وکیل وصول مطالبات

خدمات حقوقی وصول مطالبات ( وصول چک ، وصول سفته )

وکیل وصول مطالبات در دپارتمان مخصوص به این موضوع به شما کمک می کند تا هر گونه مطالباتی در خصوص چک ، سفته ، مطالبات قراردادی ، سند دست نوشته و ... دارید از طرق قانونی وصول نمایید . در روابط تجاری میان افراد، امروزه بده و بستان های زیادی اتفاق می افتد. برخی از این روابط مالی توسط قراردادهای کتبی مدیریت می گردند و برخی از آنها تنها به صورت شفاهی و بر اساس شناخت قبلی و اعتبار افراد .... می شوند. بعضی از فعالان تجاری به منظور تسویه بدهی خود اسناد تجاری همچون چک، سفته یا رسید عادی صادر می کنند و تحویل طلبکار می دهند. در مورد استثنایی تعدادی از این اسناد با عدم پرداخت مواجه می گردند و اینجاست که بحث وصول مطالبات مطرح می گردد.

وکیل چک، وکیل سفته و وکیلی که به وصول کردن بدهی های پرداخت نشده تخصص و تبحّر دارد در اصطلاح و کیل وصول مطالبات نام دارد.موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به منظور ارائه خدمات تخصصی در حوزه وصول مطالبات اقدام به تاسیس دپارتمان جداگانه تحت عنوان دپارتمان وکلایی به کار مشغول هستند که تخصص و تجربه آنها در حوزه چک، سفته، رسیدهای عادی مطالبات قراردادی و غیر قراردادی مثال زدنی است.

شما عزیزان هر نوع مطالباتی که دارید، می توانید با خیالی راحتف با فراغ بال به وکلای متخصص ما بسپارید. دپارتمان وصول مطالبات در کم ترین زمان ممکن کلیه طلب های شما را وصول و به شما تحویل خواهد داد.

وکیل وصول مطالبات چک ( وکیل چک )

وکیل چک در دپارتمان وصول مطالبات، اقدام کیفری و حقوقی علیه صادر کننده چک را برنامه ریزی نموده و اصل طلب را به همراه خسارات تأخیر و تأیید، هزینه های دادرسی و سایر خسارات به صورت کامل مطالبه نموده و صادر کننده را به آنها محکوم می نماید.

وکیل وصول مطالبات سفته ( وکیل سفته )

درست است که صدور سفته بلامحل عواقب کیفری ندارد لیکن همچون سایر اسناد تجاری مشمول قوقنین حمایتی تجاری است. وکیل سفته نیز در کمترین زمان اصل مبلغ، خسارت تأخیر، تأیید و سایر خسارات وارده را مطالبه می نماید و بدهکار سفته به آن محکوم خواهد شد. در مسیر اجرای حکم اخذ حکم جلب شخص بدهکار نیز مقدور است.

وصول مطالبات قراردادی

گاهی طلب شما، از قرارداد سرچشمه می گیرد طرف قرارداد شما مبلغی را باید به شما می پرداخته که نپرداخته است. وکیل شما در دپارتمان وصول مطالبات با همکاری دپارتمان قراردادها در زمانی مناسب و هزینه ای کم، مطالبات قراردادی شما را زنده خواهد نمود.

مطالبات اسناد و رسیدهای عادی

حتی اگر بدهکار به شما یک کاغذ دست نوسته داده است باز هم شما می توانید علیه او اقدام قضایی کنید و او را به پرداخت محکوم نمایید. درست است که اسناد عادی و رسیدهای دست نوشته تحت حمایت قانون تجارت نیست لیکن وصول آنها غیر ممکن نمی باشد. یک وکیل دادگستری کار آزموده می تواند حقوق شما را در دادگاه محفوظ داشته و طلب شما را بستاند.

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !
عضویت در خبرنامه حقوقی

عضویت در خبرنامه حقوقی

آخرین مطالب حقوقی ، تجاری و بین المللی را به راحتی در ایمیل خود دریافت کنید 

اشتراک شما موفقیت آمیز بوده است .