آغاز همکاری اریکه عدل با AD LAW FIRM پرتغال

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل همواره به دنبال گسترش شبکه تخصصی خود در کشورهای جهان بوده و هست . با توجه به اینکه کشور پرتغال یکی از بزرگترین و مهم ترین تارگت های ایرانیان در اروپا بوده و سالهاست که هموطنان گرامی ما به جهت مهاجرت و اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در این اتحادیه با کشور پرتغال در ارتباط هستند ، اریکه عدل نیز با یکی از با تجربه ترین و برجسته ترین شرکتهای حقوقی کشور پرتغال تحت عنوان Almeida , Dias Law Firm  وارد قرارداد شده است .

همکاری در اخذ ویزای طلایی کشور پرتغال 

شرکت حقوقی AD پرتغال سالهاست که سابقه فعالیت درخشان در زمینه مهاجرت پرتغال و امور مربوطه دارد . همکاری موسسه حقوقی اریکه عدل با این شرکت حقوقی معتبر سبب می گردد تا دسترسی ایرانیان به خدمات حقوقی محلی پرتغال بسیار آسان تر از گذشته شود .

مجوز اقامت ( مهاجرت به پرتغال ) برای فعالیت های سرمایه گذاری (PIPA) که از هشتم اکتبر ۲۰۱۲ با اصلاحات سال ۲۰۱۵ در پرتغال به تصویب رسید به اشخاص خارجی اجازه می دهد که در پرتغال سرمایه گذاری نمایند و مجوز اقامت پرتغال را  بدست آورند.

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری که عمدتاً تحت عنوان ویزای طلایی (Golden visa) از آن یاد می شود، یکی از جذاب ترین برنامه های مهاجرت به اروپا برای سرمایه گذاران بین المللی است. این برنامه در عین حال که بسیار ساده و شفاف است، پروسه حقوقی و قانونی مشخص و قابل اعتمادی دارد.

همکاری در امور سرمایه گذاری در کشور پرتغال

همکاری اریکه عدل با AD LAW FIRM  تنها  به امور مهاجرت ختم نمی گردد . بلکه کلیه ایرانیانی که قصد سرمایه گذاری در یک کشور معتبر اروپایی همچون پرتغال را دارند هم اکنون می توانند به یاری پیمان همکاری میان دو مجموعه حقوقی ، اکنون مستقیما به تخصص و تجربه وکلای ایرانی و پرتغالی دسترسی داشته باشند .

کشور پرتغال به دلیل مزایای فوق العاده مالی و مالیاتی همواره در اتحادیه اروپا در مرکز توجه بوده است و تا کنون بسیاری از مردم دنیا را به همین دلیل به خود جذب نموده است . اکنون ایرانیان عزیز نیز می توانند با خاطری مطمئن پلن های اقتصادی و سرمایه گذاری خود را در پرتغال طرح ریزی نموده و با کمک وکلای دو شرکت حقوقی ، منافع خود را بیش از پیش افزایش داده و محافظت نمایند .

به خود می بالیم که بار دیگر سبب افتخار جامعه حقوقی و مردم کشور عزیزمان را فراهم اورده ایم . امید است با آغاز این همکاری ، راه سفر و روابط مشترک ایران با کشور پرتغال هموار تر از گذشته شده و در نهایت موجبات رفاه و آسایش هموطنان گرامی فراهم گردد .

 

0
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *