اخذ ویزای تمکن مالی اسپانیا ( ویزای توان مالی ) ، ویزای توان مالی اسپانیا ، ویزای تمکن مالی اسپانیا

اخذ ویزای تمکن مالی اسپانیا ( ویزای توان مالی )

یکی از راههای مهاجرت به اروپا ، اخذ ویزای تمکن مالی یا همان ویزای توان مالی Wealth Visa  می باشد . در این پست به بررسی یکی از خدمات دپارتمان مهاجرت اریکه عدل در خصوص ویزای تمکن مالی اسپانیا یا همان ویزا توان مالی اسپانیا خواهیم پرداخت .  موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با همکاری شرکت حقوقی Strong Abogados در بارسلونا ی اسپانیا ، بهترین و مطمئن ترین خدمات مهاجرت از طریق اخذ ویزای تمکن مالی را به هموطنان عزیز ارائه می دهد . با ما همراه باشید .

اخذ ویزای تمکن مالی اسپانیا ( ویزای توان مالی ) ، ویزای توان مالی اسپانیا ، ویزای تمکن مالی اسپانیا

معرفی ویزای تمکن مالی اسپانیا  ( ویزای توان مالی )

ویزای تمکن مالی اسپانیا نوعی برنامه مهاجرتی در بستر قوانین و مقررات اسپانیا است که به موجب آن به اشخاص متقاضی با میزان ثروت مشخص ویزای اقامت اعطا میگردد . هدف ویزای تمکن مالی اسپانیا فراهم کردن یک راه حل مطمئن برای کسانی است که علاقه دارند در اسپانیا زندگی کنند .

فرقی نمی کند که این اقامت برای ۶ ماه باشد یا برای آینده نامشخص . ذکر این نکته ضروری است که همانطور که از نام ویزای تمکن مالی اسپانیا ( ویزای توان مالی ) بر می آید ، این برنامه بیشتر مناسب کسانی است که از پشتوانه مالی کافی به اندازه ای برخوردار هستند که بتوانند بدون اشتغال در اسپانیا امورات خود را بگذرانند .

 

شرایط اخذ ویزای تمکن مالی اسپانیا

ویزای تمکن مالی اسپانیا هم به مانند هر برنامه مهاجرتی دیگر شرایط و ضوابطی دارد و شخص متقاضی باید اسناد و مدارک مربوطه را ارائه کند . سرفصل های کلیدی برای اخذ ویزای تمکن مالی اسپانیا از قرار زیر می باشد :

  • متقاضی باید اثبات کند که به مبلغ ماهیانه مشخصی را از یک منبع مالی دائمی دریافت می کند . به طور مثال درآمد دریافتی از سرمایه گذاری ها و در آمد حاصل از بازنشستگی . البته لازم به ذکر است دریافت حقوق ناشی از اشتغال مشول این عنوان نمی گردد همچنین سود حاصل از وجوه حسابهای بانکی .  میزان این مبلغ ثابت برای اخذ ویزای تمکن مالی اسپانیا حداقل ۲۵۰۰ یورو می باشد .
  • متقاضی باید اثبات کند که در طول یک سال ، مبلغ مناسبی را در حساب بانکی خود به عنوان میانگین موجودی حساب ، نگهداری کرده است . حساب بانکی باید به نام خود شخص متقاضی باشد و حداقل میانگین موجودی حساب مبلغ ۷۰ هزار یورو می باشد . این مبلغ باید در هر لحظه ، بلافاصله قابل برداشت باشد .

سایر مدارکی که برای دریافت ویزای تمکن مالی اسپانیا ضروری است گواهی عدم سوء سابقه قضایی ، گواهی سلامت جسمانی  و یک اجاره نامه معتبر در کشور اسپانیا است . ( متقاضی باید یک آدرس معتبر را برای خود اجاره کند )

 

مراحل اخذ ویزای تمکن مالی اسپانیا

پس از اینکه وکلای مهاجرت شما کلیه مدارک مورد نیاز علاوه بر فرم ها و تقاضانامه ها را مبنی بر درخواست ویزای توان مالی اسپانیا دریافت داشتند  ، اولین اقدام مراجعه به سفارت و یا کنسولگری اسپانیا در تهران می باشد . شما باید تقاضانامه و پرونده خود را به سفارت اسپانیا در تهران تقدیم نمایید . در گام بعدی سفارت ، پرونده شما را به سازمان مهاجرت اسپانیا ارسال می نماید .

از زمان تایید تقاضانامه  شما برای ویزای توان مالی اسپانیا ، ظرف ۳۰ روز سفارت با شما تماس خواهد گرفت تا برای دریافت ویزای اسپانیا به سفارت مراجعه نمایید . شما باید ظرف مدت مشخص شده در ویزا ( معمولا ۹۰ روز ) وارد کشور اسپانیا شوید . همچنین باید اطمینان حاصل کنید که پاسپورت شما در زمان ورود به اسپانیا مهر بخورد .

ظرف یک ماه از ورود شما به اسپانیا ، شما باید در استانی که قصد اقامت و زندگی دارید ، به سازمانهای مربوطه درخواست اقامت در اسپانیا را تقدیم نمایید .  اگر در بارسلونا و سانتاکروز قصد اقامت داشته باشید وکلای ما شما را همراهی خواهند کرد و در شهرهای دیگر نیز ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد .

مجوز اقامت اولیه شما در اسپانیا به شما اجازه اقامت یک ساله را می دهد . در زمان تمدید مجوز اقامت اسپانیا ( که شما باید مجددا موجود بودن شرایط لازم را اثبات کنید ) ، مجوز اقامت شما به مدت ۲ سال دیگر تمدید خواهد شد .  در تمدید دوم ، مجددا برای دو سال دیگر مجوز اقامت خواهید داشت و  در تمدید بعدی به مدت ۵ سال مقیم اسپانیا خواهید بود .

 

نقش ما در اخذ ویزای توان مالی اسپانیا

دپارتمان مهاجرت اریکه عدل ، تقاضای ویزای تمکن مالی شما را از ابتدا تا انتها پشتیبانی خواهد کرد . عمده فعالیت های ما در این خصوص از قرار زیر است :

  • بررسی اولیه وضعیت و مدارک شما و دیدار حضوری و یا تلفنی با شما با هدف بررسی مناسب بودن این برنامه مهاجرت برای شما .
  • پاسخگویی به کلیه سوالات شما در خصوص پروسه اخذ ویزای توان مالی اسپانیا .
  • بررسی کامل و دقیق کلیه فرم ها ، تقاضانامه ها و مدارک و اطمینان از اینکه این مدارک به دست مقامات صالح مهاجرت رسیده اند .
  • پیگیری مداوم تقاضای ویزای تمکن مالی اسپانیا  در سفارت ، ما به محض تسلیم تقاضا با سفارت هماهنگ می کنیم که پروسه به درستی طی شود .
  • پس از اینکه تقاضانامه بدست مقامات اسپانیایی رسید ما پیگیری خود را در ادارات مربوطه آغاز میکنیم تا مطمئن شویم مدارک دیگری مورد نیاز نباشد و پروسه در مسیر صحیح ادامه یابد .
  • دریافت نامه پذیرش تقاضای ویزای توان مالی اسپانیا  از جانب شما و راهنمایی کامل شما از بدو ورد به اسپانیا برای دریافت مجوز اقامت در اسپانیا .

 

حق الزحمه اریکه عدل در پروسه ویزای تمکن مالی اسپانیا

حق الزحمه موسسه حقوقی اریکه عدل در پروسه ویزای تمکن مالی اسپانیا  ، به موجب قرارداد فی مابین یک مبلغ مشخص و مقطوع است  . دقت بفرمایید که هزینه ذکر شده شامل هزینه های تقدیم تقاضانامه ویزای توان مالی اسپانیا  و هزینه های ترجمه رسمی و  تایید قانونی اسناد و مدارک شما نخواهد بود .

ما در ابتدا برای تشخیص صلاحیت شما در این برنامه یک مبلغ جزئی دریافت می کنیم . به محض اینکه تشخیص صلاحیت انجام شد و البته شما تصمیم بر ادامه پروسه گرفتید  ، موسسه ما الباقی مبلغ حق الزحمه را دریافت نموده و پروسه را آغاز خواهد کرد .

به منظور تمدید مجوز اقامت ، شما باید مبلغ محدودی را به اریکه عدل بپردازید . ذکر این نکته ضروری است که ما موافقت مقامات اسپانیایی را در خصوص تمدید مجوز اقامت تضمین نمی کنیم بلکه کیفیت کار خود را تضمین خواهیم کرد .

 

خدمات جانبی ویزای توان مالی اسپانیا

+ خرید ملک در اسپانیا 

در این خصوص اریکه عدل دو نوع سرویس ارائه می دهد :

۱- پکیج مقدماتی : در این سرویس ما ، شما را با کلیات معاملات ملک در اسپانیا آشنا می کنیم و شما این اطمینان را خواهید داشت که تمامی قرارداد ها و پیش قراردادهای از نقطه نظر قانونی مورد تایید هستند .

۲- پکیج کامل :  سرویس کامل ما در خصوص خرید ملک در اسپانیا ، کلیه امور مربوط به خرید ملک از صفر تا صد ماجرا توسط ما مدیریت و انجام خواهد شد .

 

+ مشاوره مالیاتی بین المللی 

اگز قصد ماندن در اسپانیا را داشته باشید و مایل باشید املاک و سرمایه های بین المللی نیز در اختیار داشته باشید . وکلای مالیاتی ما به شما کمک خواهند کرد تا بهترین برنامه ریزی را در مسیر کاهش هر چه بیشتر مسئولیت های مالیاتی در اسپانیا  طرح ریزی کنید .

 

+ آماده سازی اظهارنامه مالیایت اسپانیا 

ما به شما کمک میکنیم تا اظهارنامه مالیات بر درآمد خود در اسپانیا را در مسیر قانون و مقررات تکمیل و ارسال نمایید .

 

+ ثبت شرکت در اسپانیا 

بسته به موقعیت شما و قیمت ملکی که قصد خرید آن را دارید به منظور مقاصد مالیاتی شاید بهتر باشد که شما ابتدا یک شرکت ثبت کنید و سپس ملک را به نام شرکت خریداری نمایید .  ما شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد .

 

+ دفتر مجازی

ما یک آدرس ، تلفن و  فکس در اسپانیا در اختیار شما قرار خواهیم داد تا هزینه های شما کاهش یابد و دفتر مجازی خود را تاسیس کنید . کلیه تماس ها به شما دایورت خواهد شد .

 

 

 

0

نظر بدهید

avatar