانکی برای برداشت پول از خودپردازهای بین المللی نیز باشد.

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا  Ceska Sporitelna

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا  Ceska Sporitelna یک بانک مدرن است که تمرکز ویژه ای بر مشتریان جزء خود دارد. البته مشتریان با اندازه های متوسط و عظیم نیز از توجه این بانک ها دور نمانده اند. این بانک از قوانین بانکی اتحادیه اروپا تبعیت کرده و تحت نظارت بانک مرکزی اتحادیه اروپاست . داشتن حساب بانکی در این بانک معروف و قدیمی ، به مشتریان آن پرستیژ کاری خاصی می بخشد .

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا نقش بسیار مهمی را در اقتصاد اروپا و حتی جهان ایفا مینماید. با حدود تقریبا ۵ میلیون مشتری در سرتاسر جهان، این بانک بزرگترین بانک اروپاست.

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا دارای سابقه بسیار طولانی در جمهوری چک است. این بانک در سال ۲۰۱۵ یکصد و نودمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است. همچنین این بانک عظیم در سال ۲۰۱۵ رتبه بانک سال را از آن خود نموده است.

بانک بانک چِسکا اِسپوریتِلنا از طریق شعبه بانکی خود، ماشین های خودپرداز و پایانه های فروشگاهی عظیم خدمات بانکی بی عیب و نقص به مشتریان خود ارائه میدهد.

اطلاعات محرمانه حساب بانکی چسکا اسپوریتلنا

بزرگترین و شاید مهمترین مزیت حساب بانکی بین المللی  ، محرمانه بودن کلیه اطلاعات بانکی مشتریان است . هیچ نهاد یا سازمانی از هویت صاحب حساب ، نقل و انتقالات آن ، تراکنشها و موجودی مطلع نخواهد شد و این موضوع از شرایط قراردادی افتتاح حساب است .

این ویژگی حساب بانکی که در بانک چِسکا اِسپوریتِلنا نیز به آن تاکید ویژه می گردد، برای اشخاصی که به امنیت و محرمانه بودن حساب بانکی شان بهای زیادی می دهند بسیار برجسته خواهد بود چرا که به آنها این فرصت را می دهد تا به آسانی و بدون نگرانی تجارت کنند و سود کسب و کارشان را افزایش دهند .

کارت بانکی فیزیکی

دبیت کارت بانک چِسکا اِسپوریتِلنا که در قالب مستر کارت و ویزا کارت  صادر می گردد  این امکان را به شما می دهد تا از هر خودپرداز بین المللی در سراسر جهان و به ارز دلخواه پول برداشت کنید یا خرید آنلاین و اینترنتی انجام دهید . علاوه بر این با استفاده از امکانات اینترنتی (اینترنت بانک) از هر کجا و در هر زمان می توانید حساب خود را مدیریت نمایید .

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی آفشور ، وکیل بانکی

پشتیبانی از ارزهای رایج دنیا

افتتاح حساب بانکی بین المللی در بانک چِسکا اِسپوریتِلنا امکان دسترسی مشتری را به ارزهای رایج دنیا فراهم می آورد . با این توصیف شما می توانید بهترین فرصت های تجاری را در هر کجا از آن خود کرده و بدون معطلی و اتلاف وقت منافع بسیاری کسب نمایید.

مجموعه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، با همکاری لینکد-یوروپ آف شور انگلستان به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات بانکی آف شور ، اقدام به افتتاح حساب بانکی بین المللیدر بانک چِسکا اِسپوریتِلنا به نام ایرانیان می نماید. با حضور وکلای توانمند ما در این عرصه نیازی به حضور فیزیکی شما دربانک  مربوطه نخواهد بود و منافع شما همواره محفوظ خواهد ماند .

روند افتتاح حساب توسط اریکه عدل

موسسه حقوقی اریکه عدل در واقع وکالت مشتریان را با موضوع افتتاح حساب بانکی بین المللی در خارج از کشور عهده دار می گردد . ما بر عکس سایر فعالان غیر مجاز این عرصه حساب بانکی یا مستر کارت و ویزا کارت های غیر قانونی و یک بار مصرف نمی فروشیم بلکه به عنوان وکیل تجاری مشتری در نزد بانکها در چهارچوب کاملا قانونی ، به بانک کمک می کنیم تا هویت مشتری  KYC را احراز نماید. ما تلاش داریم که روند افتتاح حساب به طور کامل مطابق با قوانین بانکداری کشور مقصد انجام گیرد تا در آینده با هیچ مشکلی برخورد ننماید.

 مدت زمان افتتاح حساب

از زمان اقدام و تسلیم درخواست افتتاح حساب بانکی بین المللی  پس از ۳ الی ۴ هفته کاری حساب افتتاح و فعالسازی می گردد. در این زمان مشتری کلیه مدارک حساب را از جمله مستر کارت یا ویزا کارت و … که خود بانک مذکور  اقدام به ارسال می نماید ، دریافت خواهد کرد.

مشتریان گرامی

بارها مشاهده شده است که افرادی سودجو با عناوینی همچون فروش ویزا کارت ، فروش مستر کارت و … ادعا می کنند که برای شما حساب بانکی بین المللی افتتاح می کنند . دقت داشته باشید که افتتاح حساب بانکی به نام ایرانیان پس از لغو تحریم ها در حال حاضر فقط در بانکهای اعلام شده توسط اریکه عدل امکان پذیر است ! لذا مراقب افرادی که با واسطه گری حساب بانکی را به نام اشخاص ثالث اروپایی باز می کنند ، باشید !  در این صورت صاحب حساب شما شخصی اروپایی خواهد بود که شما نمی شناسید و اختیار کامل حساب بانکی شما را خواهد داشت !

اکیدا توصیه می کنیم خدمات تجارت بین الملل را از موسسات حقوقی و وکالتی مجاز و ثبت شده دریافت نمایید . حساب بانکی بین المللی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به نام شخص شما و در اختیار کامل شما باشد .

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن در قسمت پرسش و پاسخ ها درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با طرح سوال خود و انتخاب دسته بندیافتتاح حساب بانکی بین المللی در فرم طرح سوال ، موضوع را با ما در میان بگذارید . همکاران دپارتمان بازرگانی ما بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات درج خواهند نمود و سوال شما نیز مانند سایرین به لیست پرسش و پاسخ های سایت اضافه می گردد.