آشنایی با بانک چسکا اسپوریتلنا

[cq_vc_colorblock image=”184″ imageposition=”right” textblockbg=”bluejeans” elementshape=”roundsmall”]

بانک چِسکا اِسپوریتلنا

آشنایی با این بانک جهت افتتاح حساب بانکی بین المللی

[/cq_vc_colorblock]

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا (جمهوری چک)

ceska sporitelna

بانک مدرن با طولانی ترین سابقه

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا  Ceska Sporitelna یک بانک مدرن است که تمرکز ویژه ای بر مشتریان جزء خود دارد. البته مشتریان با اندازه های متوسط و عظیم نیز از توجه این بانک ها دور نمانده اند. این بانک از قوانین بانکی اتحادیه اروپا تبعیت کرده و تحت نظارت بانک مرکزی اتحادیه اروپاست . داشتن حساب بانکی در این بانک معروف و قدیمی ، به مشتریان آن پرستیژ کاری خاصی می بخشد .

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا نقش بسیار مهمی را در اقتصاد اروپا و حتی جهان ایفا مینماید. با حدود تقریبا ۵ میلیون مشتری در سرتاسر جهان، این بانک بزرگترین بانک اروپاست.

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا دارای سابقه بسیار طولانی در جمهوری چک است. این بانک در سال ۲۰۱۵ یکصد و نودمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است. همچنین این بانک عظیم در سال ۲۰۱۵ رتبه بانک سال را از آن خود نموده است.

بانک بانک چِسکا اِسپوریتِلنا از طریق شعبه بانکی خود، ماشین های خودپرداز و پایانه های فروشگاهی عظیم خدمات بانکی بی عیب و نقص به مشتریان خود ارائه میدهد.

 کیفیت، اولین اولویت بانک چِسکا اِسپوریتِلنا

بانک چِسکا اِسپوریتِلنا یکی از ستونهای اصلی بانکداری جمهوری چکوارد یا بورد و از سال ۲۰۰۰ به بعد تحت حمایت و پشتیبانی گروه اقتصادی و بانکی ارسته در اتحادیه اروپا قرار گرفته است. هدف این بانک این است که به مشتریانش دقیقا آنچه نیاز دارند را ارائه دهد. این بانک با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و بانکداری الکترونیکی هم اکنون جزء مدرن ترین بانک های جهان به شمار میرود. بانک چسکا با حضور گسترده خود در زندگی اقتصادی مشتریانش، برای هر مرحله ای از زندگی آنها برنامه و استرتژی ویژه ای دارد.

  سرمایه گزاری در آینده

بانک چسکا در سال ۱۸۲۵ میلادی با هدف کمک به مردم تاسیس گردید. کمکی که سبب گردید بسیاری از انسان ها روی پای خود بایستند. این بانک در سال حدود ۱۰ میلیون کرون صرف کمک به تحصیلات بشریت مینماید. این بانک معتقد است افزایش سطح تحصیلات دیگران در نهایت سبب ایجاد یک محیط رقابتی خواهد گردید و رقابت است که افزایش کیفیت را سبب می گردد .

شما هموطنان عزیز نیز با افتتاح حساب بانکی در این بانک می توانید علاوه بر اینکه یک سرمایه گذاری بسیار مطمئن انجام می دهید ، ارزش پول و سرمایه خود را در هر شرایطی حفظ کرده و حتی آنرا افزایش دهید .

اطلاعات کلیدی بانک چسکا اسپوریتلنا

سرمایه کل ۹۵۹،۶ میلیارد کرون چک
تعداد مشتریان ۴،۷۸۶،۶۴۴ نفر
تعداد شعبه ۶۲۱ شعبه
تعداد کارکنان (میانگین) ۱۰،۵۲۱ نفر
تعداد کارتها ۳،۱۱۸،۶۲۴ عدد
خود پردازها ۱٫۵۸۹ عدد

افتتاح حساب برای ایرانیان در چسکا اسپوریتلنا

موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با سابقه درخشان خود در زمینه خدمات آفشور و تسهیل تجارت بین الملل ، با هدف حفظ شان ایران و ایرانی در محیط بین المللی ، با مذاکره مستقیم با بانک عظیم و معروف چسکا اسپوریتلنا ، امتیاز افتتاح حساب بانکی بین المللی به نام ایرانیان را به ارمغان آورده است .

افتتاح حساب بانکی در چسکا اسپوریتلنا به نام ایرانیان گام بزرگی در مسیر گسترش تجارت ایرانی و تسهیل حضور ایرانیان در دهکده جهانی است که هم اکنون توسط موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل محقق گشته است .

0
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *