افتتاح حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی بین المللی کردیت فانسیر

افتتاح حساب بانکی بین المللی در Credit Foncier

حساب بانکی آفشور در شعبه جزایر کاماروس کردیت فانسیر

متاسفانه با توجه به نوسانات سیاسی اخیر در محیط بین الملل ،افتتاح حساب بانکی در Credit Foncier موقتاً میسر نیست .

ما به شما افتتاح حساب در بانک میلینیوم پرتغال ٬‌ بزرگترین بانک خصوصی این کشور  را توصیه می کنیم . همین حالا اقدام کنید.

تجار ایرانی ، شرکتها و سایر فعالان عرصه تجارت بین الملل سالهاست که از داشتن یک حساب بانکی بین المللی با همه امکانات آن محروم بوده اند . حسابی که با ارائه ویزا کارت و مستر کارت همه نیازهای تجاری و غیر تجاری آنها از جمله انتقال وجه بین المللی را برطرف کند و در جای جای دنیا قابل استفاده باشد . با توجه به اقتصاد امروزی و سرعت و تعدد مبادلات تجاری ، برخورداری از یک حساب بانکی بین المللی تجاری از شرایط اساسی کسب و کار بین المللی است .

کردیت فاسیر به عنوان دومین بانک بزرگ فرانسه در گروه BPCE  یکی از بهترین گزینه ها جهت افتتاح حساب بانکی بین المللی ( حساب بانکی آفشور ) برای ایرانیان به شمار می رود .

موسسه کردیت فانسیر

افتتاح حساب بانکی بین المللی در کردیت فانسیر

موسسه مالی  عظیم کردیت فانسیر (Credit Foncier de France)  از سال ۱۸۵۲ میلادی با ارائه خدمات بانکی با کیفیت عالی و درجه اول ، مشتریان بسیاری را به خود جلب نموده است . کردیت فانسیر دومین بانک بزرگ فرانسه در گروه BPCE بوده و دارای بیش از ۸۲۰۰ شعبه در کشور فرانسه است . طبق آخرین آمار ها کارکنان این موسسه عظیم مالی ۱۲۷۰۰۰ نفر اعلام شده اند.

کردیت فانسیر علاوه بر ارائه مستر کارت و ویزا کارت به ایرانیان، انتقال وجه بین المللی به صورت کاملا امن را برای کلیه مشتریان خود فراهم آورده است. یک حساب بانکی بین المللی بدون پیچیدگی و در عین حال بسیار موفق که ایرانیان عزیز نیز می توانند بدون مراجعه فیزیکی به بانک نیز با کمک مجموعه حقوقی اریکه عدل از آن برخوردار شوند و از امکانات فوق العاده آن همچون انتقال وجه بین المللی ، ویزا کارت و مستر کارت استفاده کنند .

همچنین کسانی که به مسافرت خارجی علاقه مند هستند دیگر مجبور نخواهند بود دردسر مراجعه به صرافی ، تهیه ارز و مشکلات حمل پول نقد را به جان بخرند زیرا با برخورداری از مستر کارت یا ویزا کارت این حساب بانکی در هر جای دنیا می توانند خرید کنند یا از خودپرداز پول برداشت نمایند یا نسبت به انتقال وجه بین المللی اقدام نمایند .

شعبه ای که حساب بین المللی ایرانیان در آن افتتاح می گردد ،در جزیره کاماروس  واقع شده است.این مجموعه مالی وابسته به کردیت فانسیر بوده و خدمات بانکداری آفشور ارائه می دهد .

نوع حساب بانکی

حساب بانکی بین المللی که در بانک کردیت فانسیر فرانسه به نام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی افتتاح می گردد از انواع حسابهای بانکی آفشور Offshore است که امروزه در تجارت بین الملل و نقل و انتقال وجوه نقش بسیار عمده ای دارد . حساب بانکی آفشور دارای اطلاعات کاملا محرمانه است و مشمول قوانین مالیاتی کشور مربوطه نخواهد بود .

اطلاعات محرمانه

بزرگترین و شاید مهمترین مزیت حساب بانکی در کردیت فانسیر که از انواع حساب بانکی آفشور می باشد ، محرمانه بودن کلیه اطلاعات مشتریان است . هیچ نهاد یا سازمانی از هویت صاحب حساب ، نقل و انتقالات آن ، تراکنشها و موجودی مطلع نخواهد شد و این موضوع از شرایط قراردادی افتتاح حساب است .

این ویژگی حساب بانکی آفشور در کردیت فانسیر برای اشخاصی که به امنیت و محرمانه بودن حساب بانکی شان بهای زیادی می دهند بسیار برجسته خواهد بود چرا که به آنها این فرصت را می دهد تا به آسانی و بدون نگرانی تجارت کنند و سود کسب و کارشان را افزایش دهند .

برخورداری از کد سوئیفت (SWIFT)

هموطنان ایرانی ما سالهاست که از امتیازات منحصر به فرد کد سوئیفت محروم بوده اند اما اکنون با تلاشهای شبانه روزی وکلای موسسه حقوقی اریکه عدل ، کردیت فانسیر به حسابهای بانکی ایرانی کد سوئیفت با امکانات کامل نیز ارائه می دهد . شما عزیزان می توانید با افتتاح حساب بانکی آفشور در کردیت فانسیر از مزایای فوق العاده کد سوئیفت در کلیه تراکنش های بین المللی خود بهره ببرید و کلیه محدودیت ها را از سر راه پیشرفت تجاری خود کنار بزنید .

گفتنی است کد سوئیفت SWIFT CODE  برای اولین بار در کشور توسط موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ارائه می گردد و در حال حاضر هیچ نهاد یا شرکت مجاز و معتبری قادر به ارائه این خدمت نمی باشد.

برخورداری از IBAN  ( آی بن )

حساب بانکی آفشور کردیت فانسیر علاوه بر برخورداری از کارت فیزیکی ویزا کارت و مستر کارت و همچنینی دیجی پس ، دارای شماره IBAN  ( آی بن )  بوده و از این لحاظ محدودیتی ندارد . کد آی بن به مثابه شماره حساب بین المللی شماست.

کارت بانکی

دبیت کارت CF که در قالب مستر کارت و  ویزا کارت صادر می گردد  این امکان را به شما می دهد تا از هر خودپرداز  بین المللی در سراسر جهان و به ارز دلخواه پول برداشت کنید یا خرید آنلاین و اینترنتی انجام دهید . علاوه بر این با استفاده از امکانات اینترنتی از هر کجا و در هر زمان می توانید حساب خود را مدیریت نمایید .

پشتیبانی از ارزهای رایج دنیا

گستردگی پوشش این حسابهای بانکی بین المللی مثال زدنی است . مشتری می تواند در اکثر ارزهای رایج دنیا به انتقال وجه پرداخته و  بهترین فرصت های تجاری را در هر کجا از آن خود کرده و هیچ موقعیتی را برای کسب منافع بیشتر و توسعه تجارتش از دست ندهد. می توان گفت امروزه حساب بانکی آفشور یکی از ملزومات تجارت و واردات و صادرات کالاست.

مشتری همچنین می تواند با استفاده از مستر کارت و ویزا کارت این حساب از خودپردازهای بین المللی سراسر دنیا به ارز دلخواه پول برداشت کند .

روند افتتاح حساب توسط اریکه عدل

موسسه حقوقی اریکه عدل در واقع وکالت مشتریان را با موضوع افتتاح حساب بانکی بین المللی در خارج از کشور عهده دار می گردد . ما بر عکس سایر فعالان غیر مجاز این عرصه حساب بانکی یا مستر کارت و ویزا کارت های غیر قانونی و یک بار مصرف نمی فروشیم بلکه به عنوان وکیل تجاری مشتری در نزد بانکها در چهارچوب کاملا قانونی ، به بانک کمک می کنیم تا هویت مشتری  KYC را احراز نماید. ما تلاش داریم که روند افتتاح حساب به طور کامل مطابق با قوانین بانکداری کشور مقصد انجام گیرد تا در آینده با هیچ مشکلی برخورد ننماید.

 هزینه های جاری و  دریافت و انتقال وجه

هزینه های خدمات بانکی  برای خارجیان از جمله انتقال وجه بین المللی و نگهداری حساب تقریبا در سرتاسر اروپا یکسان بوده و به شرح زیر است :

هزینه نگهداری حساب : ۱۵ یورو در ماه

هزینه دریافت وجه انتقالی ۳۰ یورو

هزینه انتقال وجه بین المللی معمولی به حساب دیگران : ۰٫۵%  مبلغ ، حداقل ۴۰ یورو و حداکثر ۲۰۰۰ یورو

هزینه انتقال وجه بین المللی اکسپرس به حساب دیگران : ۰٫۵%  مبلغ ( حداقل ۲۰۰ یورو و حداکثر ۲۰۰۰ یورو)

مدت زمان افتتاح حساب

از زمان اقدام و تسلیم درخواست افتتاح حساب بانکی بین المللی ، ظرف ۳ تا ۴ هفته کاری  حساب بانکی شما افتتاح و فعال می گردد . تحویل پکیج بانکی محتوی کارتها و مدارک صاحب حساب نیز  راساً از سوی کردیت فانسیر به نشانی اعلامی متقاضی ارسال خواهد شد.

هشدار وکلای اریکه عدل

بارها مشاهده شده است که افرادی سودجو با عناوینی همچون فروش ویزا کارت ، فروش مستر کارت و … ادعا می کنند که برای شما حساب بانکی بین المللی افتتاح می کنند . دقت داشته باشید که افتتاح حساب بانکی به نام ایرانیان پس از لغو تحریم ها در حال حاضر فقط در بانکهای اعلام شده توسط اریکه عدل امکان پذیر است ! لذا مراقب افرادی که با واسطه گری حساب بانکی را به نام اشخاص ثالث اروپایی باز می کنند ، باشید !  در این صورت صاحب حساب شما شخصی اروپایی خواهد بود که شما نمی شناسید و اختیار کامل حساب بانکی شما را خواهد داشت !

اکیدا توصیه می کنیم خدمات تجارت بین الملل را از موسسات حقوقی و وکالتی مجاز و ثبت شده دریافت نمایید . حساب بانکی بین المللی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به نام شخص شما و در اختیار کامل شما باشد .

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن در قسمت پرسش و پاسخ ها درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با طرح سوال خود و انتخاب دسته بندی افتتاح حساب بانکی بین المللی در فرم طرح سوال ، موضوع را با ما در میان بگذارید . همکاران دپارتمان بازرگانی ما بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات درج خواهند نمود و سوال شما نیز مانند سایرین به لیست پرسش و پاسخ های سایت اضافه می گردد.