نمایندگی اریکه عدل در سمنان

آغاز به کار نمایندگی اریکه عدل در سمنان

نمایندگی اریکه عدل در سمنان ، نماندگی سمنان اریکه عدل

به لطف پروردگار یکتا و همت بی پایان وکلای کارآزموده اریکه عدل در شهرستان سمنان ، مرکز استان سمنان ، نمایندگی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در این استان آغاز به کار نمود . هم اینک ارائه کلیه خدمات اریکه عدل در تمام دپارتمانها تخصصی از قبیل دپارتمان بانکی ، دپارتمان شرکتها ، دپارتمان املاک ، دپارتمان قراردادها ، دپارتمان خانواده ، دپارتمان وصول مطالبات ، دپارتمان کیفری و دپارتمان مهاجرت ، با قیمت های مصوب موسسه و تحت نظارت دفتر مرکزی اریکه عدل ، میسر است . خوشحالیم که در مدت زمان بسیار محدودی توانستیم پاسخگوی لطف هموطنان سمنانی به این موسسه باشیم و یک نمایندگی مستقل را برای خدمتگذاری به ایشان تجهیز کنیم .

استان سمنان به عنوان یکی از استان‌های کشور ایران ، استانی صنعتی و مولد است . مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر این استان، شهر سمنان است. مساحت این استان برابر با ۹۷٬۴۹۱ کیلومتر مربع که ۵٫۹ درصد مساحت کل کشور را شامل می‌شود. این استان از نظر مساحت ششمین استان ایران است. این استان از جانب شمال به استان‌های خراسان شمالی، گلستان و مازندران، از جنوب به استان‌های خراسان جنوبی و اصفهان، از مشرق به استان خراسان رضوی و از مغرب به استان‌های تهران و قم محدود است. نکته جالب توجه این است که رئیس جمهوری‌های ایران از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۶ از این استان بوده‌اند.

نمایندگی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در شهرستان سمنان به مدیریت جناب آقای مرتضی محمدی پور اداره می گردد و امید این را داریم که در مدت زمان کوتاهی به صدر جدول نمایندگی های فعال اریکه عدل صعود نماید .

ازین پس هموطنان گرامی در سمنان می توانند با تماس با دفتر نمایندگی و هماهنگی قبلی به دفتر نمایندگی موسسه اریکه عدل در سمنان مراجعه بفرمایند :

نشانی دفتر نمایندگی سمنان :  سمنان ، بلوار استقلال ، جنب جاپ پارسه ، طبقه دوم ، طبقه فوقانی سوپر آفتاب

تلفنهای تماس : ۰۲۳۳۳۴۳۹۴۵۵ – ۰۹۱۹۶۷۰۴۱۲۴

با یاری پروردگار و دانش حقوقی ، آرامش را به شما باز می گردانیم .

 

0

نظر بدهید

avatar