ارتقای سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری

ارتقای سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری

به منظور افزایش سرعت و بهبود دسترسی موکلین گرامی  و به دنبال دستور مستقیم مدیریت عامل مجموعه به واحد نرم افزار ، موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل کلیه سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری سرور مجموعه وب سایت های وابسته را تعویض و به روز رسانی نموده است . اکنون ما از سرورهای قدرتمند هاست ایران و لینوکس ویژه استفاده می کنیم . این در حالی است که اکثر وبسایت ها از هاست اشتراکی و معمولی استفاده می نمایند .

ارتقای سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری

این تغییرات بلافاصله در سرعت پایگاه های موسسه ، درصد دسترسی و میزان پاسخگویی آنها موثر بوده است .  موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، تمام تلاش خود را بر افزایش رضایت نهایی موکلین و مشتریان مصروف داشته و در این راه از هیچ اقدام نوینی دریغ نمی نماید .

به عقیده ما ایرانیان ، لیاقت و شایستگی بهترین ها را دارند و هیچ عاملی نباید مانع دسترسی آنها به استانداردهای روز جهانی حقوق مشتریان و موکلین گردد . در صورتی که در خصوص تغییرات جدید انتقاد ، پیشنهاد و هر گونه نظری دارید ، آن را با ما در میان بگذارید . جایگاهی که اکنون در آن ایستاده ایم را مدیون حمایت و پشتیبانی بی دریغ شما عزیزان هستیم . ما با یاری خداوند و دانش حقوقی ، آرامش را به شما باز می گردانیم !

0
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *