مهد کودرک ماهین ، پیش دبستانی و مهر کودک ماهین

آموزگاران آسمانی در مهد کودک ماهین

در این مجال قصد داریم شما را با مهد کودک ماهین آشنا کنیم . شاید بگویید که موسسه حقوقی چه ارتباطی با مهد کودک ماهین می تواند داشته باشد و از دست ما عصبانی شوید اما خوبی ها را باید تا می توان نشر داد . پرسنل مهد کودک ماهین و مدیریت وارسته این مجموعه با امانت داری فوق العاده خود ، زندگی حرفه ای یک وکیل و پرونده قضایی یک موکل بر حق را نجات داده اند و این مهم صرفا با مرعی داشتن انسانیت و نوع دوستی محقق شده است . با اریکه عدل همراه باشید تا به شما بگوییم تربیت کودکان در مرحله پیش دبستانی چه تاثیر بزرگی بر زندگانی و موفقیت آنها در آینده خواهد داشت.

 انسان زاده عاقبت فرشته می شود

شما فرزندان خود را چگونه تربیت می کنید ؟ در سالهای آغازین تولد و زندگی چه کسانی وظیفه خطیر شکل دهی به شخصیت و انسانیت طفل معصوم شما را به عهده دارد ؟ چه آموزگاران و مربیانی را به این کار خواهید گمارد ؟

? ماجرا از آنجا شروع می شود که یکی از وکلای موسسه در زمان بازگشت به منزل کیف خود را که حاوی مدارک بسیار مهم موکلین که قرار بوده در دادگاه استفاده کند ، مقادیری وجه نقد و مقدار قابل توجهی اسکناس یورو در حوالی میرداماد تهران گم می کند .

? پس از سپری شدن ساعتی شخصی به نام آقای بیات با وکیل مزبور تماس گرفته اذعان می دارد که او و همکارش ( سرکار خانم دوستی ) که از پرسنل یک مهد کودک و پیش دبستانی در حوالی خیابان ظفر هستند ، در زمان مراجعت به منزل کیف گم شده را پیدا کرده اند و اطمینان می دهند که جای کیف امن است و روز بعد تحویل خواهند داد.

? روز بعد وکیل موسسه با مراجعه به محل مهد کودک مورد نظر کیف گم شده را با تمام متعلقات و محتویات تحویل میگیرد و از لطف وافر این عزیزان تشکر می کند .

آموزگاران آسمانی در مهد کودک ماهین

نکته اینجاست که هر کسی ممکن است مدارک ، کیف و پول خود را گم کند ولی آیا هر کسی حاضر است که بعد از پیدا کردن آن امانت دار خوبی باشد ؟ حقیقتا باید دست افرادی همچون آقای بیات های جامعه و خانم دوستی های شهرمان و مهم تر از همه مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی ماهین ( سرکارخانم بقایی ) که در حقیقت کدخدای خوبان است غرق بوسه نمود. این افراد هستند که به شما یادآوری می کنند که فلانی ، انسانیت و معرفت هنوز در جامعه ما زنده است !
در اوج نیاز مالی و فشار اقتصادی هم می توان همچنان انسان بود و درس انسانیت داد . در هر مقام و منصبی می توان خط قرمز ها را در خصوص حلال و حرام و حق الناس برجسته ترسیم کرد و النهایه در پیشگاه پروردگار عالم خشنود و خرسند بود. شاید این نوشته تلنگری باشد بر کسانی که با سوء استفاده از جایگاه خود تعالیم آسمانی مان را نادیده می گیرند و براحتی حقوق مردم را پایمال می کنند.

 مدیریت مهد کودک ماهین که همواره پرسنل خود را به راستی و درستی دعوت و ارشاد می کند و البته مربیان این مهد که انسانیت را به حد اعلای خود رسانیده اند ، بدون تردید آموزگاران و مربیان فوق العاده و بی نقصی برای کودکان ما هستند . حقیقتاً خوشا بحال آنانی که تربیت اطفال خود را به این پیش دبستانی و مهد کودک می سپارند و خوشا به سعادت کودکانی که زیر چتر اخلاق سرکارخانم بقایی ، مدیریت این مجموعه خوش ذات و خوش نیت رشد و نمو می یابند و جامعه آنها را در آغوش خواهد کشید. آرزو می کنیم که همه کودکان سرزمین مان تحت سیطره چنین آموزگاران با اخلاق و با وجدانی سر به آسمان بسایند و در عزت پرورش یابند.  آمین .

تماس با مهدکودک ماهین

اگر شما هم به مانند ما از این حرکت انسانی و اخلاقی متاثر شده اید و قصد دارید تربیت فرزندان خود را به این مجموعه بسپارید ، می توانید با مراجعه به وبسایت این مهدکودک اطلاعات تماس ماهین را بدشت بیاورید :

وب سایت رسمی پیش دبستانی و مهدکودک ماهین 

 

و من الله توفیق

دفتر اریکه عدل – تهران

0

نظر بدهید

avatar