وکیل مهاجرت - مشاور حقوقی مهاجرت

وکیل مهاجرت ، مشاور حقوقی مهاجرت ، مهاجرت به اروپا ، اقامت اروپا ، ویزای شنگن

خدمات حقوقی مهاجرت

تصمیم به مهاجرت و اخذ اقامت  شاید بزرگترین و مهم ترین اقدامی باشد که هر خانواده ای می تواند به آن دست یازد در اغلب کشورها مهاجرت را یک بحران می دانند که بایستی به درستی و توسط متخصصین امر ( وکیل مهاجرت و مشاور حقوقی مهاجرت ) مدیریت شود و الا می تواند نتایج جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. روشهای مختلفی برای مهاجرت وجود دارد همچون مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت از طریق کارآفرینی یا ثبت شرکت ، مهاجرت از طریق توان مالی یا همان ویزای ثروت و ... . انتخاب هم کدام از این روشها نیاز به آگاهی کامل نسبت به مسیر پیش رو دارد .

در مسیر  بحران مهاجرت ، بهترین یار و یاور خانواده های ایرانی وکیل مهاجرت و مشاور حقوقی مهاجرت می باشد چرا که اوست که از همه پیچ و خم های راه اطلاع دارد و خطرها را از سر راه دور می کند. دپارتمان مهاجرت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل با تجربه چندین و چند ساله خود در زمینه حقوق مهاجرت و همچنین استفاده از منابع و تخصص همکاران متخصص خود در سرتاسر جهان می تواند بهترین انتخاب شما در خصوص وکیل مهاجرت باشد.

مهاجرت می تواند به روش های مختلفی انجام گیرد ذیلاً خلاصه وار به بیان آنها می پردازیم و اشاره می کنیم وکیل مهاجرت چگونه می تواند طی این مسیر دشوار را بر شما هموارتر نماید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری همواره یکی از آسان ترین و بی دردسرترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای دیگر به شمار می رفته است. علاوه بر سهل الوصول بودن اخذ اقامت کشورهای مقصد از این طریق، سرعت و چهارچوب زمانی اخذ اقامت و در نهایت مهاجرت با سایر روش ها فاصله زیادی دارد. به عبارت دیگر مهاجرین اگر راه سرمایه گذاری را برگزینند در مدت زمان بسیار کمتری اقامت خود را بدست می آورند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نیز دسته بندی های خاص خود را دارد.

  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در املاک
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در شرکت ها
  • و ...

در هر صورت این روش مهاجرت نیز با وجود سهل الوصول بودن، مراحل مختص به خود را دارد. در حقیقت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ترکیبی از چندین عملیات حقوقی می باشد، رصد کردن کشور مقصد و تخمین شرایط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، یافتن بستر مناسب برای سرمایه گذاری، بررسی شرایط و ملزومات قانونی موضوع سرمایه گذاری (ملک یا شرکت یا ... ) ، درخواست ویزای مسافرتی، انجام امور ثبت اسناد و دارایی، تقدیم درخواست اقامت به سازمانهای مربوطه و ...

امور فوق همانطور که از ظاهر آنها برمی آید اموری تخصصی است و نیاز به نظارت و دخالت یک وکیل مهاجرت کارآزموده دارد. اریکه عدل در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ید طولانی داشته و سالهاست به این موضوع اشتغال دارد.

مهاجرت از طریق کارآفرینی

مهاجرت از طریق کارآفرینی بیشتر مناسب کسانی است که به فکر راه اندازی یک کسب و کار موفق در کشورهای پیشرفته هستند. همچنین زمانی که منابع مالی محدودتری در دسترس است انی روش ، روش توجیه پذیر تری است .

در این روش یک شرکت تجاری با موضوع مشخص که مورد تایید سازمان مهاجرت مربوط است ، در کشور مقصد به نام مهاجرین به ثبت می رسد  . این شرکت تجاری بایستی از تمامی اصول و قواعد قانونی کشور مقصد تبعیت کند و کلیه امور قانونی خود را بدرستی در یک بستر زمانی مستمر مدیریت کند .

پس از انجام امور ثبتی شرکت پیش گفته ، درخواست اقامت مالکین و سهامداران شرکت به سازمان مهاجرت تقدیم می گردد . در صورتی که اشکال و ایرادی در عملیات شرکت وجود نداشته باشد در اغلب موارد با درخواست ویزا موافقت می شود .

در هر صورت همانطور که بیان شد این روش مناسب اشخاصی است که فکر مهاجرت همزمان با گسترش کسب و کار خود را دارند . مزیت برجسته مهاجرت از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت این است که مهاجرین پس از اخذ اقامت ، مشکلی در خصوص اشتغال نخواهند داشت چرا که خود دارای کسب و کار مختص به خود می باشند و می توانند با تلاش و پشتکار یک تجارت مطمئن داشته باشند .

وکلای موسسه حقوقی اریکه عدل در دپارتمان های شرکت ها و مهاجرت با همکاری یکدیگر بهترین بستر ممکن را برای این نوع مهاجرت فراهم می نمایند.

مهاجرت از طریق توان مالی (ویزای ثروت)

یکی از روش های دیگر مهاجرت اثبات توان مالی و اخذ ویزای کشور مقصد است. برخی کشورها همانند اسپانیا شرایطی را مقرر نموده اند که فرد با اثبات یک توان مالی حداقلی (یک درآمد با منبع ثابت یا میانگین موجودی حساب بانکی) می تواند وارد کشور مقصد شود و اقامت آن کشور را اخذ نماید.

شرایط ویزای ثروت یا مهاجرت از طریق توان مالی از هر کشور به کشور دیگر متفاوت است منتها یک وکیل مهاجرت متخصص به خوبی می تواند شما را از این شرایط آگاه نماید.

شما عزیزان می توانید در خصوص این روش و روش های دیگر مهاجرت ، به دپارتمان تخصصی مهاجرت اریکه عدل تکیه کنید و با خیال راحت کلیه امور را به ما بسپارید. تمام تلاش ما بر این است که در کمترین زمان بهترین نتیجه ممکن برای شما حاصل شود.

تلفن تماس اریکه عدل

مشاوره حقوقی تخصصی رایگان 24 ساعتهسوال بپرسید !
عضویت در خبرنامه حقوقی

عضویت در خبرنامه حقوقی

آخرین مطالب حقوقی ، تجاری و بین المللی را به راحتی در ایمیل خود دریافت کنید 

اشتراک شما موفقیت آمیز بوده است .