افتتاح حساب بانکی بین المللی در برد سواسو نیوزلند ، حساب بانکی آفشور
افتتاح حساب بانکی بین المللی در برد سواسو نیوزلند ، حساب بانکی آفشور

افتتاح حساب بانکی بین المللی در Breder Suasso

حساب بانکی بین المللی و حساب بانکی آفشور در بردر سواسو با امکان SWIFT و IBAN

متاسفانه با توجه به نوسانات سیاسی اخیر در محیط بین الملل ،افتتاح حساب بانکی در Breder Suasso موقتاً میسر نیست .

تجار ایرانی ، شرکتها و سایر فعالان عرصه تجارت بین الملل سالهاست که از داشتن یک حساب بانکی بین المللی یا حساب بانکی بین آفشور با همه امکانات آن از جمله انتقال وجه با سقف نامحدود پول محروم بوده اند . حسابی که همه نیازهای تجاری و غیر تجاری آنها را برطرف کند ، مستر کارت فیزیکی داشته باشد و در جای جای دنیا قابل استفاده باشد . با توجه به اقتصاد امروزی و سرعت و تعدد مبادلات تجاری ، برخورداری از یک حساب بانکی بین المللی با امکانات سوییفت و آی بن از شرایط اساسی کسب و کار بین المللی است .

قبل از این در کشور کارتهای بانکی خارجی به فروش می رسید اما در اینکه این کارتها به یک حساب تجاری مطمئن با اطلاعات محرمانه به نام شخص ایرانی متصل بودند ، شک و تردید فراوانی وارد بود. حساب بانکی بین المللی یا حساب بانکی آفشور بایستی قابلیت نقل و انتقال پول در سراسر دنیا آن هم به کلیه ارزهای رایج را دارا باشد . و همین طور دارای کارت بانکی برای برداشت پول از خودپردازهای بین المللی نیز باشد.

موسسه بِرِدر سواسو

موسسه مالی بردر سواسو (BREDER SUASSO) با ارائه خدمات با کیفیت عالی و درجه اول از جمله حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی آفشور و ... مشتریان بانکی خود را قادر می سازد تا با برخورداری از این حساب بانکی آفشور ، ضمن در دست داشتن مستر کارت فیزیکی  با خیال راحت از سوئیفت SWIFT استفاده کرده و مبادلات بین المللی خود را در بستری بسیار امن انجام دهند .

بردر سواسو علاوه بر اینکه به دلیل پذیرش همگانی دبیت کارت بانکی اش ( مستر کارت )در سراسر دنیا معروف است ، به دلیل ارائه مشاوره های حرفه ای مالی به مشتریان خود از محبوبیت بالایی برخوردار است . افتتاح حساب بانکی بین المللی و یا حساب بانکی آفشور و  امکان  استفاده از سوئیفت و انتقال امن وجوه در سطح بین المللی را برای کلیه مشتریان ایرانی فراهم می آورد. یک حساب بانکی بدون پیچیدگی و در عین حال بسیار موفق که با تلاشهای موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل هم اکنون ایرانیان عزیز نیز می توانند بدون مراجعه فیزیکی به بانک از آن برخوردار شوند و از امکانات فوق العاده آن از جمله دریافت و پرداخت پول در سطح بین المللی ، استفاده از مستر کارت فیزیکی و برداشت پول از خودپرداز های بین المللی، خرید اینترنتی ،سوییفت ، آی بن و ... استفاده کنند .

همچنین با افتتاح حساب بانکی بین المللی و حساب بانکی آفشور ، کسانی که به مسافرت خارجی علاقه مند هستند دیگر مجبور نخواهند بود دردسر مراجعه به صرافی ، تهیه ارز و مشکلات حمل پول نقد را به جان بخرند زیرا با برخورداری از مستر کارت این حساب بانکی در هر جای دنیا می توانند خرید کنند یا از خودپرداز پول برداشت نمایند.

این موسسه مالی که در نیوزیلند واقع شده است ، تنها به مشتریان بین المللی خدمات ارائه داده و تخصص آن حساب بانکی آف شور است . بردر سواسو ، زمانی که بانکهای سوئیسی تصمیم گرفتند دیگر سرویس آف شور با اطلاعات محرمانه ارائه ندهند ، جای خالی آنها را پر کرده است .بعد از اینکه بانکهای سوئیسی از زیر بار حفظ اطلاعات محرمانه مشتریان شانه خالی کردند ، همه متقاضیان خدمات بانکی به سوی سایر موسسات مالی مخصوصا بردر سواسو سرازیر شدند .

محرمانگی در حساب بانکی بین المللی بردرسواسو

بزرگترین و شاید مهمترین مزیت حساب بانکی بین المللی در بردر سواسو ، محرمانه بودن کلیه اطلاعات بانکی مشتریان است . هیچ نهاد یا سازمانی از هویت صاحب حساب ، نقل و انتقالات آن ، تراکنشها و موجودی مطلع نخواهد شد و این موضوع از شرایط قراردادی افتتاح حساب است .

این ویژگی حساب بانکی آفشور در بردر سواسو برای اشخاصی که به امنیت و محرمانه بودن حساب بانکی شان بهای زیادی می دهند بسیار برجسته خواهد بود چرا که به آنها این فرصت را می دهد تا به آسانی و بدون نگرانی تجارت کنند و سود کسب و کارشان را افزایش دهند .

مستر کارت فیزیکی (کارت بانکی )

دبیت کارت بردر که با پشتوانه حساب بانکی بین المللی و  در قالب مستر کارت صادر می گردد  این امکان را به شما می دهد تا از هر خودپرداز بین المللی در سراسر جهان و به ارز دلخواه پول برداشت کنید یا خرید آنلاین و اینترنتی انجام دهید . علاوه بر این با استفاده از امکانات اینترنتی (اینترنت بانک) از هر کجا و در هر زمان می توانید حساب خود را مدیریت نمایید .

صدور چندین مستر کارت با یک حساب

افتتاح حساب بانکی بین المللی در بردر سواسو این اجازه را به شما می دهد تا چندین دبیت کارت (مسترکارت) به نام دوستانتان ، خانواده یا پرسنل خود درخواست نمایید . این موسسه مالی هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد . تصور کنید شما ۱۰۰ نفر پرسنل دارید که جهت انجام امور تجاری و بازرگانی شما به صورت بین المللی سفر می کنند شما می توانید به تعداد آنها مستر کارت سفارش دهید و در اختیار آنها بگذارید تا مخارج کسب و کار و هزینه ها را پرداخت کنند . این در حالی است که در اکثر بانکها برای صدور کارت بانکی دوم  باید پروسه و زمان زیادی را صرف کنید.

کارتهای بانکی ویزا کارت و مستر کارتی که قبلا و در حال حاضر در اینترنت با قیمتهای ۴۰۰ و ۵۰۰ دلار فروخته می شود در حقیقت به نوعی از همین حسابهای بانکی متصل است که فروشنده آنرا به میزان مشخصی شارژ می کند و به شما می فروشد . بانکها حتی این آزادی را به مشتری می دهند که نام شخص دیگری به روی کارت جدید درج گردد . با توجه به مراتب فوق در تهیه ویزا کارت و مستر کارت و یا حساب بانکی بین المللی بسیار محتاطانه تصمیم گیری نموده و این امر را به موسسات مجاز بسپارید .

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، حساب بانکی آفشور ، وکیل بانکی

پشتیبانی از بیش از ۲۰ ارز رایج دنیا

افتتاح حساب بانکی بین المللی در بردر سواسو سبب می گردد شما امکان استفاده از حدود بیش از ۲۰ ارز رایج دنیا را بدست آورید . با این توصیف شما می توانید بهترین فرصت های تجاری را در هر کجا از آن خود کرده و بدون معطلی و اتلاف وقت منافع بسیاری کسب نمایید.

مجموعه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، با همکاری لینکد-یوروپ آف شور انگلستان به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات بانکی آف شور ، اقدام به افتتاح حساب بانکی بین المللی بردر سواسو به نام ایرانیان می نماید. با حضور وکلای توانمند ما در این عرصه نیازی به حضور فیزیکی شما در موسسه مالی مربوطه نخواهد بود و منافع شما همواره محفوظ خواهد ماند .

مدت زمان افتتاح حساب بانکی آفشور

از زمان اقدام و تسلیم درخواست افتتاح حساب بانکی بین المللی  پس از ۳ الی ۴ هفته کاری افتتاح و فعالسازی خواهد شد. در این زمان مشتری کلیه مدارک حساب را از جمله مستر کارت و مدارک بانکی و  ... که بردر سواسو راسا  اقدام به ارسال می نماید ، دریافت خواهد کرد.

مشتریان گرامی

بارها مشاهده شده است که افرادی سودجو با عناوینی همچون فروش ویزا کارت ، فروش مستر کارت و ... ادعا می کنند که برای شما حساب بانکی بین المللی افتتاح می کنند . دقت داشته باشید که افتتاح حساب بانکی به نام ایرانیان پس از لغو تحریم ها در حال حاضر فقط در بانکهای اعلام شده توسط اریکه عدل امکان پذیر است ! لذا مراقب افرادی که با واسطه گری حساب بانکی را به نام اشخاص ثالث اروپایی باز می کنند ، باشید !  در این صورت صاحب حساب شما شخصی اروپایی خواهد بود که شما نمی شناسید و اختیار کامل حساب بانکی شما را خواهد داشت !

اکیدا توصیه می کنیم خدمات تجارت بین الملل را از موسسات حقوقی و وکالتی مجاز و ثبت شده دریافت نمایید . حساب بانکی بین المللی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به نام شخص شما و در اختیار کامل شما باشد .

پاسخ سوالتان را نیافتید ؟

اگر سوالی دارید که پاسخ آن در قسمت پرسش و پاسخ ها درج نشده است ، نگران نباشید . کافی است با طرح سوال خود و انتخاب دسته بندیافتتاح حساب بانکی بین المللی در فرم طرح سوال ، موضوع را با ما در میان بگذارید . همکاران دپارتمان بازرگانی ما بلافاصله پاسخ دقیق به همراه جزئیات درج خواهند نمود و سوال شما نیز مانند سایرین به لیست پرسش و پاسخ های سایت اضافه می گردد.